Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÇANAKKALE' deyiz (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÇANAKKALE' deyiz

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ.RABBİM BİZEDE ÇANAKKALEYE GİTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE KOLUNA YÜREĞİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL HEPSİDE. BUSENE BEN ÇOK İSTEMİŞTİM AMA GİDEMEMİŞTİM:(:(:( NASİP DEMEKKİ. AMA İNŞALLAH RABBİM KISMET EDERSE GİDİCEM BİRGÜN ORDAKİ MANEVİYATI HİSSETMEK KOKLAMAK Bİ BAŞKA OLUYODUR EMİNİM. ŞİMDİ SADECE FOTOĞRAFLARA BAKARKEN AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTTUM. FAKAT AYNI ZAMANDADA UTANDIM Bİ ANDA ONLARIN EMANETİ NASIL KORUYORUZ NASIL SAHİP DİYE:(:(:(:(. RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN. ALLAH'AEMANET OLUN.SELAMUN ALEYKÜM.

Aleykümselam Allah razı olsun teşekkür ederim.. Rabbim dileyen herkese oraları görmeyi nasip eylesin KABİR ZİYARETLERİ BOYUNCA ÖZELLİKLEDE SOĞANLI DERE ŞEHİTLİĞİNDE ÇİMENLİKLERE BATIRMADILAR YOL BOYUNCA MERDİVENLERİ KULLANDIK TEKERLİ SIRALAR HALİNDE REHMER ÖZELLİKLE UYARDI..

BASTIĞIN YERLERİ TOPRAK DİYEREK GEÇME TANI DÜŞÜN ALDINCA BİNLERCE KEFENSİZ YATANI DEDİ. ŞEHİT MEZARLIĞI OLABİLİR DİYEDE EKLEDİ MEVLAM CÜMLEMİZE O HAVAYI MANEVİ ŞUURLA ALMAYI NASİP EYLESİN EĞER MANEVİ ŞUUR YOKSA HİÇ NASİP EYLEMESİN... İNŞALLAH

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Kalb-i selim yazdı:
Selamun Aleykum.

Harika resimler gerçekten. Ayaklarına, ellerine sağlık. Rabbim bizlerede oranın kokusunu almayı nasip eylesin. MEHMETÇİKlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. Şehitler ölmez..

Allah yolunda öldürülenleri sakın 'ölüler' saymayın. Hayır, onlar, Rableri katında diridirler, rızıklanmaktadırlar. (AL-İ İMRAN SURESİ / 169)

Hepimiz Osmanlı'lıyız
Hepimiz Çanakkale'liyiz
Hepimiz Müslümanız...

Teşekkürler Aşka Mecnun gitmiş gibi olduk gerçekten. Ama oranın kokusunu almak daha güzel olucaktır emenim.
Allahaısmarladık... B)

Aleykümselam;

Teşekkür ederim Allah razı olsun... Rabbim nasip eyler inşAllah Allah'a emanet ol kardeşim

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

MAVI HUZUN yazdı:
okulun düzenlediği bir gezi vardı da gitmemiştim :(:(

şimdi bu fotoğrafları görünce nasıl pişman oldum...
inşallah bir gün görebilirm bende buraları...
emeğine sağlık kardeşim hepsini pc me ekledim​

Nasip değilmiş ama inşAllah nasip olur hayırlısı ile.. Allah'a emanet olun selam ve dua ile

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ.RABBİM BİZEDE ÇANAKKALEYE GİTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.

Aleykümselam; Teşekkür ederim Amin inşAllah nasip olur Allah'a emanet olun selam ve dua ile

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
RECEB BOZKUS yazdı:
aska mecnun yazdı:
RECEB BOZKUS yazdı:
[big]Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz..[/big]
s.aleyküm gerçekten çok güzel resimler..inşaallah ben de görebilirim ve bizi biz yapan değerleri yerinde görerek,hissedebiliriz..allah razı olsun allaha emanet olun..''haber verseydiniz ben de gelirdim:):):):):):)''

ALEYKÜMSELAM;,,,

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM İNŞALLAH SANADA NASİP OLUR... ALLAH'IN İZNİYLE 3 YILDIR GİDİYORUM YİNE TEKRAR GİTMEKTE NASİP OLUR İNŞALLAH BİLSEYDİM ANKARA'LAR DAN GELEBİLECEĞİNİ ÇAĞIRIRDIM VALLA EŞLİK EDERDİN BANA, :) NEYSE AKLIMDASIN İNŞALLAH BİR DAHA Kİ SEFERE UNUTMAZ ÇAĞIRIRIM GELMEZSEN DARILIRIM ONA GÖRE;);)

[big]
[/big]
inşaallah görebilirim abi..haftasonu olmak kaydıyla:):):) her zaman gelirim inşaallah siz çağırın yeter..rehberlik edersiniz hem öyle daha güzel olur..tamam haber bekliycem çanakkale yolculuğu için:):)belki maklubeyi de yiyebiliriz..allah razı olsun allaha emanet olun abi..s.aleyküm

[big]Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz..[/big]

yazdım bir kenara unutmam inşAllah tekrar gitmek nasip olursa çağırırım.. Ama maklube biraz zor olur yahu yaz sıcaklarında iyi gitmez yinede duruma bakarız :D;)
tamam inşaAllah abi..maklube olmasa da olur zaten latife yapim dedim:):)oraları görmek yeterli olur zaten..gözüm sitede olcak bir davet varmı diye..emanetlerin asıl sahibine emanet olun..dua edin inşaAllah..s.aleyküm..

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOOOOOOOOOOK GÜZELLER BEN ÇANAKKALEYE GİTMEYİ ÇOK İSTİYORUM AMA GİDEMİYORUM EMEĞİNE SAĞLIK RESİMLER MUHTEŞEM GİDEMESEKTE RESİMLERLE İDARE EDİYORUZ HUZUR İÇİNDE YATSINLAR

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

OKULDAYKEN GİTMİŞTİK BİZDE AMA..ŞİMDİ YENİ DÜZENLEMEDEN SONRA DAHA GÜZEL OLMUŞ..
GEZİLMESİ GÖRÜLMESİ GEREKEN HARİKA Bİ YER....B)

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
allah razı olsun çok güzel resimler .resimlerden öte çanakkale gerçekten tam bi kahramanlık şehri.ben gittim ama nasip olmadı önemli yerleri gezmek.başka sefere inşallah.selametle..

hatice_hd

Kayıtlı Kullanıcı

SAĞOLUN ELİNİZE SAĞLIK. BENDE GİDİP GÖRMEYİ ÇOK İSTİYORUM. İNŞ NASİP OLUR ORANIN MANEVİ HAVASINI SOLUMAK. B)B)B)

hatice_hd

Kayıtlı Kullanıcı

SAĞOLUN ELİNİZE SAĞLIK. BENDE GİDİP GÖRMEYİ ÇOK İSTİYORUM. İNŞ NASİP OLUR ORANIN MANEVİ HAVASINI SOLUMAK. B)B)B)

Abdullatif

Kayıtlı Kullanıcı

Emeğinize sağlık efendim.Birkez daha bize o manevi atmosferi yaşattınız.Sağolun.Ben de Askerliğimi çanakkalede yapan biri olarak bu görüntüleri seyrederken inanınız gözlerim yaşardı.Ecdadımızın haçlı ordusunu bozguna uğratırken,250 bini aşkın vatan evladını şehit vererek çanakkaleyi geçilmez kılması gurur ve iftihar tablomuzdur.Şehitlerimizi tekrar tekrar rametle yad eder,yüce rabbimizden şefaatlerini taleb ederiz.

berkanazkara46

Kayıtlı Kullanıcı

çok güzel resimler keşke bizde görsek çanakkale'yi

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı

S.A İNSANIN BÖYLE BİR GEÇMİŞİ OLMASI NE KADAAAAAAAAAAR GÜZEL Bİ ŞEY ALLAH HEPSİNDEN RAZI OLSUN ŞEFAATLERİNE BİZLERİ NAİL EYLESİN (AMİN) S.A

furkan_elif

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. paylaşım için teşekkürler...:p

firdes

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
30/06/2007 İslamiyet.gen.tr Yönetimini temsilen Çanakkale'dey dim...​

[flash=425:350]http://www.youtube.com/v/f7odutgv9yk[/flash]

[big]
Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​
[/big]

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hükümet tarafından yaptırılan 2006/2007 Çanakkale Şehitlik Kabirleri

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Soğanlıdere'nin tarihe gömülen gerçek şehitliğini gün yüzüne çıkaran Zeytinburnu Belediyesine Teşekkür ederiz...

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

;) ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU..
DEĞERLİ AŞK_A MECNUN,RABBİM SENDEN VE İSLAMİYET.GEN.TR YÖNETİMİNDEN RAZI OLSUN..
BEN 2 EYLÜL DE ÇANAKKALE'DEYDİM.GÖRDÜĞÜM YERLERİN RESMİNİ BURADAN YAYINLAMAK ÇOK İSTEMİŞTİM..ÇOK ŞÜKÜR SEN YETİŞTİN..ORALARA SANKİ TEKRAR GİTMİŞİM GİBİ HİSSETTİM KENDİMİ..RESİMLEME MÜKEMMEL..:)

RABBİM BİZLERİ ÇANAKKALE RUHUNU ANLAYANLARDAN EYLESİN..

SELAM VE DUALARIMLA
..B)B)B)B)B)B)B)

firdes

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
30/06/2007 İslamiyet.gen.tr Yönetimini temsilen Çanakkale'dey dim...​

[flash=425:350]http://www.youtube.com/v/f7odutgv9yk[/flash]

DEĞERLİ AŞK_A MECNUN VİDEOYU YENİ İZLEME FIRSATIM OLDU.
DUYGU YÜKLÜ BU PAYLAŞIMIN İÇİNDE AYRİYETEN TEŞEKKÜR EDERİM.RABBİM HER DAİM YARDIMCIN OLSUN VE YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAH.ALLAH(CC)HERZAMAN ÜMMET_İ MUHAMMEDİN YANINDADIR.

SELAM VE DUALARIMLA
.
.B)B)B)B)B)B)B)

[big]
Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​
[/big]

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hükümet tarafından yaptırılan 2006/2007 Çanakkale Şehitlik Kabirleri

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Soğanlıdere'nin tarihe gömülen gerçek şehitliğini gün yüzüne çıkaran Zeytinburnu Belediyesine Teşekkür ederiz...

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

[marq] DUR YOLCU!
BASIPTA GEÇTİĞİN BU TOPRAKLAR;
BİR DEVRİN BATTIĞI YERDİR..[/marq]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt