Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün kardeşlerimizin hep beraber hayır kapılarımızın açılması için dua edermisiniz:( (2 Kullanıcı)

kardelen1711

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim kabul etsın canım benim.Yüreğine dılıne sağlık
1000 tane ya kerim aldım selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
s.a. leyla arkadaşım 1000 tane okudum

500 ya kerim alıyorum

200 ya kerim Allah kabul etsin inşallah

Rabbim kabul etsın canım benim.Yüreğine dılıne sağlık
1000 tane ya kerim aldım selam ve dua ile

Amin Amin Amin
Selam Aleyküm canım kardeşimlerim Allah razı olsun hepinizden emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ya Kerim(10.000 tane)
ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)
leyla..................1.000
özlemcuneyt........1.000
zühre_..................500
eylülll....................200
kardelen1711.......1.000

kalan:6.300
Allah kabul etsin.

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
ben de 1000 tane alıyorum allah kabul etsin

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
1000 tane aldımselam ve dua ile

Ya Kerim(10.000 tane)
ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

özlemcuneyt........1.000
kardelen1711.......2.000

ayse64...............1.000

kalan:4.300

Allah kabul etsin.

kalbiminurlandır

3000 tane ya kerim okudum. Allah kabul etsin..

sağolasın degerli kardeşim.
Allah razı olsn senden :H

Ya Kerim(10.000 tane)

özlemcuneyt........1.000
kardelen1711.......2.000
gözyası..............4.300

kalan: 0

Allah kabul etsin.

kalbiminurlandır

41-Ya Kadir(10 bin tane)

Kalbiminurlandır.................500

kalan: 9.500

gozyasi

Kayıtlı Kullanıcı
1000 daha ya kadir okudum. Allah kabul eder insallah...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
1000 tane aldımselam ve dua ile

Ya Kerim(10.000 tane)

özlemcuneyt........1.000
kardelen1711.......2.000

kalan:4.300

Allah kabul etsin.

3000 tane ya kerim okudum. Allah kabul etsin..

1300 tane daha ya kerim okudum. Allah kabul etsin.

2000 tane ya kadir okudum. Allah kabul etsin..

1000 daha ya kadir okudum. Allah kabul eder insallah...

Amin Amin Amin
Selam Aleyküm canım kardeşimlerim Allah razı olsun hepinizden emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
41-Ya Kadir(10 bin tane)

gözyaşı..........................3.000
leyla..............................1.000

kalan:5.500

Allah kabul etsin(Duasını perşembe akşamı yapalım hep beraber Allah kabul etsin)

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
1000 tane aldığım ya kerim okundu şimdide 500 tane ya kadir alıyorum allah kabuletsin

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
41-Ya Kadir(10 bin tane)

gözyaşı..........................3.000
leyla..............................1.000
ayse64.............................500

kalan:5.000

Allah kabul etsin(Duasını perşembe akşamı yapalım hep beraber Allah kabul etsin)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt