Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Duaya ihtiyacı olan bütün kardeşlerimiz için İhlas hatmi (1 Kullanıcı)

sare sema

Kayıtlı Kullanıcı
100 adet okunmuştur rabbim kabul etsin dualarımızı

100 tane daha alıyorum Allah'ın izniyle hayırlı geceler...

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

leyla...........................1000
arzu74.......................750
kalbiminurlandır............670
fatih81........................500
didem65......................500
fatma yenge..............3.000
ayşe64.......................350
Gülefşan.....................100
KÖRDÜĞÜM..................150
mutlukul.....................1000
saresema....................400
kardelen1711...............150
hali_me......................100
ozlemcuneyt...............100
allies..........................10
ZÜHRE_.......................100
seraaaa.......................10

KALAN : 1.110

Allah kabul etsin

kalbiminurlandır

ALLAH KABUL ETSİN ARKADAŞLAR
SARE SEMA VE SERAAAA OKUDUKLARINIZ EKLENMİŞTİR LiSTEYE.
HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER

esoes

Kayıtlı Kullanıcı
50 adet okudum
sıkıntıda olanlara deva olur inşalah

kalbiminurlandır

kardelen ve esoes sağolun arkadaşlar eklendi listeye.
ALLAH kabul etsin dualarınızı. :H

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

ayşe64.......................350
saresema....................400
kardelen1711..............250
esoes..........................50

KALAN : 960

Allah kabul etsin

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı sabahlar;
50 adet okundu.allah kabul etsin.selametle kalın.

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
200 tanede ben alıyorum.19 yaşındaki oğluma Allahın güzel ahlak hidayet etmesi ve kötü huylarını gidermesi için.Çünki güzel ahlakı ancak Allah hidayet eder ve kötü huyuda giderecek ancak Odur.Dualarınızı bekliyorum.ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİMİZE OLSUN.

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Yoldaşım,200 tane ihlas-ı şerif okunmuştur.

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
ben 100 tane İhlas suresi alıyorum dualarınıza beni de katın Allah hepinizden razı olsun rabbim hepimizin dualarını kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Amin
Aleyküm Selam kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
100 adet okundu selam ve dua ile

allah razı olsun kardeşim inşallah rabbim bana yardım eder.rabbim sizin dularınızıda kabul eder inşallah

tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri ....demişsin ne güzel ama bu bana nasip olmadı gözümden bile sakındığım insana tam kavuşacakken onu benden ayırdılar.beni istemeye gelmişlerdi annesi ben oğlumun evlenmesini istemiyorum yaşı küçüktür dedi (oğlunun yaşıda 24) açıkça beni beğenmedi işimizi bozmak istedi.amacına ulaştıda şimdi benim ailemde istemiyo bende bir şey diyemiyorum ne yapacağımıda bilemiyorum.o kadar çok değer verdim o kadar çok bağlanmıştım bilemezdim bu şekilde bozulacağını.şimdi dayanamıyorum kime kızaayım bilmiyorum.belki ailem haksız bilmiyorum.çok aşağılandım kimsenin içine çıkacak halim kalmadı ben şimdi hayallerimi nasıl unutucam onsuz nasıl yaşayacam bilmiyorumm ne olur bana dua edin kardeşlerim

selamün aleyküm kardeşlerim bende katılmak istiyorum 100 İhlas ta ben okuyayım

50 adet okundu selam ve dua ile

canım kardeşim daha çok gençsin . "bana nasip olmadı" demen yanlış çünkü Rabbim sana daha ne kapılar açacaktır. çok kez daha düşeceksindir hayatta. ayağın çok takılacaktır engellere. her engeli kabullenip küsseydik hayata şuan hayatta yenik durumda hep ezilirdik. ben dahi küçük yaşıma rağmen inanılamayacak şeyler yaşadım. ama biliyordum ki Rabbimiz kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez. eğer şuan ayaklarına dikenler batıyorsa bil ki yakında gülleri de gelecektir. acılar olmasa tatlının değerini nasıl anlayabilirdik?
herşeyin hayırlısını iste Rabbimizden. senin hayır gibi gördüğünde şer , şer gibi gördüğünde de hayır olabilir.
ve unutmaki sevdiğin insan ile eğer hayırlı bir yuva kuracak olursanız dahi (eğer ikiniz için de hayırlı ise bu evlilik) herşey su gibi kolayca akıp gidecektir. olayların gelişim hızına dahi şaşıracaksınızdır. çevremde gördüğüm her hayırlı evlilik böyle olmuştur çünkü.
Rabbimizin yardımıyla ouyor herşey. o istemezse yaprak dahi kımıldayamazmış. o yüzden o tatlı canını yakma. duanı da elden bırakma.
illaki de "onunla evlenmek istiyorum Rabbim lütfen" deme "eğer bu işimiz evliliğimiz bizim için hayırlıysa kolaylaştır ama hayırlı değil ise bizleri bu işten soğut ve uzaklaştır" diye dua et.
evlilik bir kere yapılır hayatta. ve sonraki dikişler tutmaz asla. o yüzden hayırlı olanı iste Rabbimizden.
dualarımdasın inşallah canım.
hayırlı dualarından da bizleri mahrum bırakma. selametle kal. :H

vealeykumselam canlar. ekledim listeye okuduklarınızı
Rabbim razı olsun hepinizden. selametle kalınız :H
hayırlı cumalar

kalbiminurlandır..........100
ayşe64.......................200
saresema....................50

KALAN : 2.550

Allah kabul etsin

150 adet okundu ALLAH cc kabul buyursun

50 adet okundu hayırlı cumalar

selam aleyküm 1000 tane alıyorum okuyunca bildiririm inşallah...allaha emanet olun

selam aleyküm

bende 50 tane alıyorum

Allah hepimizden razı olsun

bitince bildiririm inşallah

vealeykumselam canlar.
ALLAH kabul etsin. ekledim listeye.
selametle kalınız hayırlı cumalar :H

150 tane okudum selam ve dua ile

selamün aleyküm kardeşlerim ben 100 tane ihlas suresi almıştım OKUDUM. bu konuyla ilgilenen arkadaşlara sormak istiyorum sadece aldığımız zaman mı okuyacağız ihlasları devamlı mı okumamız gerekiyor.

selamün aleyküm kardeşlerim ben 100 tane ihlas suresi almıştım OKUDUM. bu konuyla ilgilenen arkadaşlara sormak istiyorum sadece aldığımız zaman mı okuyacağız ihlasları devamlı mı okumamız gerekiyor.[/QUOT

...........................................

VEALEYKUMSELAM canım.
musait olduğun zamanlarda okuyup bildirebilirsin. konumuz sürekli açık devamlı okuyoruz.
bir defa aldın okudun ve bundan sonra da devam etmek ZORUNDASIN diye bir durum söz konusu değil.
selametle :H

bende 100 tane ihlas almak isyiyorum

ben 50tane daha almak istiyorum...

50 tanede okundu hayırlı geceler ....

canım kardeslerim 10 tane okudum. sizleri cok özledim. Rabbimin emanetinde kalın.dualarımdasınız insallah

Selamün aleyküm 100 tane ihlas alıyorum rabbim dualarımızı kabul etsin

vealeykumselam canım ekledim listeye
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH.

40 daha okudum.

canım benim uzun zaman oldu hiç görüşemiyoruz.
ben de seni özledim :H

ekliyorum hemen abla.
çok teşekkürler.
Allah kabul etsin.
hayırlı geceler :H

100 adette ben alıyorum inşallah

bol bereketli günler olsun hepimize....

10 adet okudum selam ve dua ile

100 adet okunmuştur rabbim kabul etsin dualarımızı

100 tane daha alıyorum Allah'ın izniyle hayırlı geceler...

ALLAH KABUL ETSİN ARKADAŞLAR
SARE SEMA VE SERAAAA OKUDUKLARINIZ EKLENMİŞTİR LiSTEYE.
HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER

ekledim ayşe abla. sağolasın.
hayırlı geceler

100 tane aldım selam ve dua ile

50 adet okudum
sıkıntıda olanlara deva olur inşalah

100 tane aldım selam ve dua ile

Hayırlı sabahlar;
50 adet okundu.allah kabul etsin.selametle kalın.

200 tanede ben alıyorum.19 yaşındaki oğluma Allahın güzel ahlak hidayet etmesi ve kötü huylarını gidermesi için.Çünki güzel ahlakı ancak Allah hidayet eder ve kötü huyuda giderecek ancak Odur.Dualarınızı bekliyorum.ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİMİZE OLSUN.

Yoldaşım,200 tane ihlas-ı şerif okunmuştur.

25 tanede ben okudum kardeşlerim.ALLAHA emanet olun

ben 100 tane İhlas suresi alıyorum dualarınıza beni de katın Allah hepinizden razı olsun rabbim hepimizin dualarını kabul etsin.

Amin

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

fatma yenge..............3.000+485
ayşe64.......................450
Gülefşan.....................200
saresema....................500
kardelen1711..............250
esoes..........................50
kardele........................50
elifelsem......................200
serap8191.....................25

KALAN : 00

Allah kabul etsin

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
------------ HATİM DUASI----------

Ya Rabbelalemin! Şu anda kapına geldik. Yüce divanına durduk, bütün kötülükleri bir tarafa bıraktık, bizleri yüce huzurundan boş geri çevirme Ya Rabbi !

Okumuş olduğumuz hatm-i şerifi; aşr-ı şerifleri ahsen surette kabul eyle.

Ya Rabbi !
Cemi hata ve kusurlardan salim eyle.

Ya Rabbi !
hasıl olan sevabı evvela Peygamber (s.a.v.) efendimizin mübarek, aziz, latif ruh-ı tayyibelerine hediye eyledik kabul eyle.

Ya Rabbi !
İlk Peygamber Hz. Adem (a.s.) dan bu güne kadar gelip geçmiş her ne kadar peygamber varsa onların da ruhlarına hediye eyledik, lsâl eyle.

Ya Rabbi !
Kur'an-ı Kerim’i elden ele, dilden dile, gönülden gönüle bizlere kadar ulaştıran sahabe-i güzin, tabiin, tebe-i tabiin, Müfessirin ve muhaddisin'in ruhlarına hediye eyledik, isâI eyle.

Ya Rabbi !
Din, vatan, hak ve hakikat Uğuruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin de ruhlarını meclisimizden haberdar eyle

Ya Rabbi !
Bu hatm-ı şerife (mevlid-I şerife) vesile olanların emellerini makbul, günahlarını mağfur, ticaretlerini “Len tebür" eyIe.

Her ne murat Ile okutmuşlarsa muratlarına naiI eyle

Ya Rabbi !
Bu aileden ahrete göçenlerin günahlarını affeyle, makamlarını cennet eyle. Peygamberimizin (s.a.v) şefaatine nail eyle.

Ya Rabbi !
Uzaktan ve yakından gelip, şurada toplanan aziz din kardeşlerimizin de ölmüşlerine rahmet, geride kalanlarına sıhhat ve afiyet ihsan eyle.

Ya Rabbi !
Şu mübarek gecede: "Toprak altında çürümüş, isimleri unutulmuş, bir fatiha okuyacak kimsesi kalmamış müslüman kardeşlerimizin de taksiratlarını affeyle.

Ya Rabbi !
Yüce dinimize ve aziz vatanımıza göz diken dahili ve harici düşmanlarımıza fırsat vermeyip, onları islah eyle.

Ya Rabbi !
Islah olacak halleri yoksa onları KAHHAR ism-i şerifinle kahr u perişan eyle.

Ya Rabbi !
Ümmet-i Muhammed'in hasta kullarına şifalar, dertli kullarına devalar, borçlu kullarına hayırlı edalar ıhsan eyle.

Ya Rabbi !
Öbür alemde estaizu billah “ferikun fil cenneti ve ferikun fis seiyr” Cennet ve cehennem fırkaları ayrılacağı zaman bizleri cennet fırkasına dahil eyle.

Ya Rabbi !
Kuı-'an-ı Kerim’in nurlu yolundan bizleri ayırma ya Rabbi! Onun ahkamını yaşayıp, tatbik edenlerden eyle.

Ya Rabbi !
Kıyamet gününe kadar baki kalacağını vaat ettiğin Din-i İslamı ülkemizde payidar eyle.

Ya Rabbi !
Namazı niyazı bırakan, içki ve kumarla evinin yolunu unutan, çeşit çeşit fenalıklara koyulan Müslüman kardeşlerimize de hidayetler nasip eyle.

Ya Rabbi !
Çocuklarımızı edepli, ahlaklı, faziletli, anasına, babasına, hocasına saygı gösteren, ALLAH'ına, peygamberine hürmet ve tazim edenlerden eyle.

Ya Rabbi !
Vatanına, milletine, din ve mukaddesatına gönülden bağlı olanlardan eyle.

Ya Rabbi !
Namazına-niyazına, ibadat u taatına devam edenlerden eyle.

Ya Rabbi !
Her türlü afetlerden, musibetlerden, hastalıklardan, tehlikelerden. zarar ve ziyanlardan bizleri hıfz u himaye eyle.

Ya Rabbi !
Hassaten günah hastalıklarından, haramlardan, ahlaksızlıklardan, yalandan, gıybetten, riyadan, hasetten ve kibirden muhafaza eyle.

Ya Rabbi !
Bütün kıymetli uzuvlarımızı mevlam ne için yaratmış isen, o yerde kullanma şuurunu bizlere ihsan eyle.

Ya Rabbi !
Kabul olunmayacak dua Ile sana el kaldırmaktan, insanlığa ve Islama faydalı olmayan bilgiden, bir müslümana yakışmayan acizlikten, tembellikten, cimrilikten sana sığınıyoruz, bizleri muhafaza eyle.

Dualarımızın kabulü ve son nefesimizde, nasip olması için buyurun bir kelime-i şehadet :

“Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü”

Ya Rabbi !
Bu kelime-i mübarekeyi söyleyerek ruh teslim etmek cümlemize nasib eyle.

Ya Rabbel'alemin !
Biz sana yalvarmasını bilmiyor ve beceremiyoruz. Sana yalvarmasını bilenler ve becerenler hürmetine dualarımızı kabul eyle.

Ya Rabbi !
"AMIN" diyen şu kullarını iki cihanda aziz eyle. Cennetinle, cemalinle bizleri şereflendir.

“Subhane Rabbike Rabbil izzeti amma yesifun ve salamun alel murselin vel hamdu lillahi Rabbil” alemin.

El-Fatiha

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
ALLAHIM HABİBİN MUHAMMED HÜRMETİNE ONUN EHLİBEYTİ VE ASHABI HÜRMETİNE KENDİLERİNDEN RAZI OLDUĞUN TERTEMİZ YAKINLARI VE YOLUNDA OLANLAR HÜRMETİNE ŞU ANDA SANA EL AÇIP YALVARIYORUZ BİLEREK BİLMEYEREK İŞLEDİĞİMİZ GÜNAHLAR İÇİN BİZİ AFFET BİZLERİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRME YARABBİM.

Elhamdülillahi Rabbil'âlemîn. Essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve Âlihî ve Sahbihî ecma'în

RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP GÖNÜL MURADLARIMIZI DUALARIMIZI KABUL
ETSİN HAYIRLISIYLA..

DUAYA KATILAN KATILMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZİN SIKINTILARINDAN FERAHA ÇIKAR YA RABBİM.

Elhamdülillahi Rabbil'âlemîn. Essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve Âlihî ve Sahbihî ecma'în

EYY ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL BUYURDUĞUN DUALARA DAHİL EYLE YARABBİM BİZLERE YAŞADIĞIMIZ SIKINTILARA KARŞI DAYANACAK SABIR GÜÇ VER YARABBİM.BİZLERİ NASİBİZİMİZ OLMAYAN İŞLERİN PEŞİNDEN KOŞTURTMA YARABBİM.ÜLKEMİZİ İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARDAN KORU YARABBİM AMİN

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
AMİN AMİN AMİN.
ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUNHİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt