Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÇANAKKALE' deyiz (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leni

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ALLAH razı olsun çok güzel resimler ben bir ÇANAKKALEli olarak görünce gurur duydum ama şunu söylemek istiorumki aynı zamanda utanıorum memleketimden utanarak söylüorum bunu ama şehitlerimize yaraşır şekilde dawranılmıyor burda değerler okadar arka plandaki herkes dünyewi zewklere dalmış durumda ramazanda o mubarek ayda bile bıraktım normal zamanı kafeler barlar tıklım tıklım içki satanlar içenler oruç wakti kordondaki acık kafelerde lokantalarda yemek yiyenler o günahkar ayaklar mubarek insanların ALLAH (cc) için MUHAMMED (sav)için bizim için gözlerini kırpmadan kan döken kendi cenaze namazlarını kılıp sipere koşan atalarımızın üzerinde geziolar anlatamıyorum çok çok üzülüyorum RABBİM ıslah etsin kardeşlerim dua edelim biras kendimize gelelim gercekten müthiş utanç werici bir waziyet :A:A:A: hayırlı günler :gulegule

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
showletteranakkalegeilmez5xf.gif

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
eline yüreğine sağlık haç dan sonra gitmek istediğim il çanakkale inşallah ikiside nasip olur eşim her sene iş idabı devlet götürüyor ama ben daha hiç gitmedim .araba alırsak eşim söz verdi inşallah götürecek resimlerle biraz avundum teşekkür ederim

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
tuna35 çok çok güzel olmuş mükemmel.oğlumun adaşısın her halde

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
çok guzel bir paylaşım emegine saglik selam ve dua ile inşallah bende görmek isterdim çanakkaleyi kısmet olursa inşşş...amin

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm. Ben de Çanakkale liyim. Şehitlik çok güzel gerçekten insanın içi ürperiyor. Bu son halini görmedim ama gidenler çok güzel diyor. Herkesin görmesini nasip etsin Allah (C.C). Güzel olmuş.

brknzkr

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel resimler emeğine sağlık

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.
RUHLARI ŞAD OLSUN.BUGÜN EGER NEFES ALIYORSAK ONLARIN YÜZÜNDENDİR.ONLARIN HAKLARINI ÖDEYEMEYİZ.HELE ŞİMDİKİ GENÇLİK.
SELAMETLE

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeşim çok güzel olmuş. Bizde ailece 2007 yılı Ağustos ayında ziyaret etmiştik. Dijital fotoğraf makinesi ile çekim yapmıştık ne yazık ki çocuklar resimlerin hepsini reset yaptılar onun için elimizde birşey kalmadı. Bu görüntüleri izelyince oralara gitmiş gibi oldum. Allah (C.C.) razı olsun.

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ben bu konuyu nasıl kaçırmışım...paylaşımınız için ALLAH razı olsun...çok etkileyici bir atmosfer olduğu kesin...diğer kardeşlerimiz gibi bende çok istiyorum ÇANAKKALEyi görmeyi...RABBİM hapimize nasip etsin inşaallah...

selametle kalın inşaallah...

bahar56

Kayıtlı Kullanıcı
S.a .emeğinize Sağlik Hepside çok Güzeller..gidip Te Görmek Istediğim Yerlerden Biride çanakkale şehitliği..inşaallah Bizlerede Nasip Olur.

ticlal

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bizede o güzel yerleri gezip görmeyi ve o mubarek insanlara dua etmeyı nasıp eylesin inş.
Allah razı olsun kardeşim bu güzel ve önem taşıyan bu resimleri bizimle paylaşman çok güzeldi saolasın.
selam ve dua ile.

K

kırıkkalp

ÇOK GÜZEL YA ZATEN ÇANAKKALENİN AYRI Bİ HAVASI VAR ELLERİNE SAĞLIK:a21:

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
emeğinize sağlık Allah nasip ederse bende hafta sonu Çanakkale'deyim..var mı bir isteginiz arzunuz?

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Düşünmeniz yeterli kardeşim. Allah razı olsun canınızın sağlığı inşallah hayırlı yolculuklar olsun bol bol resim bekliyoruz :D
Selam ve dua ile

Amin cümlemizden razı olsun..Allah'ın izniyle gidip geldim..bol bol resim cekmemi istemişsiniz,resimleri "Siz istediniz bende çektim" başlıgı altında yayınladım tşk ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt