Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DUA İSTİYORUM (1 Kullanıcı)

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net
RE: DUA İSTİYORUM

ALLAH SANA SABIR VERSİN,KENDİNİ GEREKSİZ VE GÜNAHA SOKACAK KADAR ÜZME,DİNİMİZDE KOCANA BİLE YAS TUTMA SÜRESİ 4 AY 10 GÜN Kİ BU KİŞİ HELALİN OLAN BİRİ DEĞİL,AŞIRI ÜZÜNTÜ HELE Kİ CANIMI AL İSYANLARI ÇOK GÜNAH,BU BİR SINAV VE SEN CEVABINI BİLDİĞİN HALDE YANLIŞ ŞIKKI İŞARETLEME.ACIN GEÇİNCE VE ALLAH HAYIRLI NASİPLER VERİNCE,İNAN ŞUNU DİYECEKSİN.ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUNKİ O KİŞİ İLE EVLENMEDEN ÖNCE VEFAT ETMİŞ,ÇÜNKÜ EN KÖTÜSÜ EŞİNİ,VARSA ÇOCUKALRININ BABASINI KAYBETMEK.BENCE ALLAHIN SEVGİLİ KULUSUN DAHA FAZLA İSYANA DÜŞÜP DE DAHA KÖTÜSÜYLE SINANMAK DURUMUNDA KALMA DERİM BİR ABLAN HATTA YAŞIM38 BİR TEYZE OLARAK.;)

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

sevvalmina yazdı:
BU SİTEDE GÜZEL OLAN HERŞEYİ PAYLAŞIYORUZ AMA BENİM Bİ ACIM VAR VE SİZLERDEN DUA İSTİYORUM BEN SEVDİĞİMİ SÖZLÜMÜ KAYBETDİM ALLAHA ÇOK YALVARDIM BENİM CANIMI ALSIN DİE AMA BUNU YAŞIYCAKMIŞ KADERİMDE BU VARMIŞ ALLAHA HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VER DİYE DUA EDİYORUM HER ZAMAN AMA İNSAN KABULLENEMİYO YÜCE ALLAHDAN SBRIMI ARTTIRMASI İÇİN DUA EDİYORUM SİZLERDE BU KARDEŞİNİZ İÇİN DUA EDERMİSİNİZ.

s.a. ablam,
inna lillahi ve ileyhi raciun.
ne demek ablam, dediğin gibi bizim birbirimize karşı vazifelerimiziden biriside bu değilmi,
sevincimizi, üzüntümüzü paylaşmadıktan sonra kardeşliğin bir yanı hep eksik kalmazmı zaten.
ALLAH c.c. sabır versin inşallah, kardeşimizede rahmet kapılarını açsın inşallah. Şunu aklınızdan hiç çıkarmayın, kişi sevdiği ile beraberdir. dolayısıyla inşallah cenneti bakidede beraber olursunuz. Dolyısıyla bu ayrılığınız ebede aleme göre 5-10 dakikalık bir mola mesabsindedir.
selam ve dua ile
k.s.e.o.

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

Avukat yazdı:
ALLAH SANA SABIR VERSİN,KENDİNİ GEREKSİZ VE GÜNAHA SOKACAK KADAR ÜZME,DİNİMİZDE KOCANA BİLE YAS TUTMA SÜRESİ 4 AY 10 GÜN Kİ BU KİŞİ HELALİN OLAN BİRİ DEĞİL,AŞIRI ÜZÜNTÜ HELE Kİ CANIMI AL İSYANLARI ÇOK GÜNAH,BU BİR SINAV VE SEN CEVABINI BİLDİĞİN HALDE YANLIŞ ŞIKKI İŞARETLEME.ACIN GEÇİNCE VE ALLAH HAYIRLI NASİPLER VERİNCE,İNAN ŞUNU DİYECEKSİN.ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUNKİ O KİŞİ İLE EVLENMEDEN ÖNCE VEFAT ETMİŞ,ÇÜNKÜ EN KÖTÜSÜ EŞİNİ,VARSA ÇOCUKALRININ BABASINI KAYBETMEK.BENCE ALLAHIN SEVGİLİ KULUSUN DAHA FAZLA İSYANA DÜŞÜP DE DAHA KÖTÜSÜYLE SINANMAK DURUMUNDA KALMA DERİM BİR ABLAN HATTA YAŞIM38 BİR TEYZE OLARAK.;)

ALLAH RAZI OLSUN ABLAM İSYAN ETMİYORUM AMA CANIM YANIYO.ALLAHIMDAN SABIR İSTİYORUM.

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Kadeşim başınız sağolsun. Allah geçmiş etsin. Acil sabırlar versin. Kafadan akıldan silip atmak kolay olmasada bizim bi ömrümüz var ve müddeti dolana kadar yaşayacağız. Sonuçta Rabbul Alemin bizler için kötüsünü istemez. Bizim ve sizin bilmdiğiniz nice hikmetler vardır bu oılayın içinde.

Herşey toz pembe güzel hayeller kurarız ama sonumuzun ne olacağını sadece Alemlerin Rabbi bilir.

Biz planlar hayaller kurarız ama Rabbimizin bizim için yaptığ plandlar daha farklı olabiliyor. Onun için hayata HER ŞEYDE BİR HAYIR VARDIR gözlüğüyle bakarsak sıkıntılarımız azalır. Ve dediğimiz gibi bizim bilmediğimiz nice hikmetler vardır içinde.

Biz inançlı insanlar Rabbimize sığınıp sabır dileyip ona tevekkül edip hayattan kopmamız lazım. İnancı zayıf aciz ve inançsız insanların bu gibi durumlarda nelere başvurduklarını hepimiz biliyoruz.

ve şunuda biliyoruz ki O bizim Rbbimiz baki sadece o sende öleceksin bende müddetimiz geldiği vakit.

Rabbim sabırlar ihsan eylesin Allaha emanet olun

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
sevvalmina yazdı:
BU SİTEDE GÜZEL OLAN HERŞEYİ PAYLAŞIYORUZ AMA BENİM Bİ ACIM VAR VE SİZLERDEN DUA İSTİYORUM BEN SEVDİĞİMİ SÖZLÜMÜ KAYBETDİM ALLAHA ÇOK YALVARDIM BENİM CANIMI ALSIN DİE AMA BUNU YAŞIYCAKMIŞ KADERİMDE BU VARMIŞ ALLAHA HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VER DİYE DUA EDİYORUM HER ZAMAN AMA İNSAN KABULLENEMİYO YÜCE ALLAHDAN SBRIMI ARTTIRMASI İÇİN DUA EDİYORUM SİZLERDE BU KARDEŞİNİZ İÇİN DUA EDERMİSİNİZ.

s.a. ablam,
inna lillahi ve ileyhi raciun.
ne demek ablam, dediğin gibi bizim birbirimize karşı vazifelerimiziden biriside bu değilmi,
sevincimizi, üzüntümüzü paylaşmadıktan sonra kardeşliğin bir yanı hep eksik kalmazmı zaten.
ALLAH c.c. sabır versin inşallah, kardeşimizede rahmet kapılarını açsın inşallah. Şunu aklınızdan hiç çıkarmayın, kişi sevdiği ile beraberdir. dolayısıyla inşallah cenneti bakidede beraber olursunuz. Dolyısıyla bu ayrılığınız ebede aleme göre 5-10 dakikalık bir mola mesabsindedir.
selam ve dua ile
k.s.e.o.

ABİM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH ALLAHIMIN KATINDA BERABER OLURUZ DEDİĞİN GİBİ.

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

mustafa_xtar yazdı:
Kadeşim başınız sağolsun. Allah geçmiş etsin. Acil sabırlar versin. Kafadan akıldan silip atmak kolay olmasada bizim bi ömrümüz var ve müddeti dolana kadar yaşayacağız. Sonuçta Rabbul Alemin bizler için kötüsünü istemez. Bizim ve sizin bilmdiğiniz nice hikmetler vardır bu oılayın içinde.

Herşey toz pembe güzel hayeller kurarız ama sonumuzun ne olacağını sadece Alemlerin Rabbi bilir.

Biz planlar hayaller kurarız ama Rabbimizin bizim için yaptığ plandlar daha farklı olabiliyor. Onun için hayata HER ŞEYDE BİR HAYIR VARDIR gözlüğüyle bakarsak sıkıntılarımız azalır. Ve dediğimiz gibi bizim bilmediğimiz nice hikmetler vardır içinde.

Biz inançlı insanlar Rabbimize sığınıp sabır dileyip ona tevekkül edip hayattan kopmamız lazım. İnancı zayıf aciz ve inançsız insanların bu gibi durumlarda nelere başvurduklarını hepimiz biliyoruz.

ve şunuda biliyoruz ki O bizim Rbbimiz baki sadece o sende öleceksin bende müddetimiz geldiği vakit.

ALLAH RAZI OLSUN EVET İNANÇSIZLARIN YAPTIKLARINI BİLİYORUZ BELKİ ŞUAN SABIRLI OLUP AYAKDA DURABİLMEN ALLAHA OLAN İNANÇIMDIR ALLAH KULLARI İÇİN HEP HAYIRLI OLANI NASİP EDER AMA ÇOK ZOR Bİ DURUM.

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
mustafa_xtar yazdı:

ALLAH RAZI OLSUN EVET İNANÇSIZLARIN YAPTIKLARINI BİLİYORUZ BELKİ ŞUAN SABIRLI OLUP AYAKDA DURABİLMEN ALLAHA OLAN İNANÇIMDIR ALLAH KULLARI İÇİN HEP HAYIRLI OLANI NASİP EDER AMA ÇOK ZOR Bİ DURUM.

evet çokça sabredin Allahın Sabır ismi şerifini dilinizden düşürmeyin. Rabbim sabırlar ihsan eylesin

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:

Elbette ederiz en içten, en samimi yüreğimizle Rabbimize senin için dua ederiz. Çok üzüldüm gerçekten,Rabbim sabır versin.Kaderde ne varsa onu yaşayacağız doğru ...Kimi zaman acı, kimi zaman tatlı ...Her şey bu dünyada bizler için. Takdir buymuş, nasip buymuş ...Nasipten öte yol yoktur derler ve haklılar. Dediğiniz gibi hayırlısını versin Rabbim. Gerçekten çok zor, bir insanı bir sevdiğini kaybetmek ... Canının yarısı onunla gider ...Emin olun Rabbim sabrını verir, yüreğinize ferahlık verir.
Unutulmaz ama acısı azalır inşaallah ...
Allah'a emanet olun ...
Dualarımız sizinle ...

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

siyah_beyaz yazdı:
sevvalmina yazdı:

Elbette ederiz en içten, en samimi yüreğimizle Rabbimize senin için dua ederiz. Çok üzüldüm gerçekten,Rabbim sabır versin.Kaderde ne varsa onu yaşayacağız doğru ...Kimi zaman acı, kimi zaman tatlı ...Her şey bu dünyada bizler için. Takdir buymuş, nasip buymuş ...Nasipten öte yol yoktur derler ve haklılar. Dediğiniz gibi hayırlısını versin Rabbim. Gerçekten çok zor, bir insanı bir sevdiğini kaybetmek ... Canının yarısı onunla gider ...Emin olun Rabbim sabrını verir, yüreğinize ferahlık verir.
Unutulmaz ama acısı azalır inşaallah ...
Allah'a emanet olun ...
Dualarımız sizinle ...

ALLAH RAZI OLSUN DEDİĞİNİZ GİBİ CANININ YARISI GİDİYO.

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM.HERŞEYDE BİR HAYIR VARDIR MUTLAKA.ALLAH SANA SABIR VERSİN İNŞALLAH DAHA HAYIRLI BİR KİŞİYLE KARŞILAŞIRSIN.ONUDA UNUTMAZSIN ZATEN UNUTMADA AMA ALLAH İÇİNE FERAHLIK VERİR İNŞALLAH SIKINTILARA GİRMEZSİN.DAHA İYİ BİR KISNMETİN ÇIKAR MUTLAKA.RABBİM Bİ KAPIYI KAPATIYORSA DİĞERİNİ AÇIYOR.EVLENDİKTEN SONRA OLSAYDI DAHA ÖTÜ OLURDU SENİN İÇİN.SELAM VE DUA İLE.

evindar

Kayıtlı Kullanıcı

Başınız sağolsun ALLAH-Ü TEALA şükrünüzü arttırsın...

selamünaleyküm

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

sevvalmina yazdı:

s.a
ablam benim naçizane duam bu olacak
''RABBİM hiçbirimize taşıyabileceğimizden fazla yük vermesin.Hz. Osman (r.a) sabrı nasip etsin cümlemize''

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

allah cümlenizden razı olsun allahım bu acıyı hiç bi kardeşime yaşatmasın inşallah.

tebessumd

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH CC. RAHMET ETSİN İNŞALLAH.SİZE VE AİLESİNE SABIRLAR VERSİN KARDEŞİM.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
s.a derdi vern allah sabrıda yanında verirmiş kardeşim inan kolay değil yaşadığın olay ama unutmaki imtihan dünyasındayız her sıkıntıda ölümü istemek isyana teşviktir. sen allah'tan başkasına sığınma acı insanlara verilince kime nasıl sığınacağını bil yeter.rabbim vefat eden arkadaş rahmet kalanlara sabır versin. onun için dua et.

cemile_drn

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeşim,Allah bol sabır versin.Allah'a sığın her an,unutmaki,kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur.burası fani,gerçek saadet ebediyette.Allah sana 2 cihan saadeti versin.,Allah yar ve yardımcın olsun.Rabbim ebedi aleme göçen kardeşimizin de ahiretini güzel eylesin.amin.selam ve dua ile.B)

ireme

Kayıtlı Kullanıcı

Güzel kardeşim.Allah rahmet eylesin.Rabbim mekanını cennet eylesin inşaallah.Aslında biz ne desek boş.Senin acını paylaşıyoruz yürekten ama biliyoruz ki acın çok büyük.Rabbim sana sabırlar ihsan eylesin.

"Ey, Rabbim! Gayb ilminle ve halk üzerine kudretinle, hayatı benim için hayırlı gördükçe beni yaşat, ölümü benim için hayırlı gördüğün zaman da beni vefât ettir."

Güzel kardeşim bazen şer görünen şeyde bi hayır vardır.unutma bunu.Rabbim her zaman için hakkımızda hayırlısını bizlere nasip etsin.

minanur

Kayıtlı Kullanıcı

adasım allah sabırlar versın ınsallah sınavın buyuk ama allahın yardımıyla atlatıyo ınsan be gulum acıyı allah daglara vermıs derdı babaannem dayanamamıslar catlamıslar ama ınsan ogluna vermıs yaradan acıyı ıkı gun sonra gulmus derdı yanı hayat sınav ve bu sınavda basarılı olman dılegıyle basın saolsun allah yardımcın olsun

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun hepinizden herkesin hakkında hayırlısı.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt