Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dikkattttttt (1 Kullanıcı)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
AFGANİSTAN SAVAŞI SIRASINDA,SAVAŞA AHMET ADINDA BİR GENÇTE KATILMAK İSTİYORDU,VE ANNESİNE GİDİP
-ANNECİĞİM BENDE SAVAŞA KATILMAK İSTİYORUM DEDİ
ANNESİ İSE
-OĞLUM AHMEDİM SENİ ANCAK BİR ŞARTLA SAVAŞA GÖNDERİRİM BANA ŞEHİD OLARAK DÖNECEKSİN BENİ ŞEHİD ANNESİ YAPACAKSIN YOKSA SANA HAKKIMI HELAL ETMEM DEDİ AHMEDİ SAVAŞA GÖNDERİYOR ARADAN ALTI AY GEÇİYOR KOMUTAN FATMA BACIYA HABER GÖNDERİYOR
-OĞLUN AHMEDİN GELDİ FATMA BACI SEVİNÇ İÇİNDE KOŞARAK GELDİ FAKAT NE GÖRSÜN
BİR TABUT VE OĞLUNUN ŞEHİD HABERİ FATMA BACI KOMUTANA DİYORKİ
-KOMUTANIM MÜSADE EDİN TABUTU AÇINDA OĞLUMU GÖREYİM
KOMUTAN
-HAYIR OLMAZ FATMA BACI DİYOR FATMA BACI TEKRAR YALVARIYOR KOMUTAN YİNE
-FATMA BACI AHMED'İN BU HALİNİ GÖRMEYE SENİN YÜREĞİN DAYANMAZFATMA BACI
BEN DÜNGECE RÜYAMDA AHMED'İMİ GÖRDÜM AHMEDİM'İN KOLU YOK BACAKLARI YOK BAŞI YOK İDİ
ALTI AY ÖNCE SAVAŞA GİDERKEN BANA
-ANA HAKKINI HELAL ET DEDİĞİNDE ONA
-BENİ ŞEHİD ANNESİ ETMEZSEN SANA HAKKIMI HELAL ETMEM DEMİŞTİM
-OĞLUM AHMEDİM ŞİMDİ SANA HAKKIM HELAL OLSUN DİYOR VE KOMUTANIN EMRİ ÜZERİNE AÇILAN TABUTUN İÇİNDE YATAN KÜÇÜK AHMEDİN CESEDİNE SARILIYOR VE AĞLAYARAK
-SANMAYINKİ AHMEDİM ŞEHİD OLDUĞU İÇİN AĞLIYORUM BEN DÜNGECE CENNETTE HURİLERLE AHMEDİMİN DÜGÜNÜNÜ YAPTIM DİYORDU VE ELLERİNİ SEMAYA AÇARAK
-YA RASULLALLAH HASAN İLE HÜSEYİN ŞEHİD OLDUĞUNDA ONLARI NASIL KARŞILADIYSAN OĞLUM AHMEDİDE ÖYLE KARŞILA DİYE DUA EDİYOR
YARABBİ CÜMLEMİZİ ŞEHİDLİK MERTEBESİNE NAİL OLAN KULLARIM DAN EYLE AMİİİİİİNNNNNNNNN.:A:A:A:gulegule

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
aelamün aleyküm arkadaşlar hakkınızı helal edin şehidliğin güzelliğini bi nebze olsun anlaya bilmek için yazdım

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM ELLERİNİZE YÜREĞİNİZE SAGLIK KARDEŞİM ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM...
RABBİME EMANET OLUN....

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
ÇOK GÜZEL YA ÇOK ETKİLENDİM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamün aleyküm kardeşim.. biz bugün hatim duasını yaptık..cuma günü olarak kararlaştırılmıştı, ancak şükürler olsun daha önce bitti.sitedeki hatimin de duası yapıldı..Rahman kabul eylesin makamında inşallah..dualarımızı eksik etmeyelim..

baki selam ve muhabbetle.B)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim.. biz bugün hatim duasını yaptık..cuma günü olarak kararlaştırılmıştı, ancak şükürler olsun daha önce bitti.sitedeki hatimin de duası yapıldı..Rahman kabul eylesin makamında inşallah..dualarımızı eksik etmeyelim..

baki selam ve muhabbetle.B)
alah razı olsun kardeşim rabbım karşılığını kat be kat versin dualarım daimi senin gibi kardeşlerimle sizde benim gabi garibi duadan eksik etnetin rabbime emaner ol kardeşim:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ellerine sağlık cok güzel bir konu bulmuşsın şehitliği cok güzel anlatmışsın allah razı olsun rabbime emanet ol kardeşim

leni

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim gercekten çok etkileyiciydi ALLAH razı olsun inşallah selametle...

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Ay çok Güzeldi Ya Inşallah Peygamberimiz Tüm şehitlerimizi Karşilasin.eline Yüreğine Sağlik Kardeşim

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR ÇOK ŞEHİD VERDİK :AAMA ÇOK ŞÜKÜR MÜKAFATI RASULULLAH S.A.V KARŞILAMASI OLACAK RABBİM ŞEHİDLERİMİZE RAHMET EYLESİN :guleguleGERİDE KALANLARA RABBİM SABIR VERSİN AMİN Fİ EMENİLLAH:H

erhunakarsu

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam
ALLAH(C.C) razı olsun kardeşim
selametle..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam :Hallah sendende razı olsun cevdet abi bugece rüyama girdiniz allaha emanet olun

selamün aleyküm kardeşim yazınızı yeni gördüm gecenlerde yames kardeşimde dedi rüyama girdiniz cevdet abi diye ama ona sormadım şimdi size sorayım nasıl ne şekil gördünüz merak ettim doğrusu rabbime emanetsin kardeşim

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
cevder abiye

cevder abiye

s.a cevdet abi ben sohpetteyim kapı çalında elinizde iki tane biyük beyaz renkte paket vardı bana cennet yolcusu kardeşim bunu al cemaate dağıt dediniz bende siz kimsiniz dedim ben cevdet abin dediniz bende beni nasıl tanıdınız dedim sadece tebessüm ettiniz arkadan akın akın cemaat toplandı verdiğiniz paketleri dağıttım bitane kaldı kapı çalındı açtımki bi çocuk geldi bi paket artması lazımmış cevdet abi dedi diye söyledi bende ama bi paketin artıcanı nasıl bildiki dedim söylerken uyandım abi allah hayır etsin inşallah rabbime emanet olun:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a cevdet abi ben sohpetteyim kapı çalında elinizde iki tane biyük beyaz renkte paket vardı bana cennet yolcusu kardeşim bunu al cemaate dağıt dediniz bende siz kimsiniz dedim ben cevdet abin dediniz bende beni nasıl tanıdınız dedim sadece tebessüm ettiniz arkadan akın akın cemaat toplandı verdiğiniz paketleri dağıttım bitane kaldı kapı çalındı açtımki bi çocuk geldi bi paket artması lazımmış cevdet abi dedi diye söyledi bende ama bi paketin artıcanı nasıl bildiki dedim söylerken uyandım abi allah hayır etsin inşallah rabbime emanet olun:H

selamün aleyküm kardeşim rüyalardan fazla anlamam inşallah hayır olusun hakkınızı helal edin kardeşim rabbime emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt