Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

coca cola yazısındaki sır (lütfen okuyun) (3 Kullanıcı)

makedon67

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ben önceden biliyordum ama yinede insanların unutmaması için devamlı gündemden tutmak en iyisi diye düşünüyorum.allttaki resmi ilkkez görüyorum ALLAH onların cezasını mutlaka verecektir.ben de dün pkk lıların namazla dalga geçtiklerini gördüm bir kardeşimiz göndermişti.ALLAH yardımcımız olsun kardeşim müslümanlar üzerinde çok oyunlar dönüyor,bizim insanlarımız farkında bile değil .herkumar ooyunun taşlarının sayısı 32 farza denk geliyormuş misal islamın şartı 5 ona karşı 1kumar oyunu.işte böyle bize düşen islama sıkı sıkı sarılmak sünnetlerden ayrılmamak rabbim inşallah bize gümüş yıllarını gösterir .altın yılları peygamberimizin yıllarıydı.elimden geldiği kadar türk malı alıyorum.ne alırsam alıyım karı kimlere gidiyor araştırıyorum çünlü bazı mallar var güya türk malı ortağı yabancı oluyor.araştırmacı kardeşlerimden isteğim.türk mallarının listesini sunarlarsa çok çok sevinirim .ALLAH aemanet olun mümin kardeşlerim
bu sorunu biraz hafifletir ancak çözmez hadis ilim çindede olsa git al<

hulya20

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun bizi bilgilendirdigin için.neden bu kadar çok ugrasiyorlarki biz muslumanlarla anlamiyorum....Allah goruyo herseyi O bizlere yardim etsin insallah

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah kardeşlerim Allah(c.c)sonumuzu hayır eylesin selametle...

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
Evet bizimle uğraştıkları gerçek...Lakin unutmayalım ki kazanan daima hakkın yolu olacak...onlar ise yaptıkları ile kalacaklar...selametle...

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
coco cola almakmı HAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRR

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM ALLAH'A EMANET OL............

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM

KARDEŞİM BU BİLGİYİ BİZİMLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH RAZI OLSUN.........

ŞİMDİ PATRONUMA GÖSTERDİM ......

HAYRET BİŞEY ADAMLARIN İŞİ GÜCÜ YOK MUHAMMED YOK MU YAZACAKLAR YAZILARI ÖYLE BİR DENK GELMİŞTİR DEDİİİİİ

BEN ÜZGÜNMÜYÜM EVEEEEEEET TABİKİ DE....BU CÜMLESİ KARŞINDA ÜZÜLDÜM İYİDİR HOŞTUR PATRONUM AHHH BİR DE ANLASAAAAAAAAA

NEYSE KARDEŞLERİM SELAMETLE KALIN

muratttx

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm .

selamın aleyküm .

hayırlı akşamlar ben bu coca cola ilgili bir kaç cümle duymuştum
ama fazla bilgim olmadığından dolayı arasıra gene içiyordum ancak bu
yazıyı ve resimi gördükten sonra birdaha asla içmeyeceğim fakat siz
değerli din kardeşimin bize bu bilgiyi verdiğiniz içi allah razı olsun bizleri bigilendirdiğiniz için allaha emnet olunuz.allahın selamı üstünüze olsun...

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
KESİNLİKLE COCA COLA İÇMİYORUM BUNDAN SONRA.BÖYLE BİŞEY OLDUĞUNU DUYMUŞTUM AMA GÖEMEDİĞİM İÇİN EMİN OLAMAMIŞTIM AMA ARTIK BİLİYORUM VE BUNDAN SONRA KESİNLİKLE COCA COLA ALMIYOURM VE ÇEVREMDEKİ İNSANLARADA İÇİRMİYORUM EN AZINDAN İÇEMEMLERİNİ SAĞLIYCAM.ALLAH RAZI OLSUN ÖĞRENMEMİ SAĞLADIĞIN İÇİN.

Kardelen..

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşimm ben bu konuyu daha önceden görmüştüm ilk gördüğüm formdada yazmıştım burdada paylaşayım.anneannemin bir komşusu kolanın fabrikasında çalışırmış mecburmuş ekmek parası için
eşi memlekette kalır kocasııda dışarda çalışıp yıllık izinlerde gelirmiş
o zamanları kocası misafir giden anneannemler bir konuşma içinde kolanın içindekilerden bahsetmişler velhasıl adam orada çalışıyor ama hayatınfda kola içmemiş çünkü bi arkadaşın dediği gibi domuz dan üretilen yağ ve bazı maddeleri de koyuyorlarmış yanlış hatırlamıyorsam kanını daha koyuyorlarmış

adam o zamanları anlatırkende uyarmış dinimizde yasak sizde içmeyin içenler varsa uyarın diye..

biz kolayı içerken bir yandada zikrediyoruz mekke yok medine yok muhammed yok

içenler varsada kesinlikle içmesin bağımlılık yapar çünkü cafein var içinde

paylaşımınız için sağolun..

Evoc

Kayıtlı Kullanıcı
hmmm gercekten cok enteresan seyler var bilmemekten insanlar alıyor ama tabi öğrenmek farklı ben ve benim gibi öğrenen arkadaşlarımızın bu konuda bundan sonra daha duyarlı olacağına eminim Allah razı olsun gercekten elinize sağlık :G

haci yahya

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
bunu uzun zamandır biliyorum.bide bu paralar nerelere gidiyor onuda araştıralım

osmanyusuf

Kayıtlı Kullanıcı
COCA COLA CEHENNEME.........................KADAR YOLUN VAR.
ELİME ALMAM DAHA SENİ..............HER DAMLANA LANET VAR.

yazandan...hatırlatandan...bu bedduaya katılan herkesten.... ALLAH (C.C.) razı olsun.

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerim cümlemizden rabbim razı olsun selamet le...........

Ayfer Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Icmiyoruz Icirmiyoruz Evimizede Sokmuyoruz.musluman Kardeslerimizde Goruncede Guzellikle Uyariyoruz.selametle Kalin.naturel Iceceklerden Vaz Gecmeyin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt