Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (2 Kullanıcı)

firdeVs 2

Kayıtlı Kullanıcı
yha benim hala anlayamadığım,o kocaman göbekler nasıl oluyor.nasıl:a18:

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Kevser...:)

Kevser...:)

İmam Hatip Lisesinde teftiş yapan bir müfettiş sınıfa girer.. Ders Kur'an-ı Kerim'dir. Bir öğrenciyi kaldırarak ismini sorar. Öğrenci:"Fatih" diye cevap verir.. Müfettiş : "Peki öyleyse yavrum Fatiha suresini oku bakalım.."..çocuk sureyi okur. Sıra başka bir öğrenciye gelmiştir. Müfettiş yine sorar.."İsmin ne kızım?"..çocuk cevap verir: "Meryem ama arkadaşlar bana kısaca Kevser derler."

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Atta...!! :)

Atta...!! :)

Temel iyice yaşlanmış, yaş doksan beş olmuş. Bir gün Azrail çıkagelmiş. Temel, ' Ne yapsam da paçayı yırsam' diye düşünmeye başlamış. 'Hah buldum. Çocuk taklidi yapayım, beni tanımasın demiş' Azrail iyice yaklaşınca başlamış ağlamaya:
Ingaa! Ingaa!
Azrail Temel'in kulağına eğilmiş ve şöyle demiş:
- Atta! Atta!

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamun aleykum çok güzeldi..
en çok kuşu begendim ne kadar zekice.. kandırdı ama balıgı ..:)

birde yılanı çeken kameramanın sonunu merak ettim...

emeginize saglık
selam ve dua ile

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
selamun aleykum çok güzeldi..
en çok kuşu begendim ne kadar zekice.. kandırdı ama balıgı ..:)

birde yılanı çeken kameramanın sonunu merak ettim...

emeginize saglık
selam ve dua ile

Evet köpekte çok sevimli.
yılanı çekene bizde inna lillah inna ileyhi raciun diyelim herhalde:)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
ablam biz iyiyiz telefon edemedim konturum yok burda havalar cok güzel allaha emanet ol

AA :a31: KIZ KARDEŞ görünce şaşırdım bu kız kıbrısa gitti bizi unuttu bende haber bekledim siz gidince her ne hikmetse havalar açtı :a42: dönüş ne zaman herkeze selam benim fincanları unutma

muhammedkenan

Kayıtlı Kullanıcı
HAFİZE kardeş müslüman oldugumuzdan çok şükür kimse şüphe edemez ama şöyle düşün biz BEYTULLAHa karşı çok derin bir şekilde saygı duyarız.Camilerimizde BEYTULLAHın birer şubesi oldugu için onların üzerinden böyle espiri yapamayız

c_galip

Kayıtlı Kullanıcı
HAFİZE kardeş müslüman oldugumuzdan çok şükür kimse şüphe edemez ama şöyle düşün biz BEYTULLAHa karşı çok derin bir şekilde saygı duyarız.Camilerimizde BEYTULLAHın birer şubesi oldugu için onların üzerinden böyle espiri yapamayız

bunların neresi komik,bizlere yakışmaz eminim kardeşimiz kötü niyetle yapmamıştır inşaallah.

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm ebe 78 açar amaz ne güldüm biliyormusun

arabası var özelmi özel
şöföride:k var güzelmi güzel
kabeye götürür gidermi gider
e pamuk nineyede yakışır demi
a.e.o hayirli cumalar

canim pamuk ninem bu aralar pek zamnim olmadindan giremiyorum. Yanit için birz geç oldu ama.ilk önce pamuk ninemin bayrami mübarek olsun. Inş pamuk nine kabeyede gidersin yada kara yollari açilirsa bizim otobüslerle seni götürürüz.yolcusuz gidiyoruz.48 kişilik yolcu arabasi 2 kişiyle her yil 30 otbüsle boş gidiyor zemzem bidonlariyla geri dönüyor.inş ablacim açilsin kara yollari ablamla birlikte gitme nasip olur

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
canim pamuk ninem bu aralar pek zamnim olmadindan giremiyorum. Yanit için birz geç oldu ama.ilk önce pamuk ninemin bayrami mübarek olsun. Inş pamuk nine kabeyede gidersin yada kara yollari açilirsa bizim otobüslerle seni götürürüz.yolcusuz gidiyoruz.48 kişilik yolcu arabasi 2 kişiyle her yil 30 otbüsle boş gidiyor zemzem bidonlariyla geri dönüyor.inş ablacim açilsin kara yollari ablamla birlikte gitme nasip olur

İNŞAALLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH :a32: Havadan gideceğimiz yok zaten bakarsın kısmet karadan olur olurmu olur bende senin bayramını kutluyorum sevdiklerinle daha nice nice bayramlar geçirmeni diliyorum :a22:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt