Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

coca cola yazısındaki sır (lütfen okuyun) (2 Kullanıcı)

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YAZIYI İNCELEYİN VE YORUMLAYIN ...BEN BU YAZI İLE İLK KARSILASTIĞIMDA ŞOK OLDUM ARTIK COCA COLA FANTA VS COCA COLA COMPANY ÜRÜNLERİNİ ALMIYORUM İNANIN BANA EVDEKİ BÜTÜN COCA COLA BARDAKLARINIDA KIRIP ÇÖPE ATTIM...AYRICA COCA COLANIN TEK MARİFETİ BU DEĞİL...EĞER İNTERNETTEN ARAŞTIRIRSANIZ...SONUÇLARINI GÖRÜRSÜNÜZ....SELAMETLE....
cocatr0gs.jpg

UNUTMADAN YAZIDA LA MEKKE LA MUHAMMED YAZIYOR ANLAMIDA ORTADA....

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
Ayrica Bu Resmide Eklemek Istedim...lütfen Coco Cola Almamaya Dikkat Edelim....bu Arada Arkadaslar Google Dan Grafikler Bölümüne Coca Cola Yazip Arama Yaparsaniz Yapilan Hakaret Dolu Resimleri Kendi Gözlerinizlede Görebilirsiniz....
xcv1ubtj6.jpg

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Kardeşim....dua Ile..

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ben önceden biliyordum ama yinede insanların unutmaması için devamlı gündemden tutmak en iyisi diye düşünüyorum.allttaki resmi ilkkez görüyorum ALLAH onların cezasını mutlaka verecektir.ben de dün pkk lıların namazla dalga geçtiklerini gördüm bir kardeşimiz göndermişti.ALLAH yardımcımız olsun kardeşim müslümanlar üzerinde çok oyunlar dönüyor,bizim insanlarımız farkında bile değil .herkumar ooyunun taşlarının sayısı 32 farza denk geliyormuş misal islamın şartı 5 ona karşı 1kumar oyunu.işte böyle bize düşen islama sıkı sıkı sarılmak sünnetlerden ayrılmamak rabbim inşallah bize gümüş yıllarını gösterir .altın yılları peygamberimizin yıllarıydı.elimden geldiği kadar türk malı alıyorum.ne alırsam alıyım karı kimlere gidiyor araştırıyorum çünlü bazı mallar var güya türk malı ortağı yabancı oluyor.araştırmacı kardeşlerimden isteğim.türk mallarının listesini sunarlarsa çok çok sevinirim .ALLAH aemanet olun mümin kardeşlerim

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM EMEĞİNİZE SAGLIK
RABBİMİZE EMANETSİNİZ...

tuts@k

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.zulmekarsiyiz.tr.cx
bunu yeni mi gördünüz ? hadi öyle olmasa idiy diyelim yine hic düsünmeden icecekmiydiniz.. Unutmayinki Her ictiyin Kardeslerimize Kardesime mermi Bomba Füze olarak gidiyor Canlarini aliyor..

kisa bir hatirlatma. :Coca Cola Hem Kokain, Hem alkol var bunu bir Amerikali bilim adami ortaya cikardi arti bundan iki sene öncede Pakistanli Bilim adamlarida Colanin icinde Domuzdan meydana gelen Maddeler var oldugunu aciklamisti, ve Pakistanda Coca Cola Yasaklanmisti...

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
coladan nefret ediyorum bolbolreklamlarını yayınlıyorlarki türkler kanserden ölsün haram olan şeyleri içsin paramız haram yola gitsin diye münafıkların oyununa gelmeyelim kuruşumuzu nereyeharcadığımıza dikkat edelim

desttan

Kayıtlı Kullanıcı
bence tek kolayla iş bitmiyor tüm yabancı markaları boykut etmek lazım yinede coca colayla başlamak çok güzel ben aylardır yasakladım kendi evimde ve çalıştıgım yerede almıyorum mesela ARİEL MATİK israil malı adı üstünde ariel şaron kesinlikle kulanmayın onlara giden her kuruş filistinli bir çocuga sıkılan bir kurşun dur unutmayın kardeşlerim saygılar

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
eline sağlık kardeşim paylaşımın için sağol.

ilahiask

Kayıtlı Kullanıcı
tşk ederiz kardesim bizi bu konuda aydınlattığın için Allah senden Razı olsun!
Muhammed.jpg

kasirga

Kayıtlı Kullanıcı
ES SELAMUN ALEYKUM KARDEŞİM..

BUNU İLK LİSE YILLARINDA ÖĞRENDİM. SENELER OLDU HALA COCO COLA İÇMEM. AİLEMDE ALMAZ. LAİKİN BU KONUDAN HALA HABERİ OLMAYAN BİR ÇOK KİŞİNİN OLDUĞUNU GÖRDÜM MAİL YOLUYLA ULABİLDKLERİME ULAŞTIM.

BU KONUDA BİR HUSUSU DAHA PAYLAŞMAK İSTİYORUM:

ÜNİVERSİTE YILLARINDA İNGİLİZCE KURSUNA GİTMİŞTİM ORADA COCA COLA HAKKINDA İNGİLİZCE BİR MAKALEYİ TÜRKÇEYE ÇEVİRTTİRMİŞLERSİ. MAKALEDE COCA COLANIN İSMİNİN NERDEN GELDİĞİ YAZIYORDU. AÇIKLAMA ŞOK EDİCİ GERÇEĞİ ORTAYA KOYUYORDU. COCA COLA--- İNGİLİZCE "cocaine, cocain" KELİMELERİNİN KISALTMASIDAN GELİYORMUŞ YANİ TÜRKÇE OLRAK "KOKAİN" HATTA BU MADDEDEN YAPILDIĞI İÇİN İSMİNİN BÖYLE OLDUĞU BELİRTİLİYOR. GERÇEKTEN SÜREKLİ İÇENLERDE BAĞIMLILIK YAPIYORMUŞ.

AVRUPADA BİR YARIŞMA DÜZENLENMİŞ, KİM EN ÇOK COCA COLA İÇEÇEK DİYE. 1. OLAN KİŞİ YARIM SAATE KALMADAN ORACIKCA VEFAT ETMİŞ. MİDESİ DELİNMİŞ.

HATTA YABANCI ÜLKELERDE BİLE BU İÇEÇEĞİN ZARARLI OLDUĞU ÇOÇUKLARA İÇİRİLMEDİĞİ SÖYLENİYOR.

BİZE BİR KAĞIT VERMİŞLERDİ COCA COLANIN ZARARLARI DİYE UPUZUN BİR ŞEY YOK YOKTU. ANLATA ANLATA BİTİREMEMİŞLER VE KAĞIDIN SONUNA NOT DÜŞÜLMÜŞ PEKİ HİÇ Mİ FAYDASI YOKTUR EVET VAR DENİLMİŞ : TUVALET TEMİZLİĞİNDE BİREBİR :) :) DENİLEREK BAYA DALGA GEÇMİŞLER....

YARADAN BOĞAZIMIZDAN HARAM LOKMA GEÇİRTMESİN.

SELAM VE DUA İLE...

tuts@k

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.zulmekarsiyiz.tr.cx
yüregine saglik kasirga kardesim..... ama o son yaziyi listeye ekleyenleride kinamamak elde degil, nede olsa oda bir icecek türü oldugu icin Tuvallet kelimesini kullanmasalardi daha güzel olurdu :)

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
offfff of ne diyeyim bilmiyorum ki valla malesef ben halen arada bi içiyorum hiç aklıma bile gelmiyo bu yönü, eve alırken Türk malı olandan alıyorum ama dışarda arkadaşlarla takılırken pek dikkat edemiyorum, şu resmi ve o yazıdaki anlamı bilerek vede isteyerek müslümanlığa dil uzatma amcıyla yapanların cezasını elbet ALLAH verecektir bende onları ALLAH'a havale ediyorum sizleride ALLAH' emanet ediyorum selametle...

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH hepinizden razı olsunmüslümanların bilinçlendiğini gördüğüm zaman çok duygulanıyorumiçimden ağlamak geliyor arkadaşlar ben bu boykot edilen markaları bir kağıda yazdım yanlışlıklada olsa almayayım diye yalvarıyorum size ALLAH rızası için yabancı markalar almayalım onlara verdiğimiz her kuruşun hesabını öbür dünyada vereceğiz

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim tabikide tek kolayla bitmiyor çok haklısın ama bir yerden başlamak gerekiyor...Ariel matik'in yanı sıra nestle,nescafe,carefour,mc donalds bunların hepsi onların....selametle

oğzşvl

Kayıtlı Kullanıcı
her yönüyle kullanılması sakıncalı bir ürün ama bizdeki avrupa özentileri varya ne söylersen söyle boşa mücadeleye devam..... teşekkürler

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim Allah razı olsun senden umarım bütün müminler bu uyarıyı dikkate alır.SELAMUNALEYKUM.

makedon67

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YAZIYI İNCELEYİN VE YORUMLAYIN ...BEN BU YAZI İLE İLK KARSILASTIĞIMDA ŞOK OLDUM ARTIK COCA COLA FANTA VS COCA COLA COMPANY ÜRÜNLERİNİ ALMIYORUM İNANIN BANA EVDEKİ BÜTÜN COCA COLA BARDAKLARINIDA KIRIP ÇÖPE ATTIM...AYRICA COCA COLANIN TEK MARİFETİ BU DEĞİL...EĞER İNTERNETTEN ARAŞTIRIRSANIZ...SONUÇLARINI GÖRÜRSÜNÜZ....SELAMETLE....
cocatr0gs.jpg

UNUTMADAN YAZIDA LA MEKKE LA MUHAMMED YAZIYOR ANLAMIDA ORTADA....
yahudilerin işi amerikan dolarının arkasında bile davut yıldızı var uyanalım

makedon67

Kayıtlı Kullanıcı
Ayrica Bu Resmide Eklemek Istedim...lütfen Coco Cola Almamaya Dikkat Edelim....bu Arada Arkadaslar Google Dan Grafikler Bölümüne Coca Cola Yazip Arama Yaparsaniz Yapilan Hakaret Dolu Resimleri Kendi Gözlerinizlede Görebilirsiniz....
xcv1ubtj6.jpg
cevabı hadislerde

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt