Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DUA İSTİYORUM (2 Kullanıcı)

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DUA İSTİYORUM

minanur yazdı:
adasım allah sabırlar versın ınsallah sınavın buyuk ama allahın yardımıyla atlatıyo ınsan be gulum acıyı allah daglara vermıs derdı babaannem dayanamamıslar catlamıslar ama ınsan ogluna vermıs yaradan acıyı ıkı gun sonra gulmus derdı yanı hayat sınav ve bu sınavda basarılı olman dılegıyle basın saolsun allah yardımcın olsun
,

GÜLÜM bu sözü çok severim haklısın rabbim derdi dağlara vermiş dayanmamış ama insanoğlu dayanıyo.

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

BAŞIN SAĞOLSUN GÜZEL KARDEŞİM.ÇOK ÜZÜLDÜM VE SÜREKLİ DÜŞÜNDÜĞÜM KORKTUĞUM OLAYI DAHA YAKIN HİSSETTİM. NİŞANLIM HALA ÖĞRENCİ VE ASKERLİK SORUNU VAR BİLİYORUM TAKDİRİ İLAHİ NE DERSE O OLUR AMA İÇİM İÇİMİ YİYO SÜREKLİ DUA EDİYORUM HAYIRLISIYLA UZUN ÖMÜR VERMESİ İÇİN ALLAHA.ACINI BİLMESEMDE TAHMİN EDEBİLİYORUM ÇÜNKÜ AKLIMA GELİNCE CANIM YANIYOR.. RABBİM SABRINI ARTIRSIN SENİN İÇİN DUA EDİCEM GÜZEL KARDEŞİM ALLAHA EMANET OL.RABBİM KENDİNE YAKLAŞTIRMAK İÇİN ÜZÜNTÜ DERT HASTALIK VERİRMİŞ.RABBİM SENİ ÇOK SEVİYOR İNŞALLAH BUNUNLA TESELLİ BUL...ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN RABBİM HEPİMİZE

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN ALLAH KİMSEYE KORKTUĞUNU YAŞATMASIN EĞER HAKKINIZDA HAYIRLISIYSA SİZLERİ Bİ ÖMÜR AYIRMASIN İNŞALLAH.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
BU SİTEDE GÜZEL OLAN HERŞEYİ PAYLAŞIYORUZ AMA BENİM Bİ ACIM VAR VE SİZLERDEN DUA İSTİYORUM BEN SEVDİĞİMİ SÖZLÜMÜ KAYBETDİM ALLAHA ÇOK YALVARDIM BENİM CANIMI ALSIN DİE AMA BUNU YAŞIYCAKMIŞ KADERİMDE BU VARMIŞ ALLAHA HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VER DİYE DUA EDİYORUM HER ZAMAN AMA İNSAN KABULLENEMİYO YÜCE ALLAHDAN SBRIMI ARTTIRMASI İÇİN DUA EDİYORUM SİZLERDE BU KARDEŞİNİZ İÇİN DUA EDERMİSİNİZ.
DEĞERLİ KARDEŞİM RABBİM SANA SABIR VERSİN ACINI HAFİFLETSİN İNŞ AMA UNUTMAKİ BU KAİNATTAN NE ACILAR GELDİ GEÇTİ UNUTULDU YADA UNUTULMAK ZORUNDA KALDI DÜŞÜNSENE KİMLER ÖLMEDİKİ KAİNATIN EFENDİSİ ONUN GÜLLERİM DEDİĞİ TORUNLARI NE DEĞERLİ ZATLAR GELDİ GEÇTİ BU DÜNYADAN BUNLARI DÜŞÜNMEN VE KADERE RIZA GÖSTERMEN GEREKMEKTEDİR EĞER SEN SABIR EDERSEN RABBİM SANA MÜKAFATINI VERECEKTİR SELAM VE DUA İLE

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

inşallah ablam allah razı olsun.

imsakiye

Kayıtlı Kullanıcı
RE: 56+9+

mkljo. insanlar ++++(--------)ol .

imsakiye

Kayıtlı Kullanıcı

mklo. insanlar ++++(--------)ol .

imsakiye

Kayıtlı Kullanıcı
RE: hayırlısı.

RE: hayırlısı.

innalillahi ve innaileyhi raciun.
yazdıklarına bugün baktım.
başın saolsun demek çok kolay olduğunu
biliyorum. ama.insan hak ittiğiyle yaşar hak
ittiğiyle ölür.?muamele görur insallah güzeli

hak etmiştir (siz allahdan hayırlısını isteyiniz)
hayırlısından güzeli yoktur

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı

ACIYI VEREN ALLAHIM SABRINIDA VERİR İNŞALLAH AMİN BAŞIN SAĞOLSUN......ASKERMİYDİ MERAK ETTİM BANA YAZARMISIN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt