Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (1 Kullanıcı)

hafiz mehmet

Kayıtlı Kullanıcı
neden ölüyorlar acaba ?

neden ölüyorlar acaba ?

Güney Afrika da bir hastanede Esrarengiz ölüm olayları gerçekleşiyormuş. Bu ölüm olayları Nedense hep 311 Numaralı odada ve cuma günleri oluyormuş. Cuma Günleri bu odaya getirilen hastalar bir bakıyorlar ölüyorlar... Prof. ' ler, Doktorlar, Görevliler Vs. Herkez İncelemiş... Odanın Biyokmyasal Yapısından tutunda İçindeki eşyalara kadar... İncelemişler Ama Bir sonuç Bulamamışlar. En sonunda Polis olaya Karışmış.Ölen kişilerin Aileleriyle Görüşmüşler. Ayrıntılarına kadar sormuşlar,Hayatlarını,yaşayışlarını Vs. Herşeyini... Ama onlarda bir sonuca ulaşamamış. En sonunda Bir Doktor Bu odayı gözetim Altına Almış Tam 8 Gün Gözetim altına Aldıktan sonra Ölümlerin Sebebini bulmuş. Doktorun Bulduğu Sebep Neydi ?

konyali sema

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli geceler kardesim cok güzel bir yazi ama sonunuda yazsan dahada güzel olur merak ettim simdi Allaha emanet olun.

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
Bayandan teknik direktör olursa :))

Bayandan teknik direktör olursa :))

* Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol!

* Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana...

* Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...

* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.

* Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.

* Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek…

* Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı? Yanında da sağ bek İhsan'ı alın; kadroda çeşit olsun.

* Aloo! Başkanım yine ben... Yarınki maçımızı TV veriyor değil mi? Ona göre saçlarımı yaptıracağım da; Türkiye'ye rezil olmayalım sonra! Bir de saçımı sarıya boyatsam bizim formayla uyumlu olur mu dersiniz?

* Ay hakem bey, görmüyor musunuz ne biçim girdi çocuğa? Seni annene şikayet edeyim de gör! Kalk yavrucuğum sen de; ayol nerde kaldı bu sağlıkçılar?

* Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan'ı tribünde görünce dayanamadım işte!.. Tamam, maçla hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?

* Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum...
:a21: :a16: :a26:
(alıntıdır)

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
beğendiğinize sevindim kardeşlerim,Rahman razı olsun:)
selametle kalınız.

i.berat

Kayıtlı Kullanıcı
kadın beyni

kadın beyni

Adamın biri çok hastaymış.Yakınları doktora merakla durumunu sormuşlar.Doktor:Tek kurtuluşu var o da beyin nakli. Ama kadın beyni olursa 100 dolar, erkek beyni olursa 1000 dolar. Yakınları fiyat farkının sebebini sorunca; çünkü erkekler beynini az kullandıklarından daha pahalı, kadınlar çok kullandıklarından yıpnmış ve ucuzdur demiş.

i.berat

Kayıtlı Kullanıcı
ehehe güzelmis..paylasım icin tesekkrler..sanırım artık ilkokullarda da okuma öğretilmesi harf harf değil kelime kelime zten :)

Hayır Mehmet kardeşim, harf sistemi veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bitişik eğik yazı. Sadece bilmeni istedim yanlış anlama lütfen.

yarensin

Kayıtlı Kullanıcı
**DOST BİLDİKLERİM**
Sanırdım gündüzdü onlarla gecem,
İçimde ümitti dost bildiklerim,
Ne zaman yıkılıp yere düştüysem,
Bırakıp da gitti dost bildiklerim.

Hepsi varken baharımda, yazımda,
Kışın bir burukluk kaldı ağzımda,
Seneler senesi oysa gözümde,
Cihana eşitti dost bildiklerim.

Nerde o sözlere kandığım günler,
Her gülen yüzü dost sandığım günler,
Acıdan kahrolup yandığım günler,
Ta canıma yetti dost bildiklerim.

Meydana çıkalı asıl çehreler,
Aydınlanmaz oldu artık geceler,
Yalanlar tükendi, indi maskeler,
Birer birer bitti dost bildiklerim.

Korkar oldum bana dostum diyenden,
Yoksa yok olandan, varsa yiyenden,
Ne onlardan eser kaldı, ne de benden
Beni benden etti, dost bildiklerim...

benim hayatımın küçük bir özeti bu şiir arkadaşım. oku, okuda anla arkadaşın nelarden geçirilmiş...

ANLADIM SENİİİ AMA OLSUN HAYAT BİŞEYLER ÖĞRETMİŞ HİÇ DĞİLSE,ÖĞRENEMEYENLER VAR...ONUN İÇİN ŞANSLISIN AMA ŞİİRDEKİLER İÇİN ŞANSSIZZSIN...GERÇİ ŞANS DİYE BİŞEY YOK AMA BÖYLE İZAH EDELİM ARTIKK.....BEN VARIM BEN ÜZÜLMEEEE:a29::a21:

i.berat

Kayıtlı Kullanıcı
Eevt çko igilnç Bliunr kraedişm, pyalşaımın iiçn tşekeürelr.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt