Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün kardeşlerimizin hep beraber hayır kapılarımızın açılması için dua edermisiniz:( (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
allah en yakın zamanda senin için hayırlı bir kapı açar inşallah...

AMİN AMİN AMİNNNNNNNNNN.
Selam Aleyküm Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını gönül muradlarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizlikleden kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile göndersin Rabbim.Allah hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kapıları nasip etsin Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.
Allah her iki dünyada umduklarimiza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kimselerede firsat vermesin inşallah.
Içinde bulunduğumuz sıkıntıları olumsuzlukları engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razi olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Allah.
Rabbim Okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü tüm kardeşlerimizinde gönül muradları dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Allah rızası için (Şu anda maddi sıkıntı içinde olan işe girmek isteyen kardeşlerimiz için herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)
leyla.......................50(okundu)
ipek........................10
nuurdan...................3 (okundu)
serap8191...............55(okundu)
Nur abla..................10
leyla(arkadaşı)..........21
BULENT TUNALI........20
ozlem_27................20(okundu)
mir_erhan................30(okundu)
nevin_70.................20(okundu)
bahtışen.................10(okundu)
Derya Ün.................10(okundu)
nermin.demir.............20(okundu)
gülnisa....................10(okundu)
tubae......................15(okundu)
serpil.......................10(okundu)
mir_erhan.................50(okundu)
hanife deniz..............66(okundu)
aişetün.asel..............41(okundu)
alisay.......................21(okundu)
SAYG.......................10(okundu)
sevda hafız................10
SARI KABUS................10
İMEN..........................30(OKUNDU)
özlemcüneyt................(OKUNDU)
cakdoc.......................10(OKUNDU)

YA FETTAH.

OZCANOUZHAN......................100(OKUNDU)
Leyla..................................1000

YA RAZZAK
Leyla.................................308(okundu)+ 308
Allah kabul etsin.

incim66

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. arkadaşlar inşaallah cümlemize rabbim hayırlı rızık kapıları açar bende iş bekleyenlerdenim inşaallah dularımız hep birlikte Allah'a emanet olun Hayırlı geceler.

incim66

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yazdıklarınıza baktım herkes Ya Fettah ve Ya Rezzak isimleri okumuş bende 200 ser adet okumak istiyorum Rabbim cümlemize hayırlı rızık kapıları açar inşaallah
AMİN.....

leyla-1

Altın Üye
s.a. arkadaşlar inşaallah cümlemize rabbim hayırlı rızık kapıları açar bende iş bekleyenlerdenim inşaallah dularımız hep birlikte Allah'a emanet olun Hayırlı geceler.

AMİN AMİN AMİNNNNNNNNNN.
Aleyküm Selam Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını gönül muradlarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizlikleden kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile göndersin Rabbim.Allah hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kapıları nasip etsin Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.
Allah her iki dünyada umduklarimiza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kimselerede firsat vermesin inşallah.
Içinde bulunduğumuz sıkıntıları olumsuzlukları engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razi olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Allah.
Rabbim Okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü tüm kardeşlerimizinde gönül muradları dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Arkadaşlar yazdıklarınıza baktım herkes Ya Fettah ve Ya Rezzak isimleri okumuş bende 200 ser adet okumak istiyorum Rabbim cümlemize hayırlı rızık kapıları açar inşaallah
AMİN.....

Amin
Allah razı olsun kardeşim Allah kabul etsin Rabbim tez zamanda hayırlı kapılar açmak nasip etsin inşallah selam ve dua ile selametle kalınız.

leyla-1

Altın Üye
Allah rızası için (Şu anda maddi sıkıntı içinde olan işe girmek isteyen kardeşlerimiz için herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)
leyla.......................50(okundu)
ipek........................10
nuurdan...................3 (okundu)
serap8191...............55(okundu)
Nur abla..................10
leyla(arkadaşı)..........21
BULENT TUNALI........20
ozlem_27................20(okundu)
mir_erhan................30(okundu)
nevin_70.................20(okundu)
bahtışen.................10(okundu)
Derya Ün.................10(okundu)
nermin.demir.............20(okundu)
gülnisa....................10(okundu)
tubae......................15(okundu)
serpil.......................10(okundu)
mir_erhan.................50(okundu)
hanife deniz..............66(okundu)
aişetün.asel..............41(okundu)
alisay.......................21(okundu)
SAYG.......................10(okundu)
sevda hafız................10
SARI KABUS................10
İMEN..........................30(OKUNDU)
özlemcüneyt................(OKUNDU)
cakdoc.......................10(OKUNDU)

YA FETTAH.

OZCANOUZHAN......................100(OKUNDU)
Leyla..................................1000
incim66.................................200
YA RAZZAK
Leyla.................................308(okundu)+ 308
incim66..............................200
Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Allah'ım, ben, ismin hakkına sana el açıyorum;

Ey Rahman

Ey Rahim,

Ey iyilik ve ikramı bol olan (Kerim),

Ey her şeyi ayakta tutan (mukim),

Ey azamet ve yücelik sahibi (Azim),

Ey Kadim

Ey (her şeyi) bilen (Alîm),

Ey hilim sahibi (Halim)!

Ey hikmet sahibi (Hakim)!

Münezzehsin sen,

Ey kendisinden başka bir ilah olmayan...

Kurtar bizi ateşten ey Rabb'im!

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
10 ayetel kursi , 50 ya fettah 50 ya razzak okudum... Allah kabul etsin insallah amin..

papatya gibi

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah tüm istediklerinizi Allah verir. Sizin için dua ettim. Allah kabul etsin inşallah 50 Ayetel kürsi aldım.

)))ŞEYDA(((

Kayıtlı Kullanıcı
bende 11 tane ayetel kürsü okudum.rabbim kabul etsin.sizi çok iyi anlıyorum bende nişanlımda iş bekliyoruz çünkü.üniversite biteli iki üüç yıl oldu çok dua ettim.burda allah hepinizden razı olsun tefriciye çektik.bunun için bana dua ettiniz.ve hiç ummadığımız bir zamanda ummadık yerden devlet kapısın da nişanlım işe seslendi.yaza düğünümüz olacak inşallah.oda yetmedi gibi rabbim bir kaç iş fırsatı daha çıkardı.şimdi bi bankadan mülakata girecek inşallah orası olursa çok güzel olacak.mülakatı kazanması için bizede dua edin kardeşlerim.çünkü şuan çalıştığı yer sözleşmeli.yani rabbim dualarımız karşılığı gösteriyor çok şükür.rabbim kimseyi sıkıntıda darda koymasın.şükrümüzü artırsın bizimde.rabbime emanet olun.

erenderviş

Kayıtlı Kullanıcı
Allah C.C. cümlemize hayırlı helal kazanç kapıları açsın. kendisinden başka kimseye el açtırmasın. Allah cümlemizin yardımcısı olsun. İnşallah niyetleriniz dilekleriniz gerçekleşir.

papatya gibi

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim hayırlı sabahlar ben aldığım 50 Ayetel kürsiyi okudum Allah kabul etsin. bizim işyerine yeni yeni memurlar atandı inşallah sizde gelirsinizde tanışırız beraber çalışırız.

yeryüzü

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHım inşallah dualarımızı kabul eder kardeşim hayırlısıyla ekmek paramızı çıkaracak doğru hayırlı kapılar açar inşallah,duaları kabul olan kullarından eyle yarabbim bizleri,arkadaşı ve beni ve bizler gbi iş arayanları gör ve hayırlı bi işe yerleştir yüce mevlam bizleri.AMİNNN

yeryüzü

Kayıtlı Kullanıcı
bende 10 kez Ayetel Kürsiyi şimdi okuyacagım ALLAHım kabul etsin inşallah...

leyla-1

Altın Üye
10 ayetel kursi , 50 ya fettah 50 ya razzak okudum... Allah kabul etsin insallah amin..

AMİN AMİNNNNNNNNNN.
Selam Aleyküm Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını gönül muradlarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizlikleden kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile göndersin Rabbim.Allah hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kapıları nasip etsin Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.

leyla-1

Altın Üye
inşallah tüm istediklerinizi Allah verir. Sizin için dua ettim. Allah kabul etsin inşallah 50 Ayetel kürsi aldım.

AMİN AMİNNNNNNNNNN.

leyla-1

Altın Üye
bende 11 tane ayetel kürsü okudum.rabbim kabul etsin.sizi çok iyi anlıyorum bende nişanlımda iş bekliyoruz çünkü.üniversite biteli iki üüç yıl oldu çok dua ettim.burda allah hepinizden razı olsun tefriciye çektik.bunun için bana dua ettiniz.ve hiç ummadığımız bir zamanda ummadık yerden devlet kapısın da nişanlım işe seslendi.yaza düğünümüz olacak inşallah.oda yetmedi gibi rabbim bir kaç iş fırsatı daha çıkardı.şimdi bi bankadan mülakata girecek inşallah orası olursa çok güzel olacak.mülakatı kazanması için bizede dua edin kardeşlerim.çünkü şuan çalıştığı yer sözleşmeli.yani rabbim dualarımız karşılığı gösteriyor çok şükür.rabbim kimseyi sıkıntıda darda koymasın.şükrümüzü artırsın bizimde.rabbime emanet olun.

AMİN AMİNNNNNNNNNN.
Selam Aleyküm Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını gönül muradlarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizlikleden kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile göndersin Rabbim.Allah hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kapıları nasip etsin Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.İnşallah canım Allah hayırlı bir çıkış kapısı nasip eder hayırlı haberlerinizi bekliyorum canım inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Allah C.C. cümlemize hayırlı helal kazanç kapıları açsın. kendisinden başka kimseye el açtırmasın. Allah cümlemizin yardımcısı olsun. İnşallah niyetleriniz dilekleriniz gerçekleşir.

AMİN AMİNNNNNNNNNN.

leyla-1

Altın Üye
kardeşim hayırlı sabahlar ben aldığım 50 Ayetel kürsiyi okudum Allah kabul etsin. bizim işyerine yeni yeni memurlar atandı inşallah sizde gelirsinizde tanışırız beraber çalışırız.

Amin
Allah razı olsun kardeşim Allah kabul etsin inşallah kardeşim Allah tez zamanda hayırlı rızk kapıları iş kapıları nasip etsin inşallah.
Selam ve dua ile selametle kalınız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt