Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DERDİMİ SEVİYORUM (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba değerli kardeşler, şu üç günlük dünya hayatımızda bazen sevinç bazen hüzün bazen bir ölüm bazen bir doğum bizleri mutlu eder bazen bir evlilik mutlu ederken bazende acı verir varmısınız dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşalım bir istişareyemi ihtiyacımız var yazalım kardeşlerimizin fikirlerini alalım bir mutluluğumuzmu oldu hepberaber paylaşalım unutmayalımki sevinçler paylaştıkça çoğalır birşeyemi üzüldük kardeşlerimizin tesellisi ile avunalım unutmayalımki acılar paylaştıkça azalır varmısınız hayatımızın her anı için derdimizi seviyoruz demeye ben sizleri çok seviyorum ve DERDİMİDE SEVİYORUM Rabbimden gelen herşey başım gözüm üstüne...

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DERDİMİ SEVİYORUM

zerda hanım teşekkürler allah razı olsun bende DERDİM BENİM DERMANIM demek istiyorum.

god one

Kayıtlı Kullanıcı

ABLACIM ÇOK GÜZEL BİR FİKİR ALLAH RAZI OLSUN.SEVDİĞİN KADAR SEVİLİYORSUNDUR EMİNİMB) İLK PAYLAŞIMI YAPAYIM O ZAMAN BİR HASTALIĞIMDAN DOLAYI DR.A GİTMİŞTİM AMELİYAT DEDİ BUGÜN ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ ÜZERİNE BAŞKA Bİ DR.A GİİTTİM HİÇTE GEREK YOKMUŞ AMELİYATA HAYATIMDA ALDIĞIM EN GÜZEL HABERLERDEN BİRİYDİ.ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME.

FUNDA_

Kayıtlı Kullanıcı

ABLACIM BÖLE BİŞEY YAPMAN ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENİM DERDİN ÜNİVERSİTEYE YERLEŞİP BELİRLİ BİYERE GELMEK VE GELDİĞİM BU MEVKİDE RABBİMİN YOLU İÇİN BİŞEYLER YAPABİLMEK

:D

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

ilk paylaşımı ben yapayım bugün akşam haberlerinde izleyeniniz oldumu bilmem ama gözyaşları içinde izlediğim bir olayı paylaşmak istiyorum şu mübarek günde dövülen bir köpek beni çok etkiledi bu ne merhametsizlikti ne duygusuzluktu bu olay beni çok etkiledi arkadaşlar rabbimin yaratmış olduğu canlı bir mahluka isan nasıl kıyar o rabbimin yarattığı bir canlı rabbime nasıl hesab verecek çok merak ediyorum

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

god one yazdı:
ABLACIM ÇOK GÜZEL BİR FİKİR ALLAH RAZI OLSUN.SEVDİĞİN KADAR SEVİLİYORSUNDUR EMİNİMB) İLK PAYLAŞIMI YAPAYIM O ZAMAN BİR HASTALIĞIMDAN DOLAYI DR.A GİTMİŞTİM AMELİYAT DEDİ BUGÜN ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ ÜZERİNE BAŞKA Bİ DR.A GİİTTİM HİÇTE GEREK YOKMUŞ AMELİYATA HAYATIMDA ALDIĞIM EN GÜZEL HABERLERDEN BİRİYDİ.ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME.
aaa ne güzel kardeşim bende çok sevindim rabbime çok şükür bir daha yaşama inş öyle bir olay

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FUNDA_ yazdı:
ABLACIM BÖLE BİŞEY YAPMAN ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENİM DERDİN ÜNİVERSİTEYE YERLEŞİP BELİRLİ BİYERE GELMEK VE GELDİĞİM BU MEVKİDE RABBİMİN YOLU İÇİN BİŞEYLER YAPABİLMEK

:D
kardeşim herşeyin hayırlısı olsun rabbim gönlüne göre versin sen bunu bana söylemiştim bende dua etmiştim senin için özel olarak inş istediğine ulaşırsın dualarımız seninle

FUNDA_

Kayıtlı Kullanıcı

god one yazdı:
KARDEŞİM GEÇMİŞ OLSUN ÇOK SEVİNDİM AMELİYAT OLMAMANA RABBİM HASTALIĞINADA ACİL ŞİFALAR VERSİN İNSALLAH SELAMETLE...

imported_vuslat_

Kayıtlı Kullanıcı

EY IZDIRAP ANLADIM Kİ HER ŞEY SENİNLE
SEN HAKKA GİDEN YOLLARDA VUSLATA VESİLE
EY ACILARA TAT VEREN GÜZELLİK YÜREĞİMİZE HOŞGELDİN
GELDİNDE ÇİÇEKLİ DALLARLA DONDURDUN ÖFKEMİZİ
ŞİMDİ İSTER DOLU YAĞSIN ÖMRÜMÜZE İSTER KAR
BİZ SEVMEYİ BİLDİKTEN SONRA
BÜTÜN SABAHLAR ACI RENGİNDE OLSA NE ÇIKAR...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

vuslat_ yazdı:
tşk kardeşim paylaşımın için

god one

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN...SİZİNLE BİRLİKTE SANAL DA OLSA ZAMAN GEÇİRMEK BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR.:):):)B)B)B)

medina

Kayıtlı Kullanıcı

Emin olun bizde sizi seviyoruz bu siteye üye olduğum için ve sizin gibi değerli insanlarla tanıştığım içiin Rabbime şükürler olsun.Konu başlığına gelince( derdimi seviyorum) evet elhamdülillah bende sizin gibi düşünüyorum, ne gelirse kula mevlasından gelir sabredelim gönül elden ne gelir.. belki önceden tam olarak böyle düşünmüyordum ama okuyunca ve düşününce her ne olursa olsun O'ndan geldiğini biliyorum O'nun bize karşı çok merhametli şefkatli olduğunu bilmek çok güzel bir duygu hiç bir şey inanıyorum ki O istemedikçe bana zarar veremez Rabbimiz zaten kuluna kaldıramayacağı derdi vermez O benim için en doğrusunu biliyor şükürle olsun Yaradana verdiklerine acıyada tatlıyada Rabbi hiç kimseyi doğru yoldan ayırmasın ve sapmış olanları da doğruya iletsin.... Rabbime emanet olunB)B)B)

god one

Kayıtlı Kullanıcı
RE: HAMDOLSUN

RE: HAMDOLSUN

medina yazdı:
Emin olun bizde sizi seviyoruz bu siteye üye olduğum için ve sizin gibi değerli insanlarla tanıştığım içiin Rabbime şükürler olsun.Konu başlığına gelince( derdimi seviyorum) evet elhamdülillah bende sizin gibi düşünüyorum, ne gelirse kula mevlasından gelir sabredelim gönül elden ne gelir.. belki önceden tam olarak böyle düşünmüyordum ama okuyunca ve düşününce her ne olursa olsun O'ndan geldiğini biliyorum O'nun bize karşı çok merhametli şefkatli olduğunu bilmek çok güzel bir duygu hiç bir şey inanıyorum ki O istemedikçe bana zarar veremez Rabbimiz zaten kuluna kaldıramayacağı derdi vermez O benim için en doğrusunu biliyor şükürle olsun Yaradana verdiklerine acıyada tatlıyada Rabbi hiç kimseyi doğru yoldan ayırmasın ve sapmış olanları da doğruya iletsin.... Rabbime emanet olunB)B)B)
KARDEŞİM ÇOK GÜZEL BİR AÇIKLAMA OLMUŞ YÜREĞİNE SAĞLIK....

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

medina yazdı:
düşüncelerin ne güzel kardeşim benim insan hep umutlu olmalı derdini severek yaşamasını bilmeli dua ile kardeşim

god one

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşlar bugün beni üzen birşey daha var onuda belirtmek istiyorum forumların altına bilinçsizce koyduğum bir resimde yahudi işareti varmış ALLAH razı olsun zerda ablam uyardı.sizlerde hakkınızı helal edin inşAllah.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim takma artık yaa düzeldi önemli olan buydu lütfen ama bende üzülüyorum artık beraberce düzeltmeye çalıştık işte allah razı olsun

god one

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
kardeşim takma artık yaa düzeldi önemli olan buydu lütfen ama bende üzülüyorum artık beraberce düzeltmeye çalıştık işte allah razı olsun
sağol ablam ya içimi rahatlattın bir nebzede olsa...ALLAH senden razı olsun.

hazan_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

vuslat_ yazdı:
DERDİ VVEREN RABBİM DERMANIDA VERİR İNŞAALLAH...................RABBİM DERMANSIZ DERT VERMESİN CÜMLEMİZE...SELAM VE...DUA....İLE...

medina

Kayıtlı Kullanıcı

Kardeşim senin adına çok sevindim(god one)

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Birgün ansızın babanızı yitirdiniz mi? Ölüm yıllarca sizinle oyun oynadı mı bilmiyorum ama benimle oynadı. Babam bütün ziyaretlerini yapıp herkesle helalleştikten sonra evine geldiği ilk gece Hakkın rahmetine kavuştu. Birbirimizle hiç konuşamadan ben ona doyamadan ve yıllardır kalp hastasıydı. Oysa ameliyat masasına gönderirken vedalaşmıştık ve doktorlar bile masadan kalkacağına inanmıyorlardı. Ama Rabbim bizlere bağışladı. Sonra birgece aniden alıp götürdü. Şükürler Rabbime çok zor oldu ama yine de Haktan geldik Hakka gideceğiz. Rabbim mekanını cennet kılsın İnşaallah. Hayatımda en fazla beni etkileyen olay babamın ani ölümü oldu.
Rabbim hepimize imanlı Kur'anlı bir ölüm nasip etsin.
Selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt