Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

buyrun kahvaltıya (2 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamünaleykum...

Esselamünaleykum...

Emeğine sağlık mavci kardeşim.harika bir sofra, orda benim memleket in tatlısıda var. bak, bak, turunç tatlısı değilmi o...:a32:
gülnisa hocam ,dediğiniz gibi tam100 puan da benden:a32:
hepimize afiyet olsun,

Teşekkürler değerli ablamız...
Afiyet olsun...
Bu 100 notlarımı unutmayacağım...

emre_619

Kayıtlı Kullanıcı
Kimse kimseyi koruyamaz. Tek koruyan Allahtır!
ALLAH hepinizin yandımcısı olsun

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
bugün geç kalktım gerçi öğlen oldu ama kahvaltı sevenler buyurabılırler :)

Selamun Aleyküm,
Hanım yaşlı babası ve annesine yardımcı olmak amacıyla onlarla beraber Kuzuluk kaplıcalarına gitti, bir süredir biz çocuklarla yalnız kaldık...
Bu tür kahvaltı sofraları iştahımızı kabartmakla beraber biraz ütopik kalıyor bize (en azından şimdilik)...

Ama hanım kısmet olursa yarın akşam geliyor, o zaman ben ona yaptırmaz mıyım bir etli ekmek...

Etli ekmek deyince; konya işi değil bizimki yanlış anlaşılmasın Kastamonu işi (Muhterem kayınvalidem Kastamonu-İnebolu'dandır)...
Kastamonu'ya yolu düşen olursa orada Nasrullah Camii arkasında restore edilmiş eski tarihi bir binada hizmet veren Melike Sultan adlı yerde mutlaka Kastamonu usulü etli ekmek yesin, önemle tavsiyemdir...

Yediklerimizin şükrünü eda edebime şuuru ile afiyet ve şifa olsun...

Allah'a emanet olun...

edam005

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,
Hanım yaşlı babası ve annesine yardımcı olmak amacıyla onlarla beraber Kuzuluk kaplıcalarına gitti, bir süredir biz çocuklarla yalnız kaldık...
Bu tür kahvaltı sofraları iştahımızı kabartmakla beraber biraz ütopik kalıyor bize (en azından şimdilik)...

Ama hanım kısmet olursa yarın akşam geliyor, o zaman ben ona yaptırmaz mıyım bir etli ekmek...

Etli ekmek deyince; konya işi değil bizimki yanlış anlaşılmasın Kastamonu işi (Muhterem kayınvalidem Kastamonu-İnebolu'dandır)...
Kastamonu'ya yolu düşen olursa orada Nasrullah Camii arkasında restore edilmiş eski tarihi bir binada hizmet veren Melike Sultan adlı yerde mutlaka Kastamonu usulü etli ekmek yesin, önemle tavsiyemdir...

Allah'a emanet olun...

Cemal durra abim ,Allah hayırlısından kavuştursun, eşim vesilesiyle her yaz gezimiz vardır hamdolsun, inşallah dediğiniz gibi kastamonuyada yolumuz düşerse bu notları aklıma yazdım..selam ve duam sizlerle ..
:a32:

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Allah'a emanet olun...

aleykumselam kardeşim
birgün yolumuz düşerse oraya mutlaka gelırız
nasıp
etli ekmek deyınce ılk once konya geldı aklıma sebebı ıse
ben ılk konyaya gıttığım zaman babamla cok acıktı ve pıde yıyelım dedık
lokantalara soruyoruz pıde yok dedıler
şaşrdık
sonra babam kızım ne varsa onu yıyelım dedı
ve garson etlı ekmek var dedı
neyse bır bakalım dedık
pıde gelmıştı:)
allah bereketını versın sofralarımızın
sizinde eşiniz hayırlısıla gelsın ve guzel sofralar sızlerın olsun:)
allaha emanet olun
mutlu kalın

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamünaleykum...

Esselamünaleykum...

Tüm Kardeşlerimiz Yesin ve For(u)mda kalsın diye...
Afiyet Olsun...

kahvalti022.jpg

edam005

Kayıtlı Kullanıcı
Gülnisa kardeşim hayırlı sabahlar ,kahvaltıda beraber olmak sizlerle ,büyük mutluluk..

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamünaleykum...

Esselamünaleykum...

Hepinize hayırlı sabahlar,iştahınız bol olsun mavci kardeşim gene zahmetlere girmişsiniz...Allah razı olsun,,:a32:

Estağfurullah değerli ablamız...
Sizler için hiç zahmet olur mu?:a11:
Afiyet-şifa olsun inşallah...

edam005

Kayıtlı Kullanıcı
ecmain..kardeşim yüreğine sağlık..

edam005

Kayıtlı Kullanıcı

Estağfurullah değerli ablamız...
Sizler için hiç zahmet olur mu?:a11:
Afiyet-şifa olsun inşallah...

hepimize mavci kardeşim ..Allah razı olsun..bu arada , babamız geldi maraştan ,maraş çörekleri vardı, kahvaltımızda,ah, bide resimleyip göndersem,,:a32:yok, beceremiyorum,,:a32:eek:lsun gönül sofram sonsuza dek açık, memleketime gelirseniz kapımızda ,yüreğimizde sizlere daim açık kardeşlerim...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt