Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua Sepeti (1 Kullanıcı)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Allah im

Kabir azabindan , cehennemin narindan ,seytanin serrinden, nefsimizin elinden sen bizi koru.
Kabede namaz kilmayi , cennet kapisindan girmeyi, dogru yolundan ayrilmamayi bizlere nasip eyle.
Ettigimiz dualari ,yaptigimiz ibadetleri kabul eyle.
Bilerek bilmeyerek isledigimiz gunahlari af eyle.
Amin.... Amin.....Amin.....

melehet111

Kayıtlı Kullanıcı
Allah im

Kabir azabindan , cehennemin narindan ,seytanin serrinden, nefsimizin elinden sen bizi koru.
Kabede namaz kilmayi , cennet kapisindan girmeyi, dogru yolundan ayrilmamayi bizlere nasip eyle.

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah im

sonsuz aşığı

Kayıtlı Kullanıcı
Alemlerin Rabbi olan ALLAH'ım bu güzel dualara benim gibi borçlu ve günahkar kulunu da katıp kabul eder inşallah yayınlayanlardan ALLAH razı olsun çok borcum var bana dua edin İNŞALLAH

ayla.se

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIM ,,

Şuanda bizim görmediğimiz ama senin gördüğün ..sana çaresiz el açmış ve senden başka çaresi olmayan kullarına yardım et..

hastalıkları varsa şifa ver..dertleri varsa derman ver ..borçları varsa ödeme kolaylığı ver ...düşmanları varsa ve onları üzen haksızlık eden insanlar varsa sen şerlerinden koru..dayak yiyen çaresiz kadın ve çocuklar varsa ne olur RABBİM koru onları ..ve RABBİM bizim bilmediğimiz senin bildiğin sıkıntıda olan kardeşlerimizi yardım et ..merhamet et ..günahlarımızı affet aminnn ..

ayla.se

Kayıtlı Kullanıcı
Ey yerleri ve gökleri, daglari ve denizleri ile bütün kâinatin ve kâinatta bulanan bütün mevcûdâtin sahibi Yüce Rabbim! Huzuruna diz cöktüm, el actim, boyun büküp Senden rahmet, Senden merhamet ve Senden lütuf ve ihsan dilemeye geldim… Bu âciz kulunun dualarini dergâh-i izzetinde kabul eyle.

Ey her seye kadir olan Rabb-i Rahimim!

Ey ezel ve ebed sultâni Yüce Hâlikim!

Senin dergâhindan daha büyük bir dergâh yok ki, oraya varayim…

Senin huzurundan daha yüce huzur yok ki, oraya durayim…

Ve Senin kapindan daha yüce kapi yok ki, onun calayim…

Caresizim bîtabim, âciz ve perisanim.

Yâ Erhâmerrahimin! Sana sigindim, Sana güvendim, sabir ve tevekkülle Sana yöneldim. Beni sasirtma. Beni yanlis yol ve hareketlere sapmaktan muhafaza eyle. Serden uzak, hayra yakin eyle, ALLAH’IM!

Amin,Amin ,Amin…..

Alıntıdır...

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
EY BİZİ YOKTAN VAR EDEN ALLAH'IM;
ADINLA YUMUYORUZ
HER GECE GÖZLERİMİZİ,
ADINA SIĞINIRIZ TÜM KARANLIKLARDAN !
ADINLA AÇTIR GÖZLERİMİZİ,
ADINLA DİRİLT YENİDEN DOĞARSAK SABAHA...
Sabah Namazında kıyamda olabilmek ümidiyle,,,

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım Sen Sıkıntılarımızı Giderecek Ferah Kapılarını Hepimizin Üzerine Aç (Amin)

...................

mir_erhan

Moderator
Ey yerleri ve gökleri, daglari ve denizleri ile bütün kâinatin ve kâinatta bulanan bütün mevcûdâtin sahibi Yüce Rabbim! Huzuruna diz cöktüm, el actim, boyun büküp Senden rahmet, Senden merhamet ve Senden lütuf ve ihsan dilemeye geldim… Bu âciz kulunun dualarini dergâh-i izzetinde kabul eyle.

Ey her seye kadir olan Rabb-i Rahimim!

Ey ezel ve ebed sultâni Yüce Hâlikim!

Senin dergâhindan daha büyük bir dergâh yok ki, oraya varayim…

Senin huzurundan daha yüce huzur yok ki, oraya durayim…

Ve Senin kapindan daha yüce kapi yok ki, onun calayim…

Caresizim bîtabim, âciz ve perisanim.

Yâ Erhâmerrahimin! Sana sigindim, Sana güvendim, sabir ve tevekkülle Sana yöneldim. Beni sasirtma. Beni yanlis yol ve hareketlere sapmaktan muhafaza eyle. Serden uzak, hayra yakin eyle, ALLAH’IM!

Amin,Amin ,Amin…..

Alıntıdır...

Amin... Amin.. Amin...
Allah c.c. razı olsun ...Mübarek gün... Dua heybemizi doldurmamız lazım...

Selam ve dua ile

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbenağfirliy ve livâlideyye ve lil mü'miniyne yevme yekumul hisab.
(Anlamı : Ey Rabbimiz. Beni, annemi ve babamı ve bütün müminleri hesap gününde bağışla.)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
tsunami kardeşim nasılsınız ? dün bi başlıktan yazdım ama hangisiydi unuttum :) yavrucak nasıl,sizler nasılsınız diye sormuştum..umarım herşey yolundadır kardeşim..hayırlı cumalar

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum
Hayirli cumalar bu mubarek gunun hayri ve bereketi uzerimize dogsun insallah kardesim .
Kusurabakma ben gormedim yazini hakkini helal et.kizim cok sukur iyi haberin vardir 45 gun hastanede kaldik 10 gun serviste 35 gun yogunbakimda gecen pazar taburcu olduk cok sukur fakat sali gunu epilepsi nobeti gecirdi ve geceyi yine hastanede gecirdik sabahindada afyon a gittik universite hastanesine ilac aldik ve kullanmaya basladik iyi dahada iyi olacak insallah imtihanim zor rabbim gonlumdekini hakkimda hayirli kilsin ve bana nasip etsin evladima oyle bir sifa versinki hic bir hastalik birakmasin insallah sen nasilsin ? Selametle dua ile.....

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum
Hayirli cumalar bu mubarek gunun hayri ve bereketi uzerimize dogsun insallah kardesim .
Kusurabakma ben gormedim yazini hakkini helal et.kizim cok sukur iyi haberin vardir 45 gun hastanede kaldik 10 gun serviste 35 gun yogunbakimda gecen pazar taburcu olduk cok sukur fakat sali gunu epilepsi nobeti gecirdi ve geceyi yine hastanede gecirdik sabahindada afyon a gittik universite hastanesine ilac aldik ve kullanmaya basladik iyi dahada iyi olacak insallah imtihanim zor rabbim gonlumdekini hakkimda hayirli kilsin ve bana nasip etsin evladima oyle bir sifa versinki hic bir hastalik birakmasin insallah sen nasilsin ? Selametle dua ile.....

ve aleykümselam
Allah razı olsun kardeşim amin inşallah..yani takip edemedim kısmen bilgim vardı merak ettim sorayım dedim..Rabbim şifalar ihsan eylesin tez vakitte hayırlısıyla kardeşim..imtihan evet herkesin bi derdi oluyor türlü hadiselerle imtihana tabiyiz muhakkak..Rabbimiz bu dar ve sıkıntılı zamanlarda sabırlar ihsan eylesin..Rabbimiz kalbinize gönlünüze ferahlık yavrucağa şifalar ihsan eylesin inşallah..
bana gelecek olursak :) iyiyim şükürler olsun her halimize..yaşıyoruz,nefes alıyoruz çalışıyoruz devam inşallah..Rabbim bugünlerimizi aratmasın,sağlıcakla kalınız kıymetli kardeşim..Rabbime emanetsiniz,hayırlı cumalar tekrardan

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam
Allah razı olsun kardeşim amin inşallah..yani takip edemedim kısmen bilgim vardı merak ettim sorayım dedim..Rabbim şifalar ihsan eylesin tez vakitte hayırlısıyla kardeşim..imtihan evet herkesin bi derdi oluyor türlü hadiselerle imtihana tabiyiz muhakkak..Rabbimiz bu dar ve sıkıntılı zamanlarda sabırlar ihsan eylesin..Rabbimiz kalbinize gönlünüze ferahlık yavrucağa şifalar ihsan eylesin inşallah..
bana gelecek olursak :) iyiyim şükürler olsun her halimize..yaşıyoruz,nefes alıyoruz çalışıyoruz devam inşallah..Rabbim bugünlerimizi aratmasın,sağlıcakla kalınız kıymetli kardeşim..Rabbime emanetsiniz,hayırlı cumalar tekrardan
Allah razi olsun kardesim rabbim bu mubarek gunde seninde gonlune gore dinimize hizmet eden hayirli bi es ve hayirli saglikli imanli evlatlar versin zamani geldi sanirim ablan olarak aramizdaki muhabbete dayanarak boyle bir karar aldim umarim kizmazsin selametle dua ile....

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Aminnnn Allah razı olsun efendim :) yok yook zamanı evet tam da bu sıralar yani bu vakitler tam zamanı :) Rabbimden hayırlısı inşallah..çok zor bu zamanda evlilik benim fikriyatıma uygun birisi bilmem bekliyoruz bakalım :) estağfirullah kızılır mı :) haklısınız doğru söze ne hacet :)
varlığıyla Allah'ı hatırlatan,her daim hayra koşan,hayra davet eden hayırlı bir insan göndersin inşallah Rabbim..Rabbime emanetsiniz,dualarınızı bekler güzel temennileriniz için teşekkür ederim B)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Aminnnn Allah razı olsun efendim :) yok yook zamanı evet tam da bu sıralar yani bu vakitler tam zamanı :) Rabbimden hayırlısı inşallah..çok zor bu zamanda evlilik benim fikriyatıma uygun birisi bilmem bekliyoruz bakalım :) estağfirullah kızılır mı :) haklısınız doğru söze ne hacet :)
varlığıyla Allah'ı hatırlatan,her daim hayra koşan,hayra davet eden hayırlı bir insan göndersin inşallah Rabbim..Rabbime emanetsiniz,dualarınızı bekler güzel temennileriniz için teşekkür ederim B)

Amin kardesim selametle dua ile....

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAHIM size cennetle müjdelenen çiftler olmayı nasip edeceği bir eş göndersin inşallah...
evlilik zor ama güzel hele aklının yüreğinin yolunun uyuştuğu biriyle olursa..
dua edin hayırlı saliha bir eş hayırlı evlatlar isteyin... İsteyin ki vereyim diyor demi RABBİMİZ.. HAYIRLI BİR EŞ NASİP OLSUN inşALLAH Sizede

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIM size cennetle müjdelenen çiftler olmayı nasip edeceği bir eş göndersin inşallah...
evlilik zor ama güzel hele aklının yüreğinin yolunun uyuştuğu biriyle olursa..
dua edin hayırlı saliha bir eş hayırlı evlatlar iste... İsteyin ki vereyim diyor demi RABBİMİZ.. HAYIRLI BİR EŞ NASİP OLSUN inşALLAH SANADA
Aminn ablam Allah razı olsun güzel dualarınıza can-ı gönülden amin diyorum Rabbim razı olsun sizlerden..Evet ahirzamanda çok dikkat edilmesi gereken bi konu,bi müessese evlilik..Rabbimden hayırlısı inşallah ablam..Temennimiz de bu yönde aklımızın,fikrimizin,hissiyatımızın örtüştüğü birisi; Rabbimden hayırlısı..Mevla görelim neyler,neylerse güzel eyler..
Rabbimize duamız bu yönde inşallah,hayırlısı hakkımızda..Allah razı olsun ablam,teşekkürler :)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
amin kardeşim niyet ne ise akibet o olurmuş.. inşALLAH Karşılaşacaksın sende doğru insanla iste yeterki,,,

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt