Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün kardeşlerimizin hep beraber hayır kapılarımızın açılması için dua edermisiniz:( (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Kendimizin, ailelerimizin, yakınlarımızın, anne babamızın, kardeşlerimizin,yeğenlerimizin, eşlerimizin, komşularımızın, evlatlarımızın, arkadaşlarımızın cümlemizin hidayeti günahlarımızın affı için Ya TEVVAB

ALLAH RIZASI İÇİN VE HİDAYETE ERMEK Ve GÜNAHLARIMIZIN AFFI İÇİN

Bismillahirrahmannirrahim
kalan: 81.700
Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ya Aziz (10.000 TANE )

ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

leyla........................2.000
Emine.......................1.000
Hülya..........................5.00

KALAN: 6.500

Ya Müheymin (10 bin tane)

leyla..................1.000+2500
Emine.................1.000
Hülya....................500
zümra.................100
tek_dileğim.........1000

kalan:3.900

Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyül Azîym

LEYLA..................500
kalbiminurlandır.....500
zümra..................100
tek_dileğim..........100

Allah kabul etsin.

"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü men eden bir topluluk bulunsun..."
(Al-i İmran Suresi,3/104)

"Güzel Gören Güzel Düşünür Güzel Düşünen Güzel Görür Her Zaman"

Resule Meftun

Kayıtlı Kullanıcı
300 tane Ya Müheymin okudum Rabbim Ümmeti Muhammedin içindede benim dualarımızı kabul eylesin gönlümüzdeki sıkıntıları gidersin hakkımızda hayırlısını nasip eylesın .. Amin..

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
terörden kutulmak niyetiyle 41 yasin-i şerif
yesilyol.........8
sıla1..............1
tekdileğim......1
kurt26............2
leyla..............3

kalan...........26

Allah kabul etsin.

Allah kabul etsin kardeşim Allah'ın izniyle hep beraber okuyup bitiririz inşallah kardeşim.Allah tez zamanda terörü ülkemizden söküp atsın inşallah.Kötü insalara fırsat vermesin Rabbim.

Allah razı olsun,inşaallah diğer dua konularımıza törörden kurtulmak için duamızı ekliyelim.
yasin suresi kardeşliğinde sıra bana geldiğinde duama eklersiniz inşaallah.

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardeşim güzel bir fikir tabiki okuyalım inşaallah dua her kapının anahtarıdır neden faydası olmasın olur inşaallah..Biz samimiyetle inanarak okuyalım Rabbim elbette ona bir çare verecektir.
Ben şimdilik okuyabildiğim kadar esmaül hüsna okuyacağım. Duaları sonra okurum inşaALLAh..
Rabbim bzileri ve bütün din kardeşlerimizi kötülüklerden korusun amin..
Allaha emanet olunuz
selam ve dua ile..

kurt26

Yasaklı Kullanıcı
yasin süresi hangi niyettele okunsa kabul olur.
itikat önemli zaten inanmıyorsak niye okuyoruz değil mi.
niyet önemlidir ALLAH kabul etsin.

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardeşim güzel bir fikir tabiki okuyalım inşaallah dua her kapının anahtarıdır neden faydası olmasın olur inşaallah..Biz samimiyetle inanarak okuyalım Rabbim elbette ona bir çare verecektir.
Ben şimdilik okuyabildiğim kadar esmaül hüsna okuyacağım. Duaları sonra okurum inşaALLAh..
Rabbim bzileri ve bütün din kardeşlerimizi kötülüklerden korusun amin..
Allaha emanet olunuz
selam ve dua ile..

aleyküm selam ,kardeşim Allah c.c cümlemizden razı olsun duamız bizim silahımız elhamdülillah bu terör konusunda da bazı gelişmeler oluyor gibi RABBİM vatanımız için herşeyin hayırlısını nasip etsin,fesat çıkarmak isteyenlere fırsat vermesin.kendi tuzakları kendi başlarına gecsin,beddua etmiyorum eden bulsun diyorum.

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
tERÖRDEN kurtulmak için 41 yasin-işerif
yeşilyol.........9
sıla1...............1
tek_dileğim.....1
kurt26.............2
leyla..............3
okunan 16
kalan.............25
elhamdülillah

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
300 tane Ya Müheymin okudum Rabbim Ümmeti Muhammedin içindede benim dualarımızı kabul eylesin gönlümüzdeki sıkıntıları gidersin hakkımızda hayırlısını nasip eylesın .. Amin..

Amin
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..Allah okunan Kur'anlar esmalar,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ya Aziz (10.000 TANE )

ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

leyla........................2.000
Emine.......................1.000
Hülya..........................500
narinim........................500

KALAN: 6.000

Ya Müheymin (10 bin tane)

leyla..................1.000+2500
Emine.................1.000
Hülya....................500
zümra.................100
tek_dileğim.........1000
Resule Meftun.......300

kalan:3.600

Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyül Azîym

LEYLA..................500
kalbiminurlandır.....500
zümra..................100
tek_dileğim..........100

Allah kabul etsin.

"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü men eden bir topluluk bulunsun..."
(Al-i İmran Suresi,3/104)

"Güzel Gören Güzel Düşünür Güzel Düşünen Güzel Görür Her Zaman"

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah razı olsun,inşaallah diğer dua konularımıza törörden kurtulmak için duamızı ekliyelim.
yasin suresi kardeşliğinde sıra bana geldiğinde duama eklersiniz inşaallah.

Tamam kardeşim Allah kabul etsin ben diğer iki konumada ekledim ilk sayfalarına hayır kapılarımızın açılması ve duaya ihtiacı olan kardeşlerimiz için İhlas konusuna ekledim Allah tez zamanda terörden kurtarmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
tamam kardeşim allah kabul etsin ben diğer iki konumada ekledim ilk sayfalarına hayır kapılarımızın açılması ve duaya ihtiacı olan kardeşlerimiz için ihlas konusuna ekledim allah tez zamanda terörden kurtarmak nasip etsin rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin rabbim.selam ve dua ile allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

sağol kardeşim Allah razı olsun.bide bişey soracaktım,2. Hatim grubu sayfası acıldımı bulamadımda.okuduğum cüzü yazcaktım.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

sağol kardeşim Allah razı olsun.bide bişey soracaktım,2. Hatim grubu sayfası acıldımı bulamadımda.okuduğum cüzü yazcaktım.
Allah senden de razı olsun kardeşim.Hangi konu kardeşim kimin açtığı tam anlamadım da ondan?

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
Zümra kardeşimiz acmış ama bu listede cüz sırası kimdeyse o hafta hatimi o acacaktı.

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı oLsun arkadaşım böyLe bu konuya vesiLe oLduğunuz için RABBİM yar ve yardımcınız oLsun inşaALLAH bu terör beLasını açanLarı buna yardım edenLeri RABBİM kahhar ismi şerefiyle kahretsin!!! amin amin amin.. her konuya katıLıp yorum yapan arkadaşLardan rica ediyorum terör konusunda duyarLı oLaLım.. yasini şerif ayetel kürsi aLıyorum okudukça yazarım SeLam ve dua iLe...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt