Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Kez de CUMA GECELERİ İslamiyet.gen.tr Tek Yürek (3 Kullanıcı)

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

aaaaaaaa Gevher kardeşimiz vardı di mi :) Kendisini gören cennetlik de :a12:

Allah'a cc emanet olun kardeşim, hayırlı günler, hayırlı Cumalar

selamünaleyküm...

Eyvah , kara listeye alınmışım. :a45:

İnşirah Suresi , Rahman Suresi , Fetih Suresi ,Fatiha Suresi , Ayetel Kürsi ,Felak ve Nas Sureleri , Esma-ül Hüsna ve tesbihler okundu .

İnşaAllah artık '' Kırmızı Bülten '' ile arananlar arasında değilimdir. :a36:

Hayırlı geceler olsun.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşlerim,

öncelikle zamanında haber veremediğim için her birinizden ayrı ayrı özür dilerim. Kayınpederim, 1 haftadır kalp rahatsızlığı nedeniyle hastanede yatıyor, dün anjiyo yapıldı, bir damarın altı %90 darlaşmış, üstü ise genişlemiş :(
doktorlar kesin ameliyat yapılacak diyor. Biz de eşimle annesinin yanında kalıyoruz, göçebe gibiyiz, hem iş hem ev hem hastane derken ne yaptım inanın vallahi bilemiyorum. Hafta içerisinde sitemizden aldığım ödevler ile kardeşlerimize okuyacağımız duaları ve okuduğum tüm dualar ile tesbihatları defterime düzenli not alıyordum, ama bu hafta çok kontrol edemedim, hafta sonu düzenleyeceğim. Bu hafta düzenli olarak Mevlid Kandiline yetişecek cüzlerimi bitirmeye gayret ettim. Eğer eksiklerim varsa haftasonu tamamlarım, hakkınızı helal edin lütfen :a45:

selam ve dua ile, hayırlı Cumalar herkese, hepiniz Allah'a cc emanet olun güzel kardeşlerim

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Hayırlı Cuma'larB)
Dualara canı gönülden;
Amin..Amin..Amin..
Rahman c.c.dualarımızı kabul etsin inşallah
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'eRahman c.c. emanetsiniz
B)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşlerim,

öncelikle zamanında haber veremediğim için her birinizden ayrı ayrı özür dilerim. Kayınpederim, 1 haftadır kalp rahatsızlığı nedeniyle hastanede yatıyor, dün anjiyo yapıldı, bir damarın altı %90 darlaşmış, üstü ise genişlemiş :(
doktorlar kesin ameliyat yapılacak diyor. Biz de eşimle annesinin yanında kalıyoruz, göçebe gibiyiz, hem iş hem ev hem hastane derken ne yaptım inanın vallahi bilemiyorum. Hafta içerisinde sitemizden aldığım ödevler ile kardeşlerimize okuyacağımız duaları ve okuduğum tüm dualar ile tesbihatları defterime düzenli not alıyordum, ama bu hafta çok kontrol edemedim, hafta sonu düzenleyeceğim. Bu hafta düzenli olarak Mevlid Kandiline yetişecek cüzlerimi bitirmeye gayret ettim. Eğer eksiklerim varsa haftasonu tamamlarım, hakkınızı helal edin lütfen :a45:

selam ve dua ile, hayırlı Cumalar herkese, hepiniz Allah'a cc emanet olun güzel kardeşlerim

Ve Aleyküm selam canım
Hayırlı Cuma'larB)
Rahman c.c. şafi ismiyle acil şifalar versin..
Rahman c.c. yar ve yardımcınız olsun..
Rahman c.c. gayretinin ecrini fazlasıyla versin...
Sen yüreğini ferah tut yüreği güzel kardeşim..
Selametle kal..
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Rahman c.c. emanetsin.
B)

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
hayırlı cumalar.tüm yapılan dualara yürekten
AMİN AMİN AMİN DİYORUM.
bende dalarımı yaptım.ALLAH KABUL ETSİN.SELAMETLE KALIN.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı

kendisi gibi yüreği de güzel can kardeşim,

sağolasın, içimi ferahlattın, Allah cc razı olsun, Rabbim de seni zor anlarında feraha çıkarsın inşAllah,

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet ol, hayırlı günler, hayırlı Cumalar

Ve Aleyküm selam canım
Hayırlı Cuma'larB)
Rahman c.c. şafi ismiyle acil şifalar versin..
Rahman c.c. yar ve yardımcınız olsun..
Rahman c.c. gayretinin ecrini fazlasıyla versin...
Sen yüreğini ferah tut yüreği güzel kardeşim..
Selametle kal..
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Rahman c.c. emanetsin.
B)

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Ceylantur kardeşim ,
rabbim acil şifalar versin.şafi sıfatıyla çok geçmiş olsun.allaha emanet olun.allah yar ve yardımcınız olsun.selametle kalın.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim razı olsun kardeşim, Allah cc hasta olan tüm müslüman kardeşlerimize şifa versin inşAllah,

Allah'a cc emanet ol yüreği güzel kardeşim, sağolasın,

selam ve dua ile, hayırlı günler, hayırlı Cumalar,

Ceylantur kardeşim ,
rabbim acil şifalar versin.şafi sıfatıyla çok geçmiş olsun.allaha emanet olun.allah yar ve yardımcınız olsun.selametle kalın.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşlerim,

selamun aleyküm kardeşim.
Rabbim acil şifalar versin..
Allah yardımcınız olsun inşaallah..
Hayırlı bereketli cumalar kardeşim..

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle ALLAH kabul etsin inşallah dualarımızı.sonra ben bu hafta içinde okudum.
Estağfirullah el aziym ve etübü ileyh,Sübhânallâhi vebi hamdihî sübhânallâhil azîm,salavat
Kelimei tevhid,amme suresi,duhan,vakıa,cuma suresi,İHLAS,FATİHA,KEVSER,ayetel kürsi okudum.gecikmek istemedim hemen okuyayım istedim.ALLAHA emanet olun

Amin..
maşallah bu ne hız harikasınız:a12:
Allah kabul etsin karedeşim

Ya Rabbi, dilimizi yalandan, kalbimizi nifaktan, amelimizi riyâdan, gözlerimizi hiyanetten koru ve temizle.

Şüphesiz ki , Sen gözlerin hiyanetini ve kalplerin gizlediğini bilirsin.

Yâ Rabbi!
Bizleri nefsimizin zebûnu olmaktan muhâfaza eyle!
Sen’in râzı ve hoşnud olduğun ahlâk-ı hamîde ile gönüllerimizi tezyîn eyle!

Ya Rabbi!
Kalplerimizi her türlü nifaka, münafıklığa sürükleyen hallerden koru!

Ey bizim sahibimiz!
Canların gözünü, doğru yolu görmesi için nurlandır; gönlünü işin sonunu düşünme lûtfuyla gül bahçesi gibi beze.
Canların ahir ve akibetlerini, hayal kurma kuvvet ve kabiliyetini, görünüp duran küfür ve günah düşmanından ve gizli olan gösteriş, şüphe, münafıklık, hased, nefret ve kin gibi düşmanlardan muhafaza buyur...

AMİNNN...

amin

Allah razı olsun abicim;)

ben dün saat 11.30 gibi gece beyyine suresi okuyup dua mı yaptım.ALLAH cc kabul eylesin.hayırlı cumlar

Allah kabul etsin kardeşim

herkese hayırlı cumalar;)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşlerim,

ceylantur kardeşimiz Allah acil şifa versin kayınpederinize
bu tempoda bile duaları unutmamışsınız Allah razı olsun
Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim;)

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah

Hayırlı Cuma'larB)
Dualara canı gönülden;
Amin..Amin..Amin..
Rahman c.c.dualarımızı kabul etsin inşallah
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'eRahman c.c. emanetsiniz

B)

ve aleyküm selam kardeşim

Allah kabul etsin;)

"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
hayırlı cumalar.tüm yapılan dualara yürekten
AMİN AMİN AMİN DİYORUM.
bende dalarımı yaptım.ALLAH KABUL ETSİN.SELAMETLE KALIN.

aleyküm selam kardeşim
Allah kabul etsin

herkese hayırlı cumalar olsun;)

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam değerli kardeşim,

sağolasın, varolasın. Dualarınızı eksik etmeyin inşAllah

Allah cc razı olsun, hayırlı günler, hayırlı cumalar canım kardeşim,

selamun aleyküm kardeşim.
Rabbim acil şifalar versin..
Allah yardımcınız olsun inşaallah..
Hayırlı bereketli cumalar kardeşim..

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı

Allah cc razı olsun bir_umut kardeşim, vallahi kul hakkı korkusu insana her şeyi yaptırıyor, dediğim gibi kontrollerimi yapayım eksik mutlaka vardır, öncelikle bu hafta sonu onları tamamlayacağım, sonra da şimdiki haftanın ödevlerini bitireceğim inşAllah,

Rabbim razı olsun sizden böyle hayırlı işlere vesile olduğunuz için, karşılığını iki dünyada da alırsınız inşAllah.

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet olun, hayırlı günler, hayırlı Cumalar

ceylantur kardeşimiz Allah acil şifa versin kayınpederinize
bu tempoda bile duaları unutmamışsınız Allah razı olsun
Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim;)

herkese hayırlı cumalar olsun;)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc razı olsun bir_umut kardeşim, vallahi kul hakkı korkusu insana her şeyi yaptırıyor, dediğim gibi kontrollerimi yapayım eksik mutlaka vardır, öncelikle bu hafta sonu onları tamamlayacağım, sonra da şimdiki haftanın ödevlerini bitireceğim inşAllah,

Rabbim razı olsun sizden böyle hayırlı işlere vesile olduğunuz için, karşılığını iki dünyada da alırsınız inşAllah.

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet olun, hayırlı günler, hayırlı Cumalar

kardeşim bu durumda size tolerans tanıyoruz;) kendinizi sıkınıya sokmayın..yapabildiğiniz kadar yapın ki zaten özen gösteren bi kardeşimizsiniz
Allah sizden de razı olsun hayırlı cumalar:)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşlerim,

s.a canım çok geçmiş olsun ALLAH cc hayırlı acil şifalar versin.ödevlerini paylaşabiliriz istersen.ne dersin ben sevinirim ;) :a12:

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleyküm selam güzel kardeşim,

şimdi işyerindeyim, notlarıma detaylı bakma şansım yok, hafta sonu kontrol edeceğim canım, eğer yetiştiremezsem eksiklerimi, senden rica ederim canım kardeşim, sağolasın, varolasın, düşünmen yeterli, Allah cc razı olsun.

Rabbim seni de zor zamanlarında feraha çıkarsın inşAllah,

bu arada, biz senin doğum gününü kutladık, herkes senin için çok güzel dualar etti, bağlantısını aşağıya kopyalıyorum, :a12:

http://forum.islamiyet.gen.tr/kutla...i/94564-kordugum-kardesimizin-dogum-gunu.html

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet ol güzel kardeşim, hayırlı günler, hayırlı Cumalar

s.a canım çok geçmiş olsun ALLAH cc hayırlı acil şifalar versin.ödevlerini paylaşabiliriz istersen.ne dersin ben sevinirim ;) :a12:

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam güzel kardeşim,

şimdi işyerindeyim, notlarıma detaylı bakma şansım yok, hafta sonu kontrol edeceğim canım, eğer yetiştiremezsem eksiklerimi, senden rica ederim canım kardeşim, sağolasın, varolasın, düşünmen yeterli, Allah cc razı olsun.

Rabbim seni de zor zamanlarında feraha çıkarsın inşAllah,

bu arada, biz senin doğum gününü kutladık, herkes senin için çok güzel dualar etti, bağlantısını aşağıya kopyalıyorum, :a12:

http://forum.islamiyet.gen.tr/kutla...i/94564-kordugum-kardesimizin-dogum-gunu.html

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet ol güzel kardeşim, hayırlı günler, hayırlı Cumalar

bu duan yeter benı harekete geçirmek için.tamam canım takipteyim.haber bekliyorum.seve seve yardım ederim.

benım doğum günümm müü ? :a03:

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı

01 Şubat günü, doğum günü olan üye listesinde ismin vardı canım kardeşim :)

bu duan yeter benı harekete geçirmek için.tamam canım takipteyim.haber bekliyorum.seve seve yardım ederim.

benım doğum günümm müü ? :a03:

Z

ZÜHRE_

Ayetel kürsi**10
kadir**10
ihlas**10
fatiha**10
kevser*10

Tesbihlerimiz
Estağfirullah el aziym ve etübü ileyh*200

Sübhânallâhi vebi hamdihî sübhânallâhil azîm*200

salavat
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed*200

Kelimei tevhid 200
Lâ ilâhe illâllah Muhammedün rasûlüllah*200
HAYIRLI CUMALAR BU TESBİHAT VE SÜRELERİ ALMIŞTIM HEPSİNİ OKUDUM VE DUA DA YAPTIM DÜN AKŞAM SÖYLENEN SAATTE
ALIYORUM DİYE YAZMIŞTIM DAHA ÖNCEDEN HABERİM OLMADI KATILAMADIM KUSURA BAKMAYIN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt