Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Erkekler unutursa... (2 Kullanıcı)

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net
RE: Erkekler unutursa...

Ravza_Nur yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
Ravza_Nur yazdı:
evet erkekler bana göre bazen işlerine gelmediği için unuturlar gerekli değildir onlara göre ama düşünseler evlerinde onlara hizmet eden eşleri bir güle layık değilmidir veya gülü bırakalım tatlı bir sözü hak etmiyormudur eğer eşlerrden birisi böyle özel günlerin hatırlanmasını seviyorsaaa eş hatırlamak için elinden gelen özeni göstermelidir eşinin duygularını hafife almamalıdır bize göre basit olabilir ama eşimizi sevindirecek olan herşey bizim için değerli olmalıdır diye düşünüyorum
YA BİZ BİRİNE BULSAKTA VARSIN HATIRLAMASIN.:) ASLINDA EŞLER HERŞEYİ HAK EDİYOR BENCE.
hakkında hayırlısı olsun kardeşim evet eşler birbirlerini hoşnut etmenin yollarını bulmalı ve ona göre davranmaya çalışmalıdırlar gerekirsede bu uğurda fedakarlık bile yapmalıdırlar

s.a. arkadaşlar,
bakıyorumda ben yokken ULAŞTIRMA BAKANIM'ın üzerine fazla gitmişsiniz zerda ablam, biz gençleri siyasete ısındırmaya çalışırken siz kalkıp onları bu işten soğutuyorsunuz.
Bırak gençler siyasete ilk adımlarını bu siteden atsınlarda bizde onunla gurur duyalım,

k.s.e.o.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
Ravza_Nur yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
Ravza_Nur yazdı:
evet erkekler bana göre bazen işlerine gelmediği için unuturlar gerekli değildir onlara göre ama düşünseler evlerinde onlara hizmet eden eşleri bir güle layık değilmidir veya gülü bırakalım tatlı bir sözü hak etmiyormudur eğer eşlerrden birisi böyle özel günlerin hatırlanmasını seviyorsaaa eş hatırlamak için elinden gelen özeni göstermelidir eşinin duygularını hafife almamalıdır bize göre basit olabilir ama eşimizi sevindirecek olan herşey bizim için değerli olmalıdır diye düşünüyorum
YA BİZ BİRİNE BULSAKTA VARSIN HATIRLAMASIN.:) ASLINDA EŞLER HERŞEYİ HAK EDİYOR BENCE.
hakkında hayırlısı olsun kardeşim evet eşler birbirlerini hoşnut etmenin yollarını bulmalı ve ona göre davranmaya çalışmalıdırlar gerekirsede bu uğurda fedakarlık bile yapmalıdırlar

s.a. arkadaşlar,
bakıyorumda ben yokken ULAŞTIRMA BAKANIM'ın üzerine fazla gitmişsiniz zerda ablam, biz gençleri siyasete ısındırmaya çalışırken siz kalkıp onları bu işten soğutuyorsunuz.
Bırak gençler siyasete ilk adımlarını bu siteden atsınlarda bizde onunla gurur duyalım,

k.s.e.o.
a s değerli abim biz ona bir şey demedikki sadece sattıkları hatların doğru düzgün bir işe yaramadığını konuşamadığımızı söyledik ne yapalım şikayetlerimizi söylemeyelimmii yanii

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
mtekik yazdı:
Ravza_Nur yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
Ravza_Nur yazdı:

s.a. arkadaşlar,

k.s.e.o.
a s değerli abim biz ona bir şey demedikki sadece sattıkları hatların doğru düzgün bir işe yaramadığını konuşamadığımızı söyledik ne yapalım şikayetlerimizi söylemeyelimmii yanii
ABİ SAGOLYA KARİZMA YERLE BİR OLDU SAYEMDEEEE.

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

FATMA_ERGUN yazdı:
Ravza_Nur yazdı:
mtekik yazdı:
Ravza_Nur yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
Ravza_Nur yazdı:

s.a. arkadaşlar,

k.s.e.o.
ABİ SAGOLYA KARİZMA YERLE BİR OLDU SAYEMDEEEE.

S.A.
FATMA ABLA SEN BİRAZ SABRET, ŞİMDİ HALLEDERİZ,
KARİZMAMIZA KİMSE CIZZIK ATAMAZZZZZZZZZZZZZZZ.
K.S.E.O.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

:):):):) SAGOL ABİM.VALLA ABİ BAŞKA OLUYOR YA.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

fatmada abi olmazmııı sürüsüne bereket biablası yoktu sanırım oda oldu allaha şükürrrr

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
fatmada abi olmazmııı sürüsüne bereket biablası yoktu sanırım oda oldu allaha şükürrrr
MAŞALLAH MAŞALLAH ONLAR BENİM CANLARIM.VALLA BEN ABLARI ONDAN HİÇ SEVMEM(ABLA SEN HARİÇ)

Resul Aydın

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
Genç kadın, eşinin en çok sevdiği yemekleri yapıp sofrayı hazırladı. Kendisine çeki düzen verip heyecanla eşini beklerken zil çaldı. Eşi hızla içeri daldı ve
Çok üşüdüm, hem de acıktım. Yemek hazır mı? dedi. Kadın eşinin ellerine baktı. Elleri bomboştu. Elinde ne bir demet çiçek, ne de bir dal gül vardı. Hayal kırıklığıyla eşinin yüzüne baktı. Sadece
Hoş geldin canım, gerçekten çok üşümüşe benziyorsun?dedi. Sorma, hava çok soğuk. Oh evin içi ne güzel, sıcacık

Yemek hazır. Hemen sofraya oturabiliriz.

Aaa! Bunlar da ne? Ne kadar güzel yemekler. Hepsi de benim sevdiğim şeyler. Yoksa misafir mi gelecek? Yoo hayır.

Peki neden yaptın bunları? Yoksa bu gün özel bir gün mü? Bilmem.

Hay Allah, nasıl da unuttum. Tabii bu gün evlilik yıldönümümüz. Dur bir koşu gidip sana köşedeki çiçekçiden çiçek alıp geleyim.

Hayır, hayır. Bu soğukta dışarıya çıkıp benim için üşümeni istemem.

Evet, kadınlar kendileri için özel olana değer verirler. Ama nedense erkekler de hep unuturlar. Tabi haklı olarak kadınlar bu duruma kırılıp incinirler.

Kadınların yaşadıkları bu kırılganlığın sebebi, eşlerinin kendilerine değer vermediklerini sanmalarından ileri gelmektedir.

Büsbütün haksız da değiller! Özel olmak ve özel zamanlarda hatırlanmak güzel bir şey!

Erkekler genelde unutkanlıklarını çok yorulmalarına bağlıyor.

Belki o günü unutmasa, hiç olmazsa tek bir gülle evinin yolunu tutsa, eşine önemli olduğunu, ona değer verdiğini, hayatına girdiğinden bu yana mutlu olduğunu söyleyebilse

Diyelim ki, söylemedi veya söyleyemedi O zaman hayat bitmemeli, kızılca kıyamet kopmamalı.

Kimi erkek, böyle günleri hatırlamayı yapmacık olarak görür. Ben onu zaten seviyorum. Benim için zaten değerli, bunu tekrar söylememe ne gerek var? diye düşünür. Veya duygularını belli etmek istemez.

Ama zihinden geçenler kelimelere dökülmeli. Sır perdelerine saklanmamalı. Gönül almak, samimi duygularla üç beş kelime sarf etmek, sadece cismiyle değil, kalbiyle de yanında olduğunu, sevildiğini ona ifade etmek, hiç de zor olmasa gerek.

ÜMMETİMİN ÜZERİNE ÖYLE BİR ZAMAN GELECEK"Kİ, DÜNYA İŞLERİNE DALIP, AHİRETİ
UNUTACAK.
HADİS-İ ŞERİF- RİYAZÜS-SALİHİN

ALLAH"A EMANET, EMANETE SAHİP OLUNUZ.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt