Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Duadan Nasip Almak Isteyenler Buraya Tiklasin (3 Kullanıcı)

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
Allahim Belmurat Kardeşimin Hakkinda Her Zaman Her şeyin Hayirlisini Nasib Et Hakkindahayirsiz Olanlari Hayra çevirip Te Nasib Et Amin

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm rabbim günahlarımızı bağışlasın inşallah leytan şerrinden düşman şerrinden insan şerrinden görünür görünmez beladan kazadan bizleri korusun inş. az verip arattırmasın çok verip azdırmasın hastalarımıza şifa dertli olanlara deva borçlu olanlara edalar nasip etsin inşallah. hayırlı evlat hayırlı eş hayırlı ana baba olmayı nasip etsin harama el yalana dil uzattırmasın inşallah. hakkımızda hayırlı olanları versin namerde kuluna kul etmesin kapısına kul etsin yolunu sapıtan sapıklardan ettirmesim. doru yoldan çıkarttırmasın inşallah .................hayırlı akşamlar rahman ve rahim olana emanetsiniz

GizliOzne

Kayıtlı Kullanıcı
Rahman ve Rahim olan ALLAH'ın adıyla...

Üzerimize cemaliyle yumuşacık ve şeker tadında karlar indirip celâliyle dağları ve yolları kara bürüyen Rabbimiz, SAFİYE kardeşimin kalbine kar tanesinin paklığını indir, mutluluklarını kar taneleri sayısınca çok eyle, hüzünlerini rahmetinin dokunuşuyla kar taneleri gibi erit, dostluklarını her bir kar tanesi gibi özel ve güzel halkeyle, onu senin rızan yolunda uçuşan kar taneleri eyle, günahlarını gufranının karında yıka ve temizle.... Amin

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Rahman ve Rahim olan ALLAH'ın adıyla...

Üzerimize cemaliyle yumuşacık ve şeker tadında karlar indirip celâliyle dağları ve yolları kara bürüyen Rabbimiz, SAFİYE kardeşimin kalbine kar tanesinin paklığını indir, mutluluklarını kar taneleri sayısınca çok eyle, hüzünlerini rahmetinin dokunuşuyla kar taneleri gibi erit, dostluklarını her bir kar tanesi gibi özel ve güzel halkeyle, onu senin rızan yolunda uçuşan kar taneleri eyle, günahlarını gufranının karında yıka ve temizle.... Amin

selamün aleyküm kardeşim muhteşem bir dua ağzına emeine yüreğine sağlık rabbim seni darda zorda koymasın gönül muradını versin inşallah

NeHiR-KaRa

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar
Allah hepinizden Razı olsun. Emeği geçen bilgilerini bizimle paylaşan arkadaşlarımızdan.
Allah iki cihandada yüzünüzü güldürsün

AMİN

074.gif
074.gif
074.gif
074.gif

reyhan58

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
allah ne muradin varsa nasip etsin rabbim saglik mutluluk versin ve kötülüklerden korusun

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
bende tüm kardeşlerime Allah (c.c) yardım etmesini ve günahlarıı affetmesini diliyorum sizde benim ve tüm inananlar için huzur ve iman isteyin huzura cok ihtiyacım var.Kalb huzurluğuna AMİN..............
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SELAM VE DAU İLE

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Bende tüm kardeşlerime Allah (c.c) yardım etmesini ve günahlarıı affetmesini diliyorum sizde benim ve tüm inananlar için huzur ve iman isteyin huzura cok ihtiyacım var.Kalb huzurluğuna AMİN..............
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SELAM VE DAU İLE

huzur8

Kayıtlı Kullanıcı
Yüce Rabbim hayrılı insanlarla karşılaştırmak nasip etsin...

paksu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
tüm kardeşlerimin günahların affet
kazançalrının helal eyle
borçlarından kurtulmalarını nasip eyle
hastalarına şifa ver
herşeyin en hayırlısını ver.
amin.

yurdagül çetin

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ALLAH hayır dualarınızı kabul eylesin sevdiklerinizle beraber hayırlı bir ömür nasip eylesin selametle

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Selamün Aleyküm,

Kendi açtığım forumda dua etmiştim sizler için ama olsun Allah hepinizden razı olsun.

Allah ne muradlarınız var ise versin.

Slm ve Dua ile..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
s.a imidik kardeş.bu ismin anlamı nedir?eğer evli değilsen allah hayırlı bir kısmet nasip etsin.yok evliysen hayırlı çocuklar...en önemlisi bu hayatta ve ahirette allah seni aziz ve bahtiyar kılsın.Kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe.Ve kabir komşularınıda inş.hayırlı olmasını nasip eylesin.Kalbinizin sahibine emanet olunuz..

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
s.a imidik kardeş.bu ismin anlamı nedir?eğer evli değilsen allah hayırlı bir kısmet nasip etsin.yok evliysen hayırlı çocuklar...en önemlisi bu hayatta ve ahirette allah seni aziz ve bahtiyar kılsın.Kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe.Ve kabir komşularınıda inş.hayırlı olmasını nasip eylesin.Kalbinizin sahibine emanet olunuz..[/Qs
s.a nevin_1982 bende senin için dua ediyorum evliysen huzurlu bir ev değilsen allaha yakın bir eş hayırlı evlatlar versin allah dünya ve ahret aydınlığı versin şeytanı senden ve sevdiklerinden uzak tutsun kalbinde ne kadar istek ve arzun varsa rabbim yerine getirsin allahın razı olduğu kullardan olman dileğiyle

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Çok Sağolun

Çok Sağolun

s.a imidik kardeş.bu ismin anlamı nedir?eğer evli değilsen allah hayırlı bir kısmet nasip etsin.yok evliysen hayırlı çocuklar...en önemlisi bu hayatta ve ahirette allah seni aziz ve bahtiyar kılsın.Kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe.Ve kabir komşularınıda inş.hayırlı olmasını nasip eylesin.Kalbinizin sahibine emanet olunuz..[/Qs
s.a nevin_1982 bende senin için dua ediyorum evliysen huzurlu bir ev değilsen allaha yakın bir eş hayırlı evlatlar versin allah dünya ve ahret aydınlığı versin şeytanı senden ve sevdiklerinden uzak tutsun kalbinde ne kadar istek ve arzun varsa rabbim yerine getirsin allahın razı olduğu kullardan olman dileğiyle

Aleyküm Selam Değerli Kardeşim,

Duanız gerçekten çok güzel güzel çünkü duayı sadece parmaklarınız değil kalbiniz yazmış.
Aynı duayı sizin için ve tüm kardeşlerim için amin diyorum Allah razı olsun.

İmidik:ilker Midikoğlu demek.
Evet evliyim ama çocuğum yok vefat etti.

Allah'a emanet olunuz.

Slm ve Dua ile..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Değerli Kardeşim,

Duanız gerçekten çok güzel güzel çünkü duayı sadece parmaklarınız değil kalbiniz yazmış.
Aynı duayı sizin için ve tüm kardeşlerim için amin diyorum Allah razı olsun.

İmidik:ilker Midikoğlu demek.
Evet evliyim ama çocuğum yok vefat etti.

Allah'a emanet olunuz.

Slm ve Dua ile..

başınız sağolsun.aeolunuz.Rabbimden dileğim herşeyin size hayırlısını vermesi..

fatıma meral

Kayıtlı Kullanıcı
Neslihan Tozan Nevin _1982 Kardeşlerim .hem Bu Dünyada Hemde Ahirette Ne Dileginiz Varsa Hayirli Bir şekilde Gerçekleştirmeyi Yüce Allah ( C.c )nasip Etsin .şu Dünya Hayatini Huzurlu ,mutlu ,iman Dolu Allah Rizasini Kazanarak ,dünya Kötülüklerine Dünya Pisliklerine Bulaşmadan Alninizin Akiyla Tamamlamayi ,hz Muhammed Efendimiz (s.a.v) Komşu Olmayi Allahin En Sevdiği Kullari Arasinda Bulunmayi Rabbim Nasip Etsin.ettiğim Edebilecegim Sizin Için Cümle Dualarimi Rabbim Kabul Etsin .amin Amin Amin

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Amin

Amin

Neslihan Tozan Nevin _1982 Kardeşlerim .hem Bu Dünyada Hemde Ahirette Ne Dileginiz Varsa Hayirli Bir şekilde Gerçekleştirmeyi Yüce Allah ( C.c )nasip Etsin .şu Dünya Hayatini Huzurlu ,mutlu ,iman Dolu Allah Rizasini Kazanarak ,dünya Kötülüklerine Dünya Pisliklerine Bulaşmadan Alninizin Akiyla Tamamlamayi ,hz Muhammed Efendimiz (s.a.v) Komşu Olmayi Allahin En Sevdiği Kullari Arasinda Bulunmayi Rabbim Nasip Etsin.ettiğim Edebilecegim Sizin Için Cümle Dualarimi Rabbim Kabul Etsin .amin Amin Amin

Hepinizin duaları için amin diyorum.

Hepiniz Allah^'a emanet olun.

Slm ve Dua ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt