Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"DUA" Bahçemizde "DUA" Çiçekleri Yetiştirmeye Ne Dersiniz...??? (1 Kullanıcı)

kıvırcık fenerli

Kayıtlı Kullanıcı
"DUA" Bahçemizde "DUA" Çiçekleri Yetiştirmeye Ne Dersiniz...???

Eğlenirken öğrenmek, öğrenirken sevap kazanmak için...

Haydi arkadaşlar sizlerde beğendiğiniz, "duaları" buraya yazın.

"Unutmayalımki, DUA RABBİMİZLE irtibata geçtiğimiz andır."

RAHMAN ve RAHİM olan ALLAH'IN adıyla....

Allahım!!!

Fayda vermeyen ilimden,
Ürpermeyen kalpten
Doyma bilmeyen nefisten,
Yaşarmayan gözden ve icabet edilmeyen duadan sana sığınırız,
SEN bizleri bildiğimiz ve bilmediğimiz kötü şeylerin şerrinden koru inşAllah.

amin...amin....amin

hasbihall

Kayıtlı Kullanıcı
Selam ALeyküm

Yarabbi bizlere bütün mümin kardeşlerimize dünyada ve ahirette
iyilikler ver. Bizleri cehennem ateşinden koru Yarabbi.

Ey Allahım bizleri ahitte sevgili peygamberimize komşu eyle......Allahım bizleri affeyle

Amin....

zerdali

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)B)S.a.rabia-i Adeviyye Riza-yi Ilahi'den Başka Birşey Düşünmez şöyle Dua Edrdi:''ya Rab! Eğer Sana Cehennem Korkusuyla Ibadet Ediyorsam Beni Cehenneme At.cennete Girme ümidiyle Ibadet Ediyorsam Cennetini Bana Yasak Et. Eğer Sirf Senin Rizan Için Ibadet Ediyorsam´ Baki Olan Cemalinle Beni şereflendir''

Kaan Erdem

Yönetici
Fayda vermeyen ilimden,
Ürpermeyen kalpten
Doyma bilmeyen nefisten,
Yaşarmayan gözden ve icabet edilmeyen duadan sana sığınırız,
SEN bizleri bildiğimiz ve bilmediğimiz kötü şeylerin şerrinden koru inşAllah.

selam ve dua ile kalın selametle.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Ebû Ümâme'den (Radıyu Anh) yapılan rivayetde şöyle an"*"latmıştır: "Resûlüllah Sallu Aleyhi ve Sellem, öyle çok duâ yaptı ki, ondan hiç bir şey ezberlenemedi. Ben:

Yâ Resûlellah! Öyle çok duâ ettin ki, ondan hiç bir şey ezberleyeme-dik, dedim. Bunun üzerine:

Bunların hepsini toplayan duayı size söyleyeyim mi? Şöyle söylersin dedi:

"Allahümme innî es'elüke min hayrın mâ se'eleke minhu nebiyyuke muhammedin (salu aleyhi ve sellem) ve ne'ûzü bıke min şerri mesteâzeke minhu nebbiyuke muhammedin (sallu aleyhi ve sellem) ve ente'l müsteânü ve aleyke'l-belâğu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh."

"Allah'ım! Senin peygamberin Muhammed Sallu Aleyhi ve Sel"*"lem hayır olarak Senden neyi istedi se ben onu Senden isterim. Hangi kö"*"tülükten de Senin peygamberin Muhammed Sallu Aleyhi ve Sellem Sana sığınmışsa, biz de ondan Sana sığınırız. Sen yardım istenensin ve dilekler kendisine ulaştırılansın. Allah'dan başka kuvvet ve kudret sahibi yoktur."

Tirmizî. (Tirmizî demiştir ki, bu hasen garip hadistir.)

mhmmdbyds

Kayıtlı Kullanıcı
allahım başta memleketimizde hem alemi islamda ve bütün dünyada kuranıhakimin hükmü ferman olmasını lütfundan fazlından ihsan eyle amin elfü elfü amin

mhmmdbyds

Kayıtlı Kullanıcı
yarabbena başta memleketimizde hem alemi islamda ve bütün dünyada kuranıhakimin hükmü ferman olmasını lütfundan fazlından ihsan eyle amin elfüelfü amin

kıvırcık fenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Cevap: "DUA" Bahçemizde "DUA" Çiçekleri Yetiştirmeye Ne Dersiniz...???

Bismillâhirrahmanirrahîm
Elhamdulillâhi Rabbi'l-Âlemîn. Essalâtu vesselâmü alâ Rasûlinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ecmaîn.
Ey gökleri yıldızlarıyla, zemini üzerindekilerle ve bütün kâinâtı îcâd-ı bedîasıyla, yani sanat harikası halinde halk eyleyen yüce Rabbim! Ey insanları kendisinde hiç şüphe olmayan günde toplayacak olan! Kendisine yönelen elleri boş çevirmeyecek kadar gufrân sahibi Allah'ım!
Kudsî hadisinde buyurdun:
"Ben kulumun zannı üzereyim." Seni Rahîm ve Gafûr biliyoruz. Rahman, Rahîm ve Gufrân ism-i şeriflerini üzerimizde tecellî eyle!
İlâhî! Nasıl gizlenirsin ki, zâhirsin. Nasıl kaybolursun ki, hâzırsın. Sana nasıl isyan edilebilir ki, Kâdirsin, Subhânsın.
Allah'ım, biz Sana, kendini senâ ettiğin gibi senâ edemeyiz. Bizi bu konuda hayrette bırakman, Sana ettiğimiz senâ cümlesindendir.
Allah'ım, Sana olan hayretimizi arttır! Senden olan nasîbimizi bol eyle!
İlâhî, ne kadar ibâdet etseler de, âbidler Sana lâyıkıyla ibâdet edemediler. Ne derecede bilseler de ârifler, Seni bilemediler. Ne kadar tevhîd etseler de muvahhidler, Seni şânına lâyık bir şekilde tevhîd edemediler. Ne kadar vasfetseler de, vasfedenler Seni Sana yaraşır sûrette tavsîf edemediler. Zîrâ var edilen, kendini var edenin künhünü nasıl idrâk edebilir?
Allah'ım! Biz âciziz, Sana hakkıyla kulluk edemeyiz.
Allah'ım! Biz Sana teslim olduk, Sana inandık, Sana yöneldik, Sana tevekkül ettik, sığındık!
Rabbim! Gerçekten bize indireceğin her hayra muhtâcız! İcâbet edici Sensin. Nitekim Sen her şeye kâdirsin.
Onun için ancak Sana kulluk eder, ancak senden yardım isteriz. Ya Rab! Senden başkasına kulluk etmekten, Senden başkasını Senden fazla sevmekten, yine Sana sığınırız.
Allah'ım! Duâlarımızı, âlemin her tarafındaki Müslümanların duâsıyla tamamlayıp kabul et!
Ey her şeyi bir anda görebilen Allah'ım! Kapkara gecde, kapkara taşın üzerinde yürüyen kapkara karıncayı gören Sensin! O karıncanın izinden daha gizli olan her türlü şirk ve günahtan Sana sığınırız!
Allâh'ım! Bizi, bir ân bile olsa nefsimizle baş başa bırakma! Her ânını Senin rızâna uygun olarak geçiren, her adımını nefsi için değil, Senin rızân için atan kullarından eyle!
Sevgili kulun, en son peygamberin Habîbine layık ümmet, hocalarımıza layık talebe ve vatanımıza, milletimize ve ailemize layık evlad eyle!
Yetişmemizde emeği geçen, Seni tanımada bize vesîle olan hocalarımıza lütfunla muâmele edip, onları cehennem ateşinden uzak eyle! Onların, Senin katında makbul bütün hayırlı isteklerini Sen kabul ve ihsan eyle!
Allah'ım! Anne babamız küçüklüğümüzde nasıl büyütüp bakmışlarsa, merhamet kanatlarını üzerimize nasıl indirmişlerse Sen de onlara öylece muâmele et! Öğrendiğimiz ilmi, yaptığımız hizmetleri dergâh-ı ulûhiyetinde makbul eyleyip, onları anne babamızın sadaka-i câriye defterlerine kaydeyle! Bizi ve bizim soyumuzdan gelenleri, Sana itaat edenlerden eyle! Onları senin yolunun hizmetkârları kıl!
Allah'ım! Bizim ve anne babalarımızın, geçmiş ve gelecek zamandaki, bilerek ve bilmeyerek, gizli ve açık, büyük ve küçük bütün hata ve günahlarımızı afv eyle!
Allah'ım, Sen cömertsin, afvı seversin, ümmet-i Muhammed'i afv eyle! Lütfunla bütün Müslümanları, Senin katında hayırlı amellerde bulunan, böylece Senin rızâna nail olan kullarından eyle!
Bütün mahlûkâtın hesâba çekileceği kıyâmet gününde, bizi, amel defterini sağ tarafından alan, yüzleri parıl parıl parlayan, Habîbinin ve Kur'ân-ı Kerîm'in şefaatine mazhar olan, nihayetinde Senin cemâlini görüp, rızâna eren kullarından eyle!
Allah'ım biz ancak Senin rızânı kazanmak ümîdiyle ayaktayız. Bize güç ve kuvvet ver! Senin ihsan etmiş olduğun ilmi, Senin yolunda kullanmayı, ibâdet ve tebliğ hayatımızla tezyin etmeyi bizlere nasib et! Öğrendiğimiz her hayrı, tatbik etme imkanı ver! Amelsiz ilimden, faydasız bilgiden sana sığınırız, ya Rabbi!
Güç, kudret ve kuvvet sahibi Allah'ım! Zorluk ve musibetlere karşı dayanma gücü ver! Bize her türlü meşakkate karşı sabr-ı cemîl ver! Verdiğin nimetlere bütün âzâlarımızla şükretme hâli ver! Zikrini, şükrünü ve mahlukâtın üzerindeki tefekkürü bize sevdir! Mahlûkâtını sevmeyi, onlara şefkat ve hizmet etmeyi bize de nasib et!
Ya Rabbim! Biz Sana muhtacız! Biz, Senin âciz kullarınız! Bizi aczini bilenlerden, mütevâzi kullarından eyle! Kibrin ve gururun, nefsin ve şeytanın vesveselerinden muhafaza eyle!
Senin yarattıklarını kırıp incitmekten, Senin sevmediğin sözleri söylemekten, Senin râzı olmayacağın amellerde bulunmaktan bizleri muhafaza et!
Allah'ım ellerimizi açtık boş çevirme! Günahımızı yüzümüze vurup, boynumuzu bükme! Bizi, bütün mazlûm insanları ve Müslümanları sevindir. Gözümüzün yaşını ancak Sen silersin ya Rabbi!
Güzel Allah'ım,
SEV,
SEVDİR VE SEVİNDİR!
Subhâne Rabbinâ Rabbi'l-izzeti ammâ yesıfûn. Ve selâmun alel mürselîn. Velhamdulillâhi rabbi'-Âlemîn.

kıvırcık fenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Cevap: "DUA" Bahçemizde "DUA" Çiçekleri Yetiştirmeye Ne Dersiniz...???

İsm-i Azam duası

İsm-i a’zam, Kur’an-ı kerimdedir. Hangi âyetler olduğu belli değildir. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(İsm-i a’zam ile edilen dua kabul olur ve dileği yerine gelir.) [İ.Mace]
(Allahü teâlânın Esma-i hüsnası ile dua edilirse, kabul olur.) [Şir’a]
(İsm-i a’zam şu üç surededir: Bekara, Âl-i İmrân ve Tâhâ.) [İ.Mace]Peygamber efendimiz ism-i a’zam hakkında bazı işaretler bildirmiştir:
(“Ya bedi’assemâvâti vel erdı, ya zel-celâli vel-ikram” diye dua edenin duası kabul olur.) [Tirmizi](Başına dert ve bela gelen, Yunus Peygamberin duasını [La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzâlimin] okusun! Allahü teâlâ, onu muhakkak kurtarır.) [Tirmizi](İsm-i azam, “Ve ilahüküm ilahün vahid, la ilahe illa hüverrahmanürrahim” âyeti ile “Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum” âyeti içindedir.) [Tirmizi] [Bekara 162. ve Al-i İmran 2. âyetleridir.](“Allahümme bismikel a’zam ve rıdvânikel ekber” duasına devam edin; çünkü bu, esma-i hüsnadandır.) [Taberani](Ya Rabbi, ya Rabbi diyene Allahü teâlâ, “İste kulum, istediğini vereyim” buyurur.) [Deylemi](Kabul olması için duayı ihlas ile yapmalı, yiyip içtiği ve giydiği helalden olmalı, odasında, haramdan bir iplik varsa, bu odada yaptığı dua kabul olmaz.) [Tergibüs-salât]Peygamber efendimiz dua ederken, “Ya hayyu ya kayyum” derdi. (Tirmizi)(Allahümme inni es’elüke bi-enne lekel-hamdü la ilahe illâ ente ya hannân ya mennân ya zel-celâli vel-ikrâm) diye dua eden zata da buyurdu ki: (Allah’ın ism-i a’zamı ile dua ettin. Böyle dua edilince, Allahü teâlâ o duayı kabul eder.) [Nesai]Hz. Âişe validemiz anlatır:
(Resulullah, duanın kabul olmasına sebep olan ism-i a’zamı biliyor musun?) buyurdu. Ben de bilmediğimi söyleyince, (Ya Âişe onu öğretmek ve onunla dünya için bir şey istemek uygun olmaz) buyurdu. Kalkıp abdest alıp iki rekat namaz kılarak, (Allahümme inni edukellah ve edukerrahman ve edukelberrerrahim ve eduke biesmaikelhusna külleha ma âlimetü minha ve ma lem âlem entağfireli ve terhameni) duasını okudum. Gülümseyerek (İsm-i azam, okuduğun duanın içindedir) buyurdu. (İbni Mace)(Ya zelcelali vel-ikram) diyen birine, (Allah’tan ne istersen iste, kabul olur) buyurdu. (Tirmizi)(“La ilahe illallahü vallahü ekber, la ilahe illallahü vahdehü lâ şerike leh, lehül mülkü velehül hamdü ve hüve alâ külli şeyin kadir, la ilahe illallahü velâ havle velâ kuvvete illâ billah” diye dua eden, her dileğine kavuşur.) [Taberani](Allahümme inni es’elüke bi-enni eşhedü enneke entellahü lâilâhe illâ entel-ahadüs-samadül-lezi lem yelid ve lem yuled ve lem yeküllehü küfüven ehad) diye dua eden bir zata, Peygamber efendimiz buyurdu ki:
(Allah’ın ism-i a’zamı ile dua ettin. Böyle dua edilince, Allahü teâlâ kabul eder.) [Tirmizi]

gul tanem

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.
ezeli ilminde kendileri hakkında ebedi mutluluk takdir ettiğin bahtiyar kulların gibi bizi de cehennem'den uzak tut! Cehennem'in hışırtılarını bize de işittirme, hissettime! bizi de ebedi nimetlerine garket ve mahşer gününün tasa ve sıkıntılarından koru! efendiler efendisi'ne, Onun nezih aile fertlerine,seçkin arkadaşlarına salat ü selam ederek bunları Senden dileniyoruz,Rabbimiz AMİNNNNNN!!!

gul tanem

Kayıtlı Kullanıcı
Biz ,Senin kapı kulların, varlığımızı Sana borçlu olduğumuz gibi, onun devamı da yine Senin devam ettirmenle mümkün olmaktadır.İşte bu hislerle Sana yöneliyor, Sana tevekkül ediyor, kudretini azametine, ilminin ihatasına; iradenin şümulüne,sem' ve basarının da nüfuzuna dayanarak, bize de vahdaniyetinin esrarını duyurmanı istirham ediyooruz.Ruhlarımızı sıfat-ı sübhaniyenin tecellileri ile pırıl pırıl hale getir ve kalplerimizi marifetinin nurları ile bütün kirlerden, paslardan ve ahlak-ı zemimeden temizle!....
aminnnnnnnn !!!

gul tanem

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM!....
BİR İNSAN KOY KALBİME
AMA O İNSAN SENİNDE SEVDİĞİN BİR İNSAN OLSUN
VE BENİ ÖYLE BİR İNSANA SEVDİR Kİ,O İNSANIN KALBİNDE SEN OLASIN, BEN O İNSANIN KALBİNDE SENİ BULAYIM
BENİ ÖYLE BİR İNSANLA BULUŞTUR Kİ
BENLE, ONUNLA BULUŞMUŞ OLAN SEN OLASIN
ONUNLA EL ELE TUTUŞTUĞUMUZDA İKİMİZİN ELİNİN ÜZERİNDE SENİN ELİN OLSUN
BANA ÖYLE GÖZLER GÖSTER Kİ
BEN O GÖZLERDEN SANA BAKAYIM
BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ..,
BAKIŞI CENNETTEN AÇILAN İKİ PENCERE OLSUN
ONUNLA ÖYLE BİR YOLDA YÜRÜYELİM Kİ
KILAVUZUMUZ SEN OLASIN
EY RABBİM!
ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ
BEN ONA SARILDIĞIMDA KAİNAT BİZE BAKIP SARILSIN
BİZE ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ
MUHAMMED MUSTAFA(SAV) SEVİNSİN
AMİNNNNNNN

kıvırcık fenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Saat hangi dakikada durur?
Günlerden hangi gündür?
Mevsim kış mıdır, bahar mı?
Yer yerindedir de benim yerim kaymıştır ayaklarımın altından.
Son denilen andır.

Neyle kalakaldım?
Elimde avucumda ne var?
Şükür mü, sabır mı, kanaat mi?
Kulluk mu, isyan mı?
Andan ana değişir haller ömür sürdükçe.
Saat bir sabrı vurur, bir isyanı&

Bugün bilir, duyarım acizliğimi.
Yarın büyür büyür de yer üzerinde kibirle yürürüm.
O, tevbeleri çokça kabul eden, bağışlaması bol olandır.

Ve göklerin kapıları açıktır hâlâ, yer ayaklarımızın altındadır.
Son pişmanlıktan önce pişman olmak için belki son fırsattır.

Başka kapımız yok

Aciziz, kusurluyuz, hatalıyız Ya Rabbi!
Ya tevbeleri çokça kabul eden olmasaydın!
Ya tevbeyi yaratmasaydın!
Halimiz nice olurdu?
Layık değiliz kapına, lakin gidecek başka kapımız yok.

Kime varalım?
Rasulün haber verdi:
Bir adam günah işlemişti. Bildi günahını, yalvarıp yakardı:
- Ya Rab! Hatalıyım, kusurluyum. Bağışla, affet, merhamet et!
Allah Tealâ şöyle buyurdu:
- Kulum bir günah işledi ve günahını affedecek ya da cezalandıracak bir Rabbi olduğunu bildi.

Şu halde ben de kulumu affettim.
Sonra bu adam bir müddet Allah ın dilediği halde yaşadı.

Ve bir gün yine bir günah işledi. Günahını bildi, acizliğine sığındı, Rabbine yalvardı: Pişmanım! Allah Tealâ buyurdu:
- Kulum bir günah işledi ve kendisini günahından dolayı affedecek ya da cezalandıracak bir Rabbi olduğunu bildi. Ey kulum! Ne yapsan da ben seni affettim.

Günahımı bildikçe acizliğimi biliyorum.
Acizliğimi bildikçe kendimi biliyorum.
Kendimi bildikçe Rabbimi biliyorum

--ilknur--

Kayıtlı Kullanıcı
Ey ALLAH IM! Korkaklıktan,fakirlikten,cimrilikten sana sığınırım.Düşkün ihtiyarlıktan,dünyanın fitnelerinden,kabir azabından da sana sığınırım.
Ey ALLAH IM! Gazabından rızana,ukubetinden affına ve senden yine Zat-ı Ecelli A la na sığınırım.Seni layıkıyla sena etmekten acizim.

kıvırcık fenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Allah’ım! Ümmetin suskunluğunu sana şikayet ediyorum!”
Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah!
Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!
Ben ki saçları ağarmış, ömrünün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belalarının estiği biriyim!
Tek isteğim benim gibi, Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!
Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helak olmuş ölüler!
Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felaketler karşısında?
Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok, Allah için ve ümmetin namusu için kızacak?
Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak!
Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken?
Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken!
Omuzlarımıza el verecek ve göz yaşlarımızı silecek bir bakış!
Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilatları ve bariz şahsiyetleri, Allah için kızmaz mı!? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye;
“Ey Rabbimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mümin kullarına yardım et!” diye çağıramaz mı!?
Buna da mı gücünüz yetmiyor!?
Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:
“Bizler direndik! İleri atıldık ve kaçmadık!”
Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek!
Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin!
Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim!
Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!
Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin!
Temennimiz, Allah’ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır!
Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! Allah aşkına, bari aleyhimize olmayın!
Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!
“Allah’ım! Sana şikayette bulunuyorum… Sana şikayette bulunuyorum…
Sana şikayette bulunuyorum…
Gücümün azlığını, imkanımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı sana şikayet ediyorum…
Sen mustazafların Rabbisin… Sen bizim Rabbimizsin… Bizi kime bırakıyorsun?…
Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?
Allah’ım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına sana şikayette bulunuyorum.
Sana şikayette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı… Birliğimiz bozuldu… Yollarımız ayrıldı… Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini sana şikayet ediyoruz…”

Şehid Şeyh Ahmed Yasin'in DUASI

hatice kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim
Bir insan koy kalbime
Sevdiğin olsun
Ve bana öyle bir insan sevdir ki
O insanın kalbi seninle sevişen bir mabed olsun
Beni öyle bir insanla buluştur ki benden önce
Onunla buluşmuş olan
Onunla el ele tutuştuğumuzda
İkimizin üzerinde senin elin olsun
Bana öyle gözler gösterki
Ben o gözlerden sana bakıyım
Bana öyle bir sevgili verki
O gözler cennete açılan iki pencere olsun
Onunla öyle bir yolda yüreyelim ki
Klavuzumuz sen olasın Ey Rabbim
Öyle sevgili ver ki bana
Ona sarıldığımda kainat bize baksın
Birbirine baksın
Sevgimiz kurtla kuzulara barıştırsın
Bize bakıp şeytan Adem'e secde etsin
Günah sevap uğruna kendini feda etsin
Ölüler birer birer uyansın sevgimizle
Bize öyle sevgili ver ki Rabbim
Sevgimizde MUHAMMED (sav) sevilsin
Öyle sevelim ki birbirimizi
Hz.Hatice göklerden bize seslensin
Ve desin ki
Bak ya MUHAMMED bak şu sevgililere onlar bizden...bizde onlardayız
Bak aşkımız birkez daha yaşanıyor yer yüzünde ALLAH aşkımızı öyle çokm seviyor ki
Binlerce insana yaşatıyor. RAHMAN'A EMANET OLUN DUA İLE

suheyla06

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Kardesim Paylaşimin çok Guzel Allaha Emanet Ol

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Bana yardım edip oruç tutturan ve bana rızık verip iftar ettiren Allah'a hamd olsun!

Ey Rabbim! Zalimlerin zulmüne uğramaktan ve onların zulmüne ortak olmaktan Sana sığınırım!

Rabbim!Yalan yemine maruz kalmaktan ve zararlı bir alışverişten Sana sığınırım!

Ey Rabbim! Şeytanın kalbime attığı vesvese ve şüphelerden Sana sığınırım!

Allah'ım! Beni yalnız başıma bırakma; Sen varislerin en hayırlısısın!

Allah'ım! Tövbe ile kalbimi yumuşat, onu taş gibi katı kılma!

kıvırcık fenerli

Kayıtlı Kullanıcı
YARABBI ! aklimla ve kalbimle sana yöneldim :
YARABBI ! simdiye kadar duygularimla sevgimle askimla dua ettim simdik ise hem kalbimle hem aklimla dua ediyorum.
YARABBI! aklimi basimdan alma YARAB! sevgini kalbimden de alma sana kalbimle aklimla yöneldim.
YARABBI! bana güzel düsünmeyi güzel görmeyi güzel konusmayi nasip eyle.
YARABBI! su gülen yüzümden tebessümü eksik etme bakislarimdaki güzellikleri yok etme .
YARABBI! duygularimda düsüncelerim senin rizan ´kazanmak sana layik amel etmek ti.!
YARABBI! senin rizani kazanmak koalay deyil EY yüce mevlam EY benim sahibim EY kimsesizlerin kimsesizi
YARABBI! sana yöneldim bütün bedenimle beni bagisla affeyle beni affet günahlarimi bagisla ey YÜCE RABBIM!
yarabbi! halimi sen anliyor sen biliyorsun kalbimdeki gizli niyetleri sen biliyorsun beni bagisla :
yarabbi! sana amel etmekle ssenin rizan kazanilmadigini biliyorum anliyorum.Simdi huzurunda yalvariyorum.
YARABBI! Bana kötülük edenlere sen merhamet ve sevgini nasip eyle benide onlara hizmetci kil.
YARABBI! Bana hakki gecenlerin hepsine hakkimi hellal ediyor hakki olanlarin da hakkini helal etmelerini nasip eyle.
YARABBI!" Kötülere zalimlere merhamet nasip eyle tövbe etmelerini nasip eyle.
YARABBI! Bana huzur mutluluk nasip eyle beni kötülüklerden sen koru.
YARABBI! Zalimlerin ve nefsinin elimden sen beni koru.
YARABBI! Beni cevremde yasayanlara hakiyla islamiyeti yasanlardan eyle.
YARABBI! Ümmet´´i Muhammed´´i sen bagisla sen affet sen bizlere merhamet et.
YARABBI! bizlere güzellik sevgi mutluluk nasip eyle.
YARABBI! sana yöneldim ellerimi semaya deyil sana actim ben kimsesiz caresiz garip biriydim.Bana sen sahip ciktin.
YARABBI! Ben konusamiyordum sen konusturdun ben derdimi kimseye anlatamiyordum sana anlattim.
YARABBI! SEN derdime derman oldun sen halimden anliyorsun sevgiye mutluluga huzura muhtacken sen sevgini verdin.
YARABBI! Bana sen sevgili kullarinin sevgisi nasip ettin cimri iken cömertligi nasip ettin.
YARABBI! Hastaligimda sagligimin kiy´metini sen ögrettin vaktimi bos yerlere gecirilmiyecegini sen bildirdin.
YARABBI! Sen hastalara ziyaret edilmesini bildirdin fakirlere yardimi sen ögrettin.
YARABBI! Bildir bana bildirmediklerimi ögret bana ögrenmediklerimi yasat bana yasamadiklarimi..
YARABBI! Bana senin rizani kazanacak ameller nasip et,kusursuz amel etmemem icin ilim nasip eyle.
YARABBI! Vaktimi bosa gecirmemi nasip etme kendime ve cevreme sana hayirli bir kul olmami nasip eyle.
YARABBI! Bos düsüncelerden bos hayallerden sana siginirim her düsüncemi hayirli kil.
YARABBI! Bana rizani kazanacak ammeller nasip eyle.
YARABBI! Herkese iyilik etmemi ve agzimdan güzel sözler cikmasi nasip eyle.
YARABBI"! Hidayet veren sensin kalpleride ceviren sensin sen bize güzellikler nasip eyle.
YARABBI! Cevremde yasayanlara huzur sevgi mutluluk nasip eyle´Ümmed´´i Muhammed´´i mutlulluktan sevgiden huzurdan ayirma.Sen hasta kalplerimizi iyilestir kararmis kalplerimizi tövbeyle temizle YARABBI!YARABBI!pismaniz yapmis oldugumuz günahlarimiza affeyle bizlerin ayagini kaydirma YARABBI! bizleri haram lokmalardan uzak tut,YARABBI,bizlere haram iceceklerden uzak tut ;YARABBI!icki icen kullarina tövbe etmellerini birdaha icmelerini nasip etme.YARABBI!yavrularindan ayrilan anneleri yavrularina kavustur.YARABBI !evlerinde huzur olmayanlarin evinde huzur mutluluk nasip eyle .YARABBI! Evlerinde namaz kilinmayanlarin evinde namaz kilmalarini nasip eyle onlarin evini nurundan aydinlat.YARABBI !Sen dualari kabul edensin sana caresiz mahsun bir kalple yalvaran kullarinin dualarini geri cevirmessin ellerimi actim bos cevirme huzurunda durdum kalbimle aklimla bütün benligimle sana yöneldim simdi bütün ÜMMED´´I MUHAMMED icin yalvariyorum &YARABBI! SEN ´hakkimizda hayirlisini nasip eyle EY YÜCELERIN YÜCESI YARABBI! memleketimiz hayvanlarimiz tarlalarimiz evlerimiz susuz kaldi YARABBI! SEN bizleri suya kavustur.YARABBI! borclu kullarinin borclarini ödettir YARABBI!YARABBI! memleketimizi sen düsmanlarizdan koru düsmanlarimiza firsat verme YARAB!son nefesimizde iman KUR´´AN nasip eyle.

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
YÜCE ALLAH ım her gün,her saat sana hamd edecek,şükredecek zamanı bulmama yardımcı ol.
Beni,düşünmeden su gibi akıp giden nereden geldiğini nereye gideceğini bilmeye,bakıp da görmeyen,işitip de anlamayan kullarının arasına koyma.
Bana etrafımdaki nimetleri,güzellikleri görüp şükredecek,kötülüklerle mücadele edecek şevki ve gücü ver,imanımı çoğalt,hak yolunda önümü aç,ufkumu aydınlat
AMİNN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt