Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (1 Kullanıcı)

egitim44

Kayıtlı Kullanıcı
ramazan ramazan gösterilir mi ya.............

__rumeysa__

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeşim çok güzel olmuş fakat ben bir soru sorcam bu resimleri nasıl ekliyoruz ben yapmayı denedim bir türlü olmadı yardım ederseniz sevinirim

uzeyr

Kayıtlı Kullanıcı

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
variiiiiiiiiiiiiiiiim allah razi olsun allaha emanet olun

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
hepsini yerim çikolata dedim mi ohhh beh tatli yavvvvv

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
ya ben onu yerim allah anasina babasina bagişlasin çok tatli yaaaaa

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeşim çok güzel olmuş fakat ben bir soru sorcam bu resimleri nasıl ekliyoruz ben yapmayı denedim bir türlü olmadı yardım ederseniz sevinirim
rumeysa canım,eklediğim anahtarlık resimlerini soruyosun galiba,onları eklemek için,dag günes resmi varya:)küçük bir kutu onu tıklıyorsun ekleyeceğin resmin adresini,oraya kopyalıyorsun,sonrada yolluyorsun.bilmem anlatabildim mi:a07:

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
bencede çok tatlı bayılıyorummmmmmmm bende:a07:

veyse

Kayıtlı Kullanıcı
Iftar yemegine gelmeye varmisiniz ?? yokmusunuz ??

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
yemeği yedik şu dondurmalıdan alayım bari........

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg
Değişime ne kadar hazirsiniz?

Değişime ne kadar hazirsiniz?

İşimiz hakkında bildiklerimize körü körüne bağlanmak, işimizi daha iyi yapabilmemizi sağlayacak yeni yolları kabul etmemizi zorlaştırır. Bu konudaki tutumunuzu ölçmek istiyorsanız, aşağıda yer alan , Sorularımızı ‘‘Her zaman ’’, ‘‘Bazen ’’, ‘‘Nadiren ’’ , ‘‘Asla ’’ şeklinde cevaplayın .
1. Yaptığım işin sonuçlarının daha etkin olması için yeni yollar araştırırım. 2. İşimi oldukça eğlenceli ve ilginç buluyorum. 3. Müşterilerim, benimle çalışmaktan memnun kalır. 4. İç müşterilerim, benimle çalışmaktan mutluluk duyar. 5. Bir işin en doğru şekilde yapılması gereken durumlarda yöneticilerim ilk olarak beni düşünür. 6. İşyerinde olan değişiklikleri olumlu karşılarım. 7. Benden daha iyi performans gösterenleri, gelişimime yardımcı olması için araştırırım. 8. Eleştirilere karşı her zaman açığımdır. 9. Her gün yeni bir şey öğrenmek için çalışırım. 10. Kendime, ‘‘Hizmet kalitemi daha iyi nasıl geliştirebilirim’’ diye sık sık sorarım. 11. Yöneticim ve ben her konuda açık açık konuşabiliriz. 12. İşyerindekilere yeni fikirler öneririm. 13. Daha iyi bir yol gösterildiğinde, onu izlerim. 14. İşteki performansımdan gurur duyarım. 15. Başkalarının önerilerini dikkatle dinlerim. DEĞERLENDİRME ‘‘Her zaman-5 puan’’, ‘‘Bazen-3 puan’’, ‘‘Nadiren-3 Puan’’ veya ‘‘Asla-0 puan’’ şeklinde yanıtları değerlendirme için puanlarınızı toplayınız. 61-75 puan: İyi sonuçlar getirecek olan değişimlere her zaman açıksınız. 51-60 puan: Yeni fikirlere karşı zaman zaman açık davranıyorsunuz. 41-50 puan: Gelişmelere nadir olarak katılım sağlarsınız. 31-40 puan: Yeni fikir ve değişimleri reddedersiniz. 21-30 puan: Statükoya karşı savaşmazsınız. 20 puan ve altı: Değişim, en büyük düşmanınızdır.

HADİ BAKALIM TESTE................
:):):)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt