Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

*Buyrun KÖLN`E ve SIVAS´A*(SivasVideo) (2 Kullanıcı)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: *Buyrun KÖLN`E ve SIVAS´A*(SivasVideo)

Aleykum selam kardeşim.. Doğrudur Amasya'nın merkezi genelde dağ ve taştır ama ilçeleri ve köyleri yeşillik ve meyve dolu. Özellikle bizim köyün girişiyle beraber yeşillik ve ormanlar, bahçeler falan başlıyor.. Bol bol meyve de var..:) Uğrayıverseydin de görseydin olmayan meyve yok gibidir yaniii:) Bigun gelda alma toplarsun:D
Merkezin güzelliği de başkadır hani;) Sende selam ve dua ile kal kardeşimB)B)

KAAN ERDEM yazdı:
SA KERDEŞİM BENDE ACEMİ BİRLİĞİM AMASYADAY DI.ASKERLİĞİMİN BİR KISMINI ORADA YERİNE GETİRDİM.ÇOK FARKLI VE GÜZEL BİR YER HER TARAF DÖRT BİR YANI DİYİM KOCAMAN KAYALARDAN DAĞLAR İLE ÇEVRİLİ.AMA BİR ŞEY SANKİ YOK GİBİY Dİ.HİÇ ELMA AĞACI GÖRMEDİM.:D:D:D:DAMA KÖYLERİNDEDİR DEĞİL Mİ.:D:DSELAM VE DUA İLE KARDEŞİM.ALLAH CC EMANET OL.

desertrose yazdı:
Selamun aleykum.. Çok güzel bir paylaşım olmuş Bahar kardeşim, ortağım;)
Hem eğlendirici hemde bilgilendirici maaşallah.. Sivar gerçekten güzel bir şehir, Amasyada güzeldir ve şehzadeler diyarı diye anılır evelallah:)
Bende iznin olursa güzel köyümün resmini paylaşmak istedim, daha çok resim var ama forumunu meşgul etmek istemedim.. Buda benim güzeller güzeli "Tatlıpınar" köyüm:)

Kaan Erdem

Yönetici
RE: *Buyrun KÖLN`E ve SIVAS´A*(SivasVideo)

SAYIN GÜRCÜ KARDEŞİM.DİĞER FORUMDA YAZDIM AMA GÖRMEDİN.HAMİKVA.BU GÜRCÜLÜK NERDEN.SELAM VE DU İLE.:D:D:D:D:DALMA TOPLARUM :D:D:DİNŞALLAH BİR GÜN.:D:D:D

desertrose yazdı:
Aleykum selam kardeşim.. Doğrudur Amasya'nın merkezi genelde dağ ve taştır ama ilçeleri ve köyleri yeşillik ve meyve dolu. Özellikle bizim köyün girişiyle beraber yeşillik ve ormanlar, bahçeler falan başlıyor.. Bol bol meyve de var..:) Uğrayıverseydin de görseydin olmayan meyve yok gibidir yaniii:) Bigun gelda alma toplarsun:D
Merkezin güzelliği de başkadır hani;) Sende selam ve dua ile kal kardeşimB)B)

KAAN ERDEM yazdı:
SA KERDEŞİM BENDE ACEMİ BİRLİĞİM AMASYADAY DI.ASKERLİĞİMİN BİR KISMINI ORADA YERİNE GETİRDİM.ÇOK FARKLI VE GÜZEL BİR YER HER TARAF DÖRT BİR YANI DİYİM KOCAMAN KAYALARDAN DAĞLAR İLE ÇEVRİLİ.AMA BİR ŞEY SANKİ YOK GİBİY Dİ.HİÇ ELMA AĞACI GÖRMEDİM.:D:D:D:DAMA KÖYLERİNDEDİR DEĞİL Mİ.:D:DSELAM VE DUA İLE KARDEŞİM.ALLAH CC EMANET OL.

desertrose yazdı:
Selamun aleykum.. Çok güzel bir paylaşım olmuş Bahar kardeşim, ortağım;)
Hem eğlendirici hemde bilgilendirici maaşallah.. Sivar gerçekten güzel bir şehir, Amasyada güzeldir ve şehzadeler diyarı diye anılır evelallah:)
Bende iznin olursa güzel köyümün resmini paylaşmak istedim, daha çok resim var ama forumunu meşgul etmek istemedim.. Buda benim güzeller güzeli "Tatlıpınar" köyüm:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt