Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (2 Kullanıcı)

yarensin

Kayıtlı Kullanıcı
yoktur böyle erkek hiç boşuna heveslenmeyinnn....

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
başlıkla ilgisi yokmuş yaaa bi yanlışlık olmuşş

3 - Dinamik - Aktif - Dışa dönük : İlginç ve çeşitli işlere girebilmek için risk almaktan kaçınmıyorsunuz. Rutin bir hayat sizi etkisiz hale getirebiliyor. En çok sevdiğiniz şey tüm olaylarda başrol oynamak. Aslında olayları başlatan kişi de siz oluyorsunuz.

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
:):):):) allahta seni güldürsün süperdi

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Kurbanlık Koyunun Günlüğü

Kurbanlık Koyunun Günlüğü

koyunow8.jpg

1.GÜN
Sevgili günlük, bugün bayramın ilk günü. 10 gündür elimden geleni yapıp bi şekilde satılmamayı başardım. Arkalara kaçtım, sürekli yüzüme hastalıklı bir hava verdim. Şans da yüzüme güldü, bugüne geldik. Ama bu iş boşlamaya gelmez. Her an biri gelebilir, orama burama bakıp, şu başımda dikilen herife kilomu sorabilir. O da zaten beni satamadı diye gıcık, en az 10 kilo fazla söyler. Adam inanıp alır beni evine götürür, evin küçük kızı gelip beni sever, oynar. 1 gün sonra o kızın babası gözlerimi bağlayıp besmele çekip bıçağı boğazıma dayar ve keser. O sırada hayatım gözlerimin önünden bir film gibi geçer. Film de film olsa. Hep aynı kare: Ot yiyorum, etrafa bakıyorum, ot yiyorum etrafa bakıyorum... Hayat mı bu be? Dünyaya gel, birkaç sene ot ye, sonra seni yesinler!

2. GÜN:
Sevgili günlük, ben eşeğim. Yani koyunum ama eşeğim. Sana dün ne dediysem oldu, iyi mi?! Saatine mi geldi nedir?! Şu an herifin birinin bahçesindeyim. Şu saate kadar bayramlaşmaydı, gelen giden falandı derken beni kesmediler ama en geç yarın bu iş biter! Kesecekler beni günlük duyuyon mu? Kıyacaklar kınalı kuzuna. Hayır boğa olsaydım, sahibimin elinden kaçar, sokaklarda terör estirirdim. Televizyonlardaki bütün haber bültenleri beni gösterir, en azından ölmeden meşhur olurdum. Ama tabiatım boğa kadar asabi değil ki! Koyun gelmişiz, koyun gideceğiz

3. GÜN:
Günlük, inanmayacaksın ama hâlâ hayattayım. Bunlar beni kesmeyecek galiba. Şaka yapıyorlar. Camdan bakıp bakıp gülüşüyorlar. Son gün de beni salacaklar. Haklısın! İyimserliğin de bu kadarına yuh artık. Yok yok bu defa işim zor, hem de çok zor. Yarın görüşemeyiz, hakkını helal et.

4. GÜN:
Günlük, benim ben. Hahahaha!! Yırttım oğlum. Bu sabah aslında tam gidiyordum, adam bıçakları, tülbenti hazırladı. Yanıma koydu. Tamam dedim, bu sefer ağzımla kuş tutsam yolcuyum. Sonra 'ne dedim lan ben' dedim kendi kendime. Ağzımla kuş tutmak! Tabii ya! Kuş gribi. Bunu bir becerirsem ağzımda kuşla beni hayatta kesmezler. Hemen dalda duran bir kuştan rica ettim. Gel iki dakika ağzımın içinde dur sonra uçarsın hesabı. Kuş gıcık çıktı. "Hay senin kafana" deyip tam kesilirken kafamın orta yerine hacetini bıraktı. Bunu gören sahibim panikleyip kuş gribi olmamak için beni saldı. Kafana kuş pislemesi uğurlu gelir derlerdi de inanmazdım. Bayram diye buna derim oğlum! Değmeyin keyfi -meeeee

_________alıntı_______

(((imam_hatip)))

Kayıtlı Kullanıcı
kapıyla ne alakası var ki.Ben ise şöyle düşünmüştüm:-Hiç bir yöne ilerlemiyor.Sabit duruyor....diicektim ama neyse.Açıkçası cevabı da pek anlamadım ya :)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
“Neden sol” sorulduklarında, yani “nasıl anladın ki otobüs sol tarafına hareket ediyor?

Çocukların cevabı şu olmuş: “ÇÜNKÜ OTOBÜSÜN KAPILARI GÖRÜLMÜYOR”!

SELAMETLE KALINIZ.

İnsanlar başaklara benzer içleri boşken başları havadadır '; doldukça eğilirler...

sehidan5sl8ddjh3ph6ze6.gif

evet güzeldi :).. cevap için epey düşündüm oysaki.. çocuklar hemen bulmuş .. maşaALLAH

teşekkürler abimiz
selam ve dua ile

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş bunun şöförü yok nasıl gitsin
cevabı bi yazda merakta bırakma

(((imam_hatip)))

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeş gerçekten çok anlamlıydı.Keşke hepimiz dinimizi sorup soruştursak ya...

(((imam_hatip)))

Kayıtlı Kullanıcı
bu tam olarak nasıl bir test?neyi ölçüyorsun ya da neye bakıyorsun bununla?neyi işaretlemem gerekiyor?*yardımcı olun lütfennnn

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
suyu kim getirsin ???

suyu kim getirsin ???

Adamın 3 oğlu varmış, en büyük oğlundan su istemiş "yorgunum" demiş, ortancadan istemiş "dersim var" demiş, en küçük oğlu da "kalk baba kalk bu eşşoğlueşşeklerden hayır yok hem kendin iç hemde bana getir" demiş...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt