Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün kardeşlerimizin hep beraber hayır kapılarımızın açılması için dua edermisiniz:( (2 Kullanıcı)

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
Rabbim yardımcınız olsun.. Hayırlı bir iş kapısı açsın inşAllah-ü Teala.

Musgun44

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcınız olsun, Hayırlı bir iş nasip etsin ...

kalbin zümrüt tepesi

Kayıtlı Kullanıcı
Rahman size hem dünyanızda hemde ahiretinizde hayırlı olacak iş nasip eylesin inşallah.

işsizliği çokiyi bilirim. sizi en iyi anlayan benimdir.

acizane tavsiyem ''cevşen'' okumanız. sürekli sabah akşam. boş kaldıkça. ...bariz bir şekilde farkını görecekisniz..

emanetçilerin en güzeline emanetsiniz

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm kardeşim.. Rabbimiz c.c yar ve yardımcınız olsun, hayırlı bir iş nasip eylesin en kısa zamanda inşallah..Dualarımızda olacaksınız kardeşim. Rabbimize emanetsiniz inşallah..Selam ve dua ile.

leyla-1

Altın Üye
Allah razı olsun hepinizden Rabbim hepimizin yardımcısı olsun hayırlısıyla dualarımızı kabul etsin inşallah sıkıntılardan kurtarsın yaşamımıza bir düzen yön versin inşallah hayırlısıyla.Amin
Cevşen dediğiniz dua hatırlatırmısınız okuduğumum dualarda var mı hatırlayamdım da selam ve dua ile.

kehribar35

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim.yarın bir iş için benim adıma görüşecekler.dualarınızı bekliyorum.HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN.

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlısıyla ALLAH kısmet eder inşAllah

Fikriye1985

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. canim kardesim,

insAllah en kisa zamanda is bulursun. evet cevsen okuyabilirsin. cevsen dua kitaplain icinde yok benim bildigime göre ama hertaraftan alabilirsin. ben bu sene yaz tatilinde almistim 2ytl den basliyor. Rabbim yardimcin olsun ve seni darda birakmasin.

sena30

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.rabbim yardımcınız olsun.istediğiniz gibi bir iş nasip etsin inşallah.A.E.O......

leyla-1

Altın Üye
Kullarını bağışlayan ve onlara cömert olan Allah'tan başka yaratıcı yoktur. Büyük arşın sahibi olan Allah, bütün eksikliklerden uzaktır. Hamd, alemlerin Rabbı olan Allah'adır. Ya Rabbi; senin rahmetini, mağfiretinin büyüklüğünü dilerim. Bütün günahlardan ve kötülüklerden beni koru. Bütün iyiliklere de beni yönelt. Bağışlanmamış günahımı bırakma ya Rabbi! Sıkıntılarımı gider, rızana uygun olan bütün isteklerimi kabul et. Ey merhamet sahibi olan Rabbım…!
Allah hepinizden razı olsun Allah rızası için dualarınızı bekliyorum Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah yaşamımıza bir düzen bir yön versin hayırlısıyla bizide günümüze selametimize çıkartsın içinde bulunduğumuz sıkıntılardan hayırlısıyla tez zamanda kurtarsın dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.AMİN AMİN AMİN...

cvt_bulut2834

Kayıtlı Kullanıcı
Eslamüaleyküm.leyla Bilgin Kardeşimin Dikkatine.ben çağlayanda Konfeksiyon Atölyesinde çalişiyorum.adim Cevat Bizim Firmamiza ön Muhasebe Bilen Evrak Girişlerini Günlük Tutan Bir Bayan Elaman Alinacakti.halen Elaman Araniyorsa Ben Bunu öğrenmeye çalişip Size Haber Vermek Ve Size Yardimci Olmak Istiyorum.burdan Haberleşiriz Inşaallah.iş Tel.0212 219 68 20 Adim Cevat Patronla Yarin Bir Görüşeyim .allaha Emanet Olunuz...

leyla-1

Altın Üye
Ama ben İstanbul'da oturmuyorum yinede yardımlarınız Allah razı olsun Selam ve dua ile...

burcu_sever

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşim vakıa okumanızı önemle rica ediyorum faydasını gördüm.rabbim dualarımızı kabul etsin.

edebiyatçı

Kayıtlı Kullanıcı
Canım kardesim inşallah rabbim yardımcın olur.İşsizliğin ne oldugunu ben çok iyi biliyorum.
2 yıl boyunca ben de işsiz kaldım.Bunalım derecesine gelmiştim.Ben edebiyat mezunuyum.o yıl da bizden edebiyat acıgı türkiyede 64 kişiydi.bnm için neredeyse imkansız gibi görünüyordu.Ama ben rabbimin sayesinde o yıl 60.sırada o listeye girdim.
Ümidini hiçbir zaman yitirme.
Kul rabbim bittim dediğinde;yettim ey kulum diyen bir rabbimiz var bunu unutma.Sakın ama sakın ümitsizliğe düşme.
İşi nerede arıyorsun?Nerelisin?
Dularım seninle.Sakın ümidini yitirme.

cevo27

Kayıtlı Kullanıcı
Allah (c.c) yardımcınız olsun, Allah (c.c) şükredenlerin yanında olsun. hayırlısıyla muradınıza erersiniz inşallah.

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Inşallah Rabbim Size Ve Sizin Gibi Iş Arayan Arkadaşlarimiza Hayirli Bi Iş Kapisi Açsin Kardeşim.ümidini Kaybetme Hayirlisiysa Herşey Olur.a.e.o

leyla-1

Altın Üye
Rabbim hayırlısını versin inşallah herkesin ne muradı istediği varsa hayırlısın versin inşallah ellerimizi dergahından boş çevirmesin bizleri affedip huzuruna layık etsin Allah sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin öncelikle doğrudan cennetine girmek doğrudan sıratı yıldırımı geçmek nasip etsin cümlemize bizlere inşallah.Selem ve dua ile Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizlerden razı olsun..AMİN

leyla-1

Altın Üye
Allah Hepinizden Razi Olsun Yar Ve Yardimcimiz Olsun Inşallah Selam Ve Dua Ile..

mneccar

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ALLAH(cc) gönlüne göre versin. şu an bende aynı durumdayım. senin stresini anlayabiliyorum. RABBİM gönlümüze göre versin. emeklerimizi boşa çıkartmasın. amin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt