Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Esmaül Hüsna Dua Kardeşliği (Dua Almak İsteyenler Buraya!) (1 Kullanıcı)

xislamiyetx

Kayıtlı Kullanıcı
100 Salavat 1 Esma-ül Hüsna okunmuştur.Yüce Rabbim kabul buyursun.

tuareg

Kayıtlı Kullanıcı
200 Salavat ve 5 Esmaül Hüsna okudum Yüce Allah(CC) kabul eylesin.

tuareg

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşliğimize hoşgeldin.
Allah celle celaluhu kabul etsin.
Allah celle celaluhu razı olsun.

Yüce Allah(C.C) senden razı olsun.
Ama bunu yapmakla bir görevi üstlenmiş oldun :).
Değerli kardeşim, toplamları almak, kardeşlerimize mesaj yazmak, duamızı yazmak senin görevin oldu.
Tabi razı gelirsen.
Ben toplamları ve yeni giren kardeşlerimizin ismini ana mesaja eklerim.
Şayet sen istediğin sürece.

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Ama bunu yapmakla bir görevi üstlenmiş oldun :).
Değerli kardeşim, toplamları almak, kardeşlerimize mesaj yazmak, duamızı yazmak senin görevin oldu.
Tabi razı gelirsen.
Ben toplamları ve yeni giren kardeşlerimizin ismini ana mesaja eklerim.
Şayet sen istediğin sürece.
Allah celle celaluhu senden razı olsun kardeşim.
Ben buna affına sığınarak hayır demek istiyorum,sebebi de şu ben buraya kaydolmadan önce sayfa da gezerken sizin açmış olduğunuz bu sayfayı gördüm,sizin dualarınızı ve yazılarınızı okuduğum zaman çok mutlu oldum,ve siteye heyecanla üye oldum (iyiki de olmuşum,o günden bu yana çok mutluyum,sizin gibi güzel insanlarla kardeş olmayı bana nasip eyledi Allah celle celaluhu.
Bu görevi alarak sizin edeceğiniz güzel cümlelerden mahrum kalmak istemiyorum.::)

tuareg

Kayıtlı Kullanıcı
Allah celle celaluhu senden razı olsun kardeşim.
Ben buna affına sığınarak hayır demek istiyorum,sebebi de şu ben buraya kaydolmadan önce sayfa da gezerken sizin açmış olduğunuz bu sayfayı gördüm,sizin dualarınızı ve yazılarınızı okuduğum zaman çok mutlu oldum,ve siteye heyecanla üye oldum (iyiki de olmuşum,o günden bu yana çok mutluyum,sizin gibi güzel insanlarla kardeş olmayı bana nasip eyledi Allah celle celaluhu.
Bu görevi alarak sizin edeceğiniz güzel cümlelerden mahrum kalmak istemiyorum.::)

O zaman ben müsayit olmadığım zamanlarda senden rica edersem,lütfen kabul et.
Zaten kardeşlerimiz için okuduğumuz dua belli.
Şimdilik müsayitim.Ancak sayımız arttıkça yardım almam gerekecek.
Yüce Allah (CC) yar ve yardımcın olsun.

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Bu güzel aileye katılmama vesile olduğun için Allah celle celaluhu razı olsun senden değerli kardeşim tuareg.

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
O zaman ben müsayit olmadığım zamanlarda senden rica edersem,lütfen kabul et.
Zaten kardeşlerimiz için okuduğumuz dua belli.
Şimdilik müsayitim.Ancak sayımız arttıkça yardım almam gerekecek.
Yüce Allah (CC) yar ve yardımcın olsun.
Şimdi oldu ::)
Sizin olmadığınız zamanlarda bu görevi almayı kabul ediyorum.

tuareg

Kayıtlı Kullanıcı
800 Salavat okundu.
Tüm kardeşlerimize hediye edildi.
Dua edildi.
Günahlarımızı affeyle,rızanı kazanmış kullarından eyle bizi,Peygamber efendimize (s.a.v) komşu olmayı nasip eyle,kötülüklerden koru bizi ya rab.
Amin.

400 Salavat
2 Esmülhüsna okudum.

Allah(C.C) razı olsun.
Kardeşliğimize hoşgeldin.Zincirimize senin adınıda ekliyoruz.

200 Salavat ve 5 Esmaül Hüsna okudum Yüce Allah(CC) kabul eylesin.

Yüce Allah(C.C) kardeşlerimizle zikrettiğimiz tüm salavatlar ve Esmaül Hüsnalar hürmetine dualarımızı kabul etsin, yar ve yardımcımız olsun, Peygamber Efendimiz Resulullah(S.A.V) şefaatçimiz olsun.

DUA:
Euzübillahimineş-şeytanırraciym Bismillahirrahmanirrahıym
Elhamdülillahi Rabbilalemin esselatü vesselamü alâ resulina Muhammedin ve alâ alihi ve sahbihi ecmain.
Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah, El'Azîm, El Kerim, Er Rahim,
ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyume ve etubü ileyh.
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed,
Ya Zelcelali Vel İkram, Ya Erhamerrahimin, Sübhane rabbiyel aliyyil alel vehhab.
Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedias semâvâti vel ard ya zel-celâli vel-ikram.

Ya Men hüve bihavăyicil ibădi habir, Ey kullarının ihtiyaçlarından haberdar olan.
Ya Mufiye meni'stevfăh, Ey kendisinden her ihtiyacını yerine getirilmesini isteyenlerin, ihtiyaçlarına yeterli cevap veren.
Ya Mucib, Ya Mucib, Ya Mucib sen bütün dualara icabet edensin.Duamızı kabul buyur Ya Zel Celali Vel İkram.

Sonsuz Yücelik, Ululuk, kerem ve lütuf sahibi,merhameti bol, ihsanı bol, herşeye gücü yeten, her türlü noksan ve kusurlu sıfatlardan münezzeh olan,
kainatın ezeli ve ebedi tek sahibi, mutlak galip, her şeyi yaratan, hükmeden, görüp, gözetip, koruyan ve ayakta tutan Ya Allah, Ya Allah, Ya Allah!

Sen sadece ol dersin, herşey olur, senin gücün herşeye yeter, sen herşeye yetersin, sen istediğini yapar, istediğini zorla yaptırırsın,
herşeyde senin hükmün ve gücün geçerlidir, herşeyin takdiri senin elindedir, bizler hakkındada hüküm veren, herşeyi takdir eden sensin.Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Rabbi.

Bizlerse aciziz, zayıfız, kusurluyuz,ziyandayız, günahdayız , hiçbirşeye güç erdiremeyiz ve hakkımızda sen ne takdir edersen onun dışına çıkamayız Ya Rabbi !
Ya Erhamerrahimin, biz herşeyi senin tayin ve takdir ettiğine, herşeyin senden olduğuna iman ettik, sana boyun eydik, sana tevekkül ettik, günahlarımızı affeyle,
hakkımızda dünya ve ahiret hayatında hayırlar ihsan et, herşey senin takdirine bağlıdır, hakkımızda hayırları takdir et Ya Rabbi,

Bu okuduğumuz İsmi Şeriflerden hasıl olan sevabı, Peygamber Efendimiz(S.A.V)in Mübarek Ruhuna hediye eyledik kabul eyle Ya Rabbi.

Peygamber Efendimiz(S.A.V) hürmetine, İsmi Şeriflerinin hürmetine, kardeşlerimizle okuduğumuz bütün dualar ve salavatlar hürmetine bizlerden, anne, baba ve evlatlarımızdan, yakınlarımız ve bütün mümin kardeşlerimizden razı ol bizleri bağişla ve dünya ve ahret hayatında hayırlar ihsan eyle Ya Rabbi!

Ya Erhamerrahimin, O sonsuz yüce ve güzel İsimlerini zikretmek ve Sevgili Peygamber Efendimiz (S.A.V) e salat ve selam niyaz etmek için mümin kardeşlerimiz ile bir araya geldik.
Okuduğumuz tüm dualar, Salavatlar ve İsmi Şeriflerin hürmetine ve Sevgili Peygamber Efendimiz (S.A.V) hürmetine, bu amaç için bir araya gelmiş tüm Esmaül Hüsna kardeşlerimizden razı ol ve
katılan tüm kardeşlerimizin sıkıntılarını gider, dertlerine deva, hastalıklarına şifa ihsan et, bütün hayırlı dualarını kabul buyur.Rahmetini esirgeme üzerimizden.Ya Rabbil Alemin.

Katılan ve katılmayan tüm mümin kardeşlerimizin cümlesinden razı ol,
sıkıntıda olan kardeşlerimizin sıkıntılarını gider,
dertli kardeşlerimize deva, hasta kardeşlerimize şifa ihsan et
dünya ve ahiret arzularımıza hayırlarla ulaşmayı nasib eyle Ya Rabbi.
Şüphesiz senin gücün herşeye yeter, sen herşeye yetersin Ya Rabbi, Ya Rabbi Ya Rabbi.

Ya Mucib, Ya Mucib, Ya Mucib sen bütün dualara icabet edensin.Dualarımızı kabul eyle Ya Erhamerrahimin.
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun.Ve selamun alel-mürseliyn.Velhamdülillahi Rabbil alemiynel Fatihah ve messalavat

Şu an:
Toplam Salavat Adeti : 53.760
Toplam Esmaül Adeti: 608
Adetler konu kısmında güncellenmiştir.
Yüce Allah(C.C) katılan ve katılmayan tüm mümin kardeşlerimizden razı olsun ve cümlemizin dualarını kabul buyursun.

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
300 Salavat ve 1 Esmaül Hüsna okundu.
Dua edildi.
Günahlarımızı affeyle,rızanı kazanmış kullarından eyle bizi,Peygamber efendimize (s.a.v) komşu olmayı nasip eyle,kötülüklerden koru bizi ya rab.
ALLAHIM! Tuba Ağacının Gölgesinde, Kevser Havuzunun Başında
Efendimiz Hz.Muhammed Sallahu aleyhi vesellem İle Muhabbet Etmeyi Nasip Eyle Bizlere
Amin.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı

sebnemakcy

Kayıtlı Kullanıcı
100 Salavat 1 Esma-ül Hüsna okundu.Allah'ım Kabul etsin.

SHAHADAT

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.shahadat.net

Allah (C.C) şöyle buyuruyor:
“İsimlerin en güzeli Allah’ındır. Öyleyse O’na bunlarla dua edin. ” (A’raf Suresi, 180)

tuareg

Kayıtlı Kullanıcı
ailemin duaya ihtiyacı var :(
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Ya Muavvin, Ey Muhtaçların yardımına koşan,
Ya Keşşafel kürub, Ey sıkıntıları kaldıran.
Ya Făricel hemm, Ey sıkıntıyı gideren.
Ya Fettah, Ey sıkıntı, darlık ve zorlukları gideren.
Senin gücün her şeye yeter, sen herşeye yetersin Ya Rabbi!
Hasbiyallahü lâ ilâhe illâ hu aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül-arşil-azîm.
Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Rabbi ailesi sıkıntı içerisinde olup bizlerden
bir dua isteyen bu kardeşimizin,
ailesine yardım et, sıkıntılarını gider Ya Erhamerrahimin.
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun.Ve selamun alel-mürseliyn.
Velhamdülillahi Rabbil alemiynel Fatihah

tuareg

Kayıtlı Kullanıcı
300 Salavat ve 1 Esmaül Hüsna okundu.
Dua edildi.
Efendimiz Hz.Muhammed Sallahu aleyhi vesellem İle Muhabbet Etmeyi Nasip Eyle Bizlere
Amin.

100 Salavat 1 Esma-ül Hüsna okundu.Allah'ım Kabul etsin.

Allah(C.C) kabul etsin.
Kardeşliğimize hoşgeldin.Zincirimize senin adınıda ekliyoruz.

Allah (C.C) şöyle buyuruyor:
“İsimlerin en güzeli Allah’ındır. Öyleyse O’na bunlarla dua edin. ” (A’raf Suresi, 180)

100 selavat 2 Esma okundu.

100 Salavat ve 6 Esmaül Hüsna okudum Yüce Allah(CC) kabul eylesin.

Yüce Allah(C.C) kardeşlerimizle zikrettiğimiz tüm salavatlar ve Esmaül Hüsnalar hürmetine dualarımızı kabul etsin, yar ve yardımcımız olsun, Peygamber Efendimiz Resulullah(S.A.V) şefaatçimiz olsun.

DUA:
Euzübillahimineş-şeytanırraciym Bismillahirrahmanirrahıym
Elhamdülillahi Rabbilalemin esselatü vesselamü alâ resulina Muhammedin ve alâ alihi ve sahbihi ecmain.
Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah, El'Azîm, El Kerim, Er Rahim,
ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyume ve etubü ileyh.
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed,
Ya Zelcelali Vel İkram, Ya Erhamerrahimin, Sübhane rabbiyel aliyyil alel vehhab.
Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedias semâvâti vel ard ya zel-celâli vel-ikram.

Ya Men hüve bihavăyicil ibădi habir, Ey kullarının ihtiyaçlarından haberdar olan.
Ya Mufiye meni'stevfăh, Ey kendisinden her ihtiyacını yerine getirilmesini isteyenlerin, ihtiyaçlarına yeterli cevap veren.
Ya Mucib, Ya Mucib, Ya Mucib sen bütün dualara icabet edensin.Duamızı kabul buyur Ya Zel Celali Vel İkram.

Sonsuz Yücelik, Ululuk, kerem ve lütuf sahibi,merhameti bol, ihsanı bol, herşeye gücü yeten, her türlü noksan ve kusurlu sıfatlardan münezzeh olan,
kainatın ezeli ve ebedi tek sahibi, mutlak galip, her şeyi yaratan, hükmeden, görüp, gözetip, koruyan ve ayakta tutan Ya Allah, Ya Allah, Ya Allah!

Sen sadece ol dersin, herşey olur, senin gücün herşeye yeter, sen herşeye yetersin, sen istediğini yapar, istediğini zorla yaptırırsın,
herşeyde senin hükmün ve gücün geçerlidir, herşeyin takdiri senin elindedir, bizler hakkındada hüküm veren, herşeyi takdir eden sensin.Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Rabbi.

Bizlerse aciziz, zayıfız, kusurluyuz,ziyandayız, günahdayız , hiçbirşeye güç erdiremeyiz ve hakkımızda sen ne takdir edersen onun dışına çıkamayız Ya Rabbi !
Ya Erhamerrahimin, biz herşeyi senin tayin ve takdir ettiğine, herşeyin senden olduğuna iman ettik, sana boyun eydik, sana tevekkül ettik, günahlarımızı affeyle,
hakkımızda dünya ve ahiret hayatında hayırlar ihsan et, herşey senin takdirine bağlıdır, hakkımızda hayırları takdir et Ya Rabbi,

Bu okuduğumuz İsmi Şeriflerden hasıl olan sevabı, Peygamber Efendimiz(S.A.V)in Mübarek Ruhuna hediye eyledik kabul eyle Ya Rabbi.

Peygamber Efendimiz(S.A.V) hürmetine, İsmi Şeriflerinin hürmetine, kardeşlerimizle okuduğumuz bütün dualar ve salavatlar hürmetine bizlerden, anne, baba ve evlatlarımızdan, yakınlarımız ve bütün mümin kardeşlerimizden razı ol bizleri bağişla ve dünya ve ahret hayatında hayırlar ihsan eyle Ya Rabbi!

Ya Erhamerrahimin, O sonsuz yüce ve güzel İsimlerini zikretmek ve Sevgili Peygamber Efendimiz (S.A.V) e salat ve selam niyaz etmek için mümin kardeşlerimiz ile bir araya geldik.
Okuduğumuz tüm dualar, Salavatlar ve İsmi Şeriflerin hürmetine ve Sevgili Peygamber Efendimiz (S.A.V) hürmetine, bu amaç için bir araya gelmiş tüm Esmaül Hüsna kardeşlerimizden razı ol ve
katılan tüm kardeşlerimizin sıkıntılarını gider, dertlerine deva, hastalıklarına şifa ihsan et, bütün hayırlı dualarını kabul buyur.Rahmetini esirgeme üzerimizden.Ya Rabbil Alemin.

Katılan ve katılmayan tüm mümin kardeşlerimizin cümlesinden razı ol,
sıkıntıda olan kardeşlerimizin sıkıntılarını gider,
dertli kardeşlerimize deva, hasta kardeşlerimize şifa ihsan et
dünya ve ahiret arzularımıza hayırlarla ulaşmayı nasib eyle Ya Rabbi.
Şüphesiz senin gücün herşeye yeter, sen herşeye yetersin Ya Rabbi, Ya Rabbi Ya Rabbi.

Ya Mucib, Ya Mucib, Ya Mucib sen bütün dualara icabet edensin.Dualarımızı kabul eyle Ya Erhamerrahimin.
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun.Ve selamun alel-mürseliyn.Velhamdülillahi Rabbil alemiynel Fatihah ve messalavat

Şu an:
Toplam Salavat Adeti : 54.460
Toplam Esmaül Adeti: 619
Adetler konu kısmında güncellenmiştir.
Yüce Allah(C.C) katılan ve katılmayan tüm mümin kardeşlerimizden razı olsun ve cümlemizin dualarını kabul buyursun.

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
200 Salavat 10 Esma-ül Hüsna okunmuştur.Yüce Rabbim kabul buyursun.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
400 Salavat ve 1 Esmaül Hüsna okundu.
Dua edildi.
Amin.

xislamiyetx

Kayıtlı Kullanıcı
100 Salavat 1 Esmaül Hüsna okundu.
Rabbim kabul eylesin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt