Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bugün benim doğumgünümm (2 Kullanıcı)

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
doğum günün kutlu olsun hastalıktan uzak bir yaşam dileğiyle

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam
Canımm kusura bakma nolur. Aklımdaydı aslında.seni msn de görünce doğum gününü kutlayacaktım. Ama göremedim. Allah c.c hayırlı uzun ömürler versin inşallah. İstediğin herşeyin hayırlısını versin Rabbim. Daha nice sağlıklı mutlu huzurlu yaşlara inşallah. Allah c.c Yolundan ayırmasın canım.
Allaha emanet ol

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye… Unutma ki herkes ayni şeyi yasıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle...
rabbim uzun ömürler versin kardeşim selametle...

üzülüyorum aslında bir yaş daha büyüdüme ama geçtimiz yıl mükemmel bir yıldı diyemiyorum çok zor süreçler yaşadım allah bir daha yaşatmasın inşallah bu yıla mükemmeldi diyebilrim inşallah canım allah razı olsun

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM;
Nice mutlu sağlıklı yıllara.allah ömrünü uzun tutsun.:a07::a07:

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
Allah C.C. hayırlı, güzel, mutlu ve huzurlu daha nice yaıılar nasip etsin kardeşim...
Tebrik ederim sizi...

dogum_gunu_kartlari2i2.jpg

ahh canım kardeşim sağol o çiçek benmiyim yok ya ben olsam olsam böcek olurum saol allah razı olsun:a27:

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm..
Nıce mutluhuzurlu yıllara..
Dogun gunun kutlu olsun kardesım..
ömrün uzun hayırlı olsun...

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam
Canımm kusura bakma nolur. Aklımdaydı aslında.seni msn de görünce doğum gününü kutlayacaktım. Ama göremedim. Allah c.c hayırlı uzun ömürler versin inşallah. İstediğin herşeyin hayırlısını versin Rabbim. Daha nice sağlıklı mutlu huzurlu yaşlara inşallah. Allah c.c Yolundan ayırmasın canım.
Allaha emanet ol

sağol ablacım olsun önemli değil allah razı olsun rabbim 21 yaşında yaşadığım sıkıntıları hayatımın hiçbir safasında bir daha yaşatmasın inşallah ablam benim sizleri çok sewiyorum iyiyki varsınız

imported_mine_

Kayıtlı Kullanıcı
nice mutlu yıllara inşallah sağlıklı sevdiklerinle mutlu ve huzurlu..yeni yaşın hayırlı olur inşallah..

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim
doğum günün mübarek olsun
Rabbim nice mutlu ve uzun yıllar nasip eylesin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt