Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dikkattttttt (3 Kullanıcı)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm evet beni yanlış anlamıştınız ben avatardaki resminiz cilbab giyinen bir bayan oldugu için sormuştum . gerçek halinizmi diye çok begenmiştim allaha emanet olun
aleyna ve aleyküm selam zannedersem evlisiniz ama benden büyükmüsünüz bilmiyorum estafirullah yanlış anlamadım avatadaki ben değilim fakat elhamdülillah onun gibiyiz sizde rabbime emanet olun :H

havza

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

aleyna ve aleyküm selam zannedersem evlisiniz ama benden büyükmüsünüz bilmiyorum estafirullah yanlış anlamadım avatadaki ben değilim fakat elhamdülillah onun gibiyiz sizde rabbime emanet olun :H
selam aleyküm bacım evet evliyim 25 yaşındayım bende allahın ahzap suresinde emir ettiği gibi giyinenlerdenim oyüzden sizi irdelemiştim allah senden razı olsun bacım bu dünyadada mahşerdede yüzünü ak pak eylesin inşallah

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm bacım evet evliyim 25 yaşındayım bende allahın ahzap suresinde emir ettiği gibi giyinenlerdenim oyüzden sizi irdelemiştim allah senden razı olsun bacım bu dünyadada mahşerdede yüzünü ak pak eylesin inşallah
aleyna ve aleyküm selam rabbim muvaffak eylesin daimi kefen eylesin hepimiz için çok sevindim elhamdülillah rabbim siendende razı olsun kardeşim :H

havza

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

aleyna ve aleyküm selam rabbim muvaffak eylesin daimi kefen eylesin hepimiz için çok sevindim elhamdülillah rabbim siendende razı olsun kardeşim :H

amin takdir edersinki bu yalan ve modern dünyamızda onu taşımak çok zor inanki nefsimle savaştayım rabbime en büyük duam beni cilbab ımla sınavına tabi tutmasın inşallah cümlemizi senden büyükmüyüm küçükmü ona göre davranayım allaha emanet

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
amin takdir edersinki bu yalan ve modern dünyamızda onu taşımak çok zor inanki nefsimle savaştayım rabbime en büyük duam beni cilbab ımla sınavına tabi tutmasın inşallah cümlemizi senden büyükmüyüm küçükmü ona göre davranayım allaha emanet
aleyna ve aleyküm selam yaşıtımsınız bu bir eğer özel olmassa bir medrese hayatı yaşadınızmı bu birdi ikinciside evet haklısınız hiç bir zaman rabbim bu büyük emrin altında ezdirmesin :Ave hakiki kul eylesin:gulegule

havza

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

aleyna ve aleyküm selam yaşıtımsınız bu bir eğer özel olmassa bir medrese hayatı yaşadınızmı bu birdi ikinciside evet haklısınız hiç bir zaman rabbim bu büyük emrin altında ezdirmesin :Ave hakiki kul eylesin:gulegule

özel olmaz ama sorun olmasın forumda

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
haklısın bilmiyorum forumda birşey olurmu neyse hakkınızı helal edin rabbime emanet olun selametle sorarım birine cevap alırsam yazarım inşallah

havza

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

haklısın bilmiyorum forumda birşey olurmu neyse hakkınızı helal edin rabbime emanet olun selametle sorarım birine cevap alırsam yazarım inşallah

inşallah büyük bir alime gönül verdik tabiki bu yol tek başına allah dostu olmadan yürünürmü helal olsun hakkını helal et hayırlı geceler

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm kardeşim
Paylaşımınız harikaydı.Okurken duygulandım.Bizimle paylaştığınız için Allah razı olsun.
Hangi anne oğlunu askere böyle gönderebilirki..?
Evladının Allah dan geldiğini ve şehitlik makamındaki güzelliği bildiği için çok istemiş ve Rabbim lütfetmiş.Rabbim bizleride şuurlu kılsın inşaallah.Teşekkür ederim.
Rabbim sizi salih amel işleyen kullarından eylesin inşaallah selam ve dua ile...

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm kardeşim
Paylaşımınız harikaydı.Okurken duygulandım.Bizimle paylaştığınız için Allah razı olsun.
Hangi anne oğlunu askere böyle gönderebilirki..?
Evladının Allah dan geldiğini ve şehitlik makamındaki güzelliği bildiği için çok istemiş ve Rabbim lütfetmiş.Rabbim bizleride şuurlu kılsın inşaallah.Teşekkür ederim.
Rabbim sizi salih amel işleyen kullarından eylesin inşaallah selam ve dua ile...
aleyna ve aleyküm selam rabbim sizdende razı olsun haklısınız rabbim onun şuurunu isteğini aşkını sundursun :Aokuduğunuz ve yorum yazdığınız için ben teşekkür ederim ve yaptığınız bütün dualara amin rabbime emanet olun selametle:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Kardeşim Yaşam Tarzi Hakkinda Yazişin Ama Bazi Kurallar Var örneğin Msn Veya Küfür Bir Birimizi Rencide Edecek şekilde Olmamali Ve Saygili Bir şekilde Yazişa Bilir Siniz Ben Böyle Biliyorum A.e.o. Kardeşim

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
ah ahhhh aglattın benı güzel kardeşim
eli öpülesi ana imiş allah razı olsun
ellerine saglık bizimle paylaştıgın için

ahirete_yolculuk

Kayıtlı Kullanıcı
elinize saglik kardesim gercektende cok güzel duanizada aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn diyorum

irsat

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun,çok çok güzel bir paylaşım...

sessizadam

Kayıtlı Kullanıcı
yüreginize saglık gercekten insanların bu duyguları payşasması cok güzel

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
........................hayirli Akşamlar.................................

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt