Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Duaya ihtiyacı olan bütün kardeşlerimiz için İhlas hatmi (2 Kullanıcı)

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
listeye ekledim arkadaşlar .
ALLAH kabul etsin.

didem kardeşim Rabbimiz sıkıntıyı sevdiği kullarına verir ve dener acaba ne kadar dayanır diye. ne kadar istiyor cennetimi ve sıkıntılara sabrı nedir. ve bunun karsılığında cennetini ne kadar hakediyoruz. ALLAH İHMAL DEĞİL İMTİHAN EDİYOR.
sabrı elden bırakmayın inşAllah. hayır kapıları tez zamanda açılacaktır. selametle kalınız. baki duayla :H

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
200 ekleyelim kardeşim.ALLAH cc kabul eylesin

100 adet de ben okuyum...

100 tane alayım inşallah

fatih 81 ...........500

1500 adet okudum selamlar

vealeykumselam arzu kardeşim okumuş oldugunuz 1500ün 750sini bu listeye ekledim kalanı da sonraki listeye dahil ediyorum.
hayırlı akşamlar.
Allah kabul etsin sağolun.

LEYLA ABLA !

BU BİTEN LİSTENİN DUASI İÇİN KUTLU DOĞUM HAFTASINDA YAPILACAKTIR YAZMIŞSIN LİSTE BAŞLANGIÇ TARİHİNDE.

ÖNCEKİ SAYFALARA GÖZATTIM. O YÜZDEN DUASINI YAPMIYORUM VE SİZE BIRAKIYORUM.

YENİ LİSTEYE GEÇİYORUM.

fatih 81 500 ihlas okudum

500 tanede inşallah ben okuyacam.çaresiz bi haldeyim bir tek bu siteye girdiğim zaman can buluyorum.ne olur dualarınızı eksik etmeyin

ALLAH kabul etsin.

didem kardeşim Rabbimiz sıkıntıyı sevdiği kullarına verir ve dener acaba ne kadar dayanır diye. ne kadar istiyor cennetimi ve sıkıntılara sabrı nedir. ve bunun karsılığında cennetini ne kadar hakediyoruz. ALLAH İHMAL DEĞİL İMTİHAN EDİYOR.
sabrı elden bırakmayın inşAllah. hayır kapıları tez zamanda açılacaktır. selametle kalınız. baki duayla :H

Selam Aleyküm kardeşlerim Allah razı olsun hepinizden emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

leyla...........................1000
arzu74.......................750
kalbiminurlandır..........100
fatih81........................500
didem65......................500
fatma yenge..............3.000

KALAN : 4.050

Allah kabul etsin

kalbiminurlandır

vealeykumselam leylacım :)

amin amin ecmain inşALLAH.

hayırlı geceler :H

didem65

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH kabul etsin.

allah razı olsun kardeşim inşallah rabbim bana yardım eder.rabbim sizin dularınızıda kabul eder inşallah

kalbiminurlandır

allah razı olsun kardeşim inşallah rabbim bana yardım eder.rabbim sizin dularınızıda kabul eder inşallah

rica ederim canım benim
Rabbimiz hepimizin hayırlı dualarını kabul etsin inşAllah.

ayşe abla ekledim okudugun 100ü
Allah kabul etsin.

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

ayşe64.......................100

KALAN : 3.950

Allah kabul etsin

didem65

Kayıtlı Kullanıcı

rica ederim canım benim
Rabbimiz hepimizin hayırlı dualarını kabul etsin inşAllah.

ayşe abla ekledim okudugun 100ü
Allah kabul etsin.

ayşe64.......................100

KALAN : 3.950

Allah kabul etsin

tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri ....demişsin ne güzel ama bu bana nasip olmadı gözümden bile sakındığım insana tam kavuşacakken onu benden ayırdılar.beni istemeye gelmişlerdi annesi ben oğlumun evlenmesini istemiyorum yaşı küçüktür dedi (oğlunun yaşıda 24) açıkça beni beğenmedi işimizi bozmak istedi.amacına ulaştıda şimdi benim ailemde istemiyo bende bir şey diyemiyorum ne yapacağımıda bilemiyorum.o kadar çok değer verdim o kadar çok bağlanmıştım bilemezdim bu şekilde bozulacağını.şimdi dayanamıyorum kime kızaayım bilmiyorum.belki ailem haksız bilmiyorum.çok aşağılandım kimsenin içine çıkacak halim kalmadı ben şimdi hayallerimi nasıl unutucam onsuz nasıl yaşayacam bilmiyorumm ne olur bana dua edin kardeşlerim

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim bende katılmak istiyorum 100 İhlas ta ben okuyayım

kalbiminurlandır

tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri ....demişsin ne güzel ama bu bana nasip olmadı gözümden bile sakındığım insana tam kavuşacakken onu benden ayırdılar.beni istemeye gelmişlerdi annesi ben oğlumun evlenmesini istemiyorum yaşı küçüktür dedi (oğlunun yaşıda 24) açıkça beni beğenmedi işimizi bozmak istedi.amacına ulaştıda şimdi benim ailemde istemiyo bende bir şey diyemiyorum ne yapacağımıda bilemiyorum.o kadar çok değer verdim o kadar çok bağlanmıştım bilemezdim bu şekilde bozulacağını.şimdi dayanamıyorum kime kızaayım bilmiyorum.belki ailem haksız bilmiyorum.çok aşağılandım kimsenin içine çıkacak halim kalmadı ben şimdi hayallerimi nasıl unutucam onsuz nasıl yaşayacam bilmiyorumm ne olur bana dua edin kardeşlerim

canım kardeşim daha çok gençsin . "bana nasip olmadı" demen yanlış çünkü Rabbim sana daha ne kapılar açacaktır. çok kez daha düşeceksindir hayatta. ayağın çok takılacaktır engellere. her engeli kabullenip küsseydik hayata şuan hayatta yenik durumda hep ezilirdik. ben dahi küçük yaşıma rağmen inanılamayacak şeyler yaşadım. ama biliyordum ki Rabbimiz kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez. eğer şuan ayaklarına dikenler batıyorsa bil ki yakında gülleri de gelecektir. acılar olmasa tatlının değerini nasıl anlayabilirdik?
herşeyin hayırlısını iste Rabbimizden. senin hayır gibi gördüğünde şer , şer gibi gördüğünde de hayır olabilir.
ve unutmaki sevdiğin insan ile eğer hayırlı bir yuva kuracak olursanız dahi (eğer ikiniz için de hayırlı ise bu evlilik) herşey su gibi kolayca akıp gidecektir. olayların gelişim hızına dahi şaşıracaksınızdır. çevremde gördüğüm her hayırlı evlilik böyle olmuştur çünkü.
Rabbimizin yardımıyla ouyor herşey. o istemezse yaprak dahi kımıldayamazmış. o yüzden o tatlı canını yakma. duanı da elden bırakma.
illaki de "onunla evlenmek istiyorum Rabbim lütfen" deme "eğer bu işimiz evliliğimiz bizim için hayırlıysa kolaylaştır ama hayırlı değil ise bizleri bu işten soğut ve uzaklaştır" diye dua et.
evlilik bir kere yapılır hayatta. ve sonraki dikişler tutmaz asla. o yüzden hayırlı olanı iste Rabbimizden.
dualarımdasın inşallah canım.
hayırlı dualarından da bizleri mahrum bırakma. selametle kal. :H

selamün aleyküm kardeşlerim bende katılmak istiyorum 100 İhlas ta ben okuyayım

50 adet okundu selam ve dua ile

vealeykumselam canlar. ekledim listeye okuduklarınızı
Rabbim razı olsun hepinizden. selametle kalınız :H
hayırlı cumalar

ayşe64.......................200
Gülefşan.....................100
KÖRDÜĞÜM..................150
mutlukul.....................1000
saresema....................50

KALAN : 2.550

Allah kabul etsin

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm 1000 tane alıyorum okuyunca bildiririm inşallah...allaha emanet olun

sare sema

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm

bende 50 tane alıyorum

Allah hepimizden razı olsun

bitince bildiririm inşallah

kalbiminurlandır

vealeykumselam canlar.
ALLAH kabul etsin. ekledim listeye.
selametle kalınız hayırlı cumalar :H

kalbiminurlandır

ayşe64.......................200
Gülefşan.....................100
KÖRDÜĞÜM..................150
mutlukul.....................1000
saresema....................50
kardelen1711...............150