Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dikkattttttt (2 Kullanıcı)

tevhiteri

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Bir Gece Evvel Oğlunu Hurilerle Evlendiren Kadinin Kizi ölseydi Nurilerlemi Evlendirecekti .benim Iniandiğim Din Bu Kadar Basit Söylevler üzerinemi Kurulu Allah Aşkina Söyleyin Allahu Ekber.

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Bir Gece Evvel Oğlunu Hurilerle Evlendiren Kadinin Kizi ölseydi Nurilerlemi Evlendirecekti .benim Iniandiğim Din Bu Kadar Basit Söylevler üzerinemi Kurulu Allah Aşkina Söyleyin Allahu Ekber.

a.s hayır ozamanda kız olduğu için gılmanlarla evlenecekti şehidlik basit birşey değildir nasibi olan hak etmiş olan evlendirilir.:A

tevhiteri

Kayıtlı Kullanıcı
S.A kadınlara gılmanmı veriliyor vallahi bilmiyordum hakkını helal et kardeş.

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
evet kadınlara gılman veriliyor hakkım varsa helel olsun

tevhiteri

Kayıtlı Kullanıcı
Ben O Zaman Kendi Kadinimi Biraz Islamdan Uzak Tutacagim çünkü Ben Gilman Istemiyorum.

tevhiteri

Kayıtlı Kullanıcı
sadece şehitler alıyorsa önemli degil ben onu göndermem

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm, Allah razı olsun,dualarımızdan ihmal etmeyelim şehadeti inşaallah,amin,ellerinize sağlık.Selam ve dua ile AEO.

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm, Allah razı olsun,dualarımızdan ihmal etmeyelim şehadeti inşaallah,amin,ellerinize sağlık.Selam ve dua ile AEO.

rabbim sizdende razı olsun beğendiğinize sevindim rabbim cümle kullarına şehadet şerbetinden içmek nasip etsin AMİNN....:A:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim incinur mahsum kılun kızı üye olmuş ve benimle konuştu sizi sordu bende akşama gelirlerdedim sizinle konuşmayı cok istedi formunun adı bismillahirrahmanirrahim allaha emanet ol kardeşim

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim incinur mahsum kılun kızı üye olmuş ve benimle konuştu sizi sordu bende akşama gelirlerdedim sizinle konuşmayı cok istedi formunun adı bismillahirrahmanirrahim allaha emanet ol kardeşim

ALEYKÜM SELAM ABİ ALLAH RAZI OLSUN HEMEN BAKICAM RABBİME EMANET OL CEVDET ABİ:H:H

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm,

Cabir b.Abdullah(r.a.):" Uhud Savaş'ında bir kimse Hz.Peygamber(SAV)'e ''Ne dersin? Ben öldürülürsem nerede olacağım?'' dedi.
Hz.Peygamber(SAV);" Cennet'te " buyurdu. O'da elindeki hurmaları fırlatıp ölene kadar savaştı" demiştir.

Allah(CC) razı olsun,güzel ve değerli bir konuyu bizlerle paylaştığınız için.Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz.

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm,

Cabir b.Abdullah(r.a.):" Uhud Savaş'ında bir kimse Hz.Peygamber(SAV)'e ''Ne dersin? Ben öldürülürsem nerede olacağım?'' dedi.
Hz.Peygamber(SAV);" Cennet'te " buyurdu. O'da elindeki hurmaları fırlatıp ölene kadar savaştı" demiştir.

Allah(CC) razı olsun,güzel ve değerli bir konuyu bizlerle paylaştığınız için.Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz.
RABBİM SİZDENDE RAZI OLSUN PAYLAŞIMLARINIZLA BİZLERE DESTEK OLDUĞUNUZ İÇİN
SİZDE RABBİME EMANET OLUN SELAMETLE:H

havza

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

s.a yorumlarınız için rabbim razı olsun selametle
selam aleyküm cennet yolcusu ne güzel hikaye idi allah senden razı olsun bende gılman istemem eşimi isterim diyorum ama eşim ben huri isterim rabbim vermiş alırım diyo şaka yapıyo bide nerden biliyon ikimizde cennete girecekmiyiz aceba cümlemize rabbim cennetinden güzel bir yer ve cemaliullahını nasip eylesin aminnn dua ile

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm cennet yolcusu ne güzel hikaye idi allah senden razı olsun bende gılman istemem eşimi isterim diyorum ama eşim ben huri isterim rabbim vermiş alırım diyo şaka yapıyo bide nerden biliyon ikimizde cennete girecekmiyiz aceba cümlemize rabbim cennetinden güzel bir yer ve cemaliullahını nasip eylesin aminnn dua ile
aleyna ve aleyküm selam :Kdemekki eşiniz kıskanıyor çok güzel rabbim eşinizle geçiminizi rasulullah s.a.v ve h.z hatice validemizin geçimini versin önceki forumlarda beni sordunuz ama ben yazdım siz fark etmemişsiniz oasun rabbime emanet olun selametle:H

havza

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

aleyna ve aleyküm selam :Kdemekki eşiniz kıskanıyor çok güzel rabbim eşinizle geçiminizi rasulullah s.a.v ve h.z hatice validemizin geçimini versin önceki forumlarda beni sordunuz ama ben yazdım siz fark etmemişsiniz oasun rabbime emanet olun selametle:H
selam aleyküm evet beni yanlış anlamıştınız ben avatardaki resminiz cilbab giyinen bir bayan oldugu için sormuştum . gerçek halinizmi diye çok begenmiştim allaha emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt