Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Çaya Bekliyom 😋☕🫖 (3 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Screenshot_20221019-220435~2.jpg

Selamün aleyküm 😊kıs geldi çok enteresan bir virüs salgınından nasibimi aldım . şifasını yine doğal bitkilerde bulmaya çalıştım.Kekik çayı 🥰Öksürük, bronşit gibi solunum sisteminizi etkileyen rahatsızlıkları iyileştiriyor
Kekik çayı bronşları açarak astımdan bronşite kadar birçok hastalık üzerinde iyileştirici etkisi bulunuyor. Özellikle öksürük, soğuk algınlığı gibi kış hastalıklarında çok ama çok etkili.😊🤲

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ekli dosyayı görüntüle 1865552

Selamün aleyküm 😊kıs geldi çok enteresan bir virüs salgınından nasibimi aldım . şifasını yine doğal bitkilerde bulmaya çalıştım.Kekik çayı 🥰Öksürük, bronşit gibi solunum sisteminizi etkileyen rahatsızlıkları iyileştiriyor
Kekik çayı bronşları açarak astımdan bronşite kadar birçok hastalık üzerinde iyileştirici etkisi bulunuyor. Özellikle öksürük, soğuk algınlığı gibi kış hastalıklarında çok ama çok etkili.Ve
Ve Aleyküm selam kardeşim 🙌
Evet doğal kainat eczanesi güzeldir inşallah 👍

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Ellerine sağlık abi . teşekkür ederiiz ..Osmanlı padişahları yeniçeri ocağina sinilerle baklava yollarmis tören eşliğinde yanlış hatırlamıyorsam ..baklavayı görünce aklıma geldi 😂 keşke tarih öğretmeni olsaydım Osmanlı sevdam tuttu yine 🤦🤭

mavci

Yönetici
Ellerine sağlık abi . teşekkür ederiiz ..Osmanlı padişahları yeniçeri ocağina sinilerle baklava yollarmis tören eşliğinde yanlış hatırlamıyorsam ..baklavayı görünce aklıma geldi 😂 keşke tarih öğretmeni olsaydım Osmanlı sevdam tuttu yine 🤦🤭
Osmanlı bizim ecdadımız🤗
Tarihi öğrenmek ve tabi ki doğru şekilde öğrenmek ne güzeldir 👍

mavci

Yönetici
EsselamuAleykum 🙋
Yoksa hasta mısınız🤔
Sizler için bitki çaylarımız hazır 🤗
Afiyet şifa olsun 🙌🌼
1667757754522.png

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı