Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bizim Forum👩‍❤️‍👨ÇOCUKLARIMIZ 👩‍❤️‍👨 (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
Bende sitedeyken yıllar önce bir kızım vardı.sonra Rabbim iki erkek nasip etti .şimdi biri 10 diğeri 11..isimleri Yusuf ve Ömer .Rabbime vatana millete hayırlı evlat olsunlar ..öksüz kaldılar ama hiç isyan etmedim .yavrularımı koruyup kollayan Rabbime şükürler olsun ?
Selamunaleykum,

İlk üyelik isminizde aynı mıydı? Eyer öyle ise çok akıllı bir kızınız vardı o da siteye üye olmuştu, sanırım sizi hatırlıyorum hoş geldiniz.

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum,

İlk üyelik isminizde aynı mıydı? Eyer öyle ise çok akıllı bir kızınız vardı o da siteye üye olmuştu, sanırım sizi hatırlıyorum hoş geldiniz.
Aleykume selam kardesim.evet aynıydı..ablani hatirlamazsan kırılırdım zaten? .eski üyelik şifremi unuttum bu yüzden yeni aldım .evet kizim inciydi oda uyeydi o zaman 7yaşındaydi şimdi 22oldu

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykume selam kardesim.evet aynıydı..ablani hatirlamazsan kırılırdım zaten? .eski üyelik şifremi unuttum bu yüzden yeni aldım .evet kizim inciydi oda uyeydi o zaman 7yaşındaydi şimdi 22oldu
Abla hoşgeldin tekrardan, İnci evet, çok selamlar, zamana bakarmısınız 22 olmuş, maşaALLAH, selam ve saygılar olsun...

berat05

Yönetici
Bende ilk üye olduğumda bekardım hatta askere bile gitmemiştim tabi aradan çok çok uzun zaman geçti 15 sene kadar :cool:
Bu konuya daha evvel mesaj yazmışım ama bulamadım o kısmı..
Hasılı kelam şu an 2 kızım var birisi babasının süsü ilk göz ağrım Zeynep Mirayım şuan anaokuluna gidiyor 6.5 yaşında..:love:
Bir de Ayşe Senamız var dünya tatlısı bıcırık yaramaz kızım 2.5 yaşında..:love:
Rabbim hepimizin evlatlarını muhafaza etsin ahir zaman ve fitnesinden..
Bizlere verdiği bu güzel emanetlere sahip çıkmayı,şükrünü de layıkı ile edebilmeyi nasip etsin inşallah..
Evlat sahibi olmak isteyen tüm kardeşlerimize de nasib etsin inşallah..
Amin Amin Amin..
Maaşaallah kardeşim , ne güzel.
Rabbim yuvanıza huzur , muhabbet nasip eylesin. Çocuklarınızla ,eşinizle nice güzel günleriniz olsun.
Çocuk sahibi olmak güzel de işte bu ahir zamanda korumak zor biraz.
Rabbim layıkıyla büyütebilmeyi nasip etsin hepimize..

Ehh sizler böyle yazınca yaşlandığımı hissettim.. Dilekolay 15 yılda bir çok kardeşimizle hatıralarımız var..
Konuları okudukça ne günlerdi diyorum..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Hatırlamamak olmazdı...?
İnci kızımız masalalh barekallah?
Rabbim sağlık sıhhat huzur ve mutluluk versin her daim inşallah ?

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Maaşaallah kardeşim , ne güzel.
Rabbim yuvanıza huzur , muhabbet nasip eylesin. Çocuklarınızla ,eşinizle nice güzel günleriniz olsun.
Çocuk sahibi olmak güzel de işte bu ahir zamanda korumak zor biraz.
Rabbim layıkıyla büyütebilmeyi nasip etsin hepimize..

Ehh sizler böyle yazınca yaşlandığımı hissettim.. Dilekolay 15 yılda bir çok kardeşimizle hatıralarımız var..
Konuları okudukça ne günlerdi diyorum..
Allah razı olsun ablacım amin amin inşallah..Güzel temenni ve dualarınız için teşekkür ederim ablacım aynen öyle hakkınız var zaman fena şekilde kötü ve de günden güne kötüye gidiyor Rabbim hepimizi hıfzeylesin inşallah yavrularımızı emanetlerimizi esirgesin korusun..
Bende bakıyorum abla eski konulara hey gidi günler diyorum baya baya dolu dolu ve çok güzel günler geçirmişiz burda hep birlikte..
Ben 21 mişim o zaman şimdi ise baya baya yaşlanmışım diyorum :)
Rabbim istikamet üzre yaşatsın bu gibi güzel meclislerde daim eylesin inşallah..
Amin Amin Amin hayırlı akşamlar,hayırlı iftarlar dilerim ablacım ve tüm gen.tr ailesi :)

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
Hoş geldiniz tekrar. Size eposta yolu ile her iki kullanıcı bilgileri gönderilmişti. Şifreniz aynıydı.

Selam ve dua ile...

mavci

Yönetici
Eyvah eyvah...yaşlar ortaya çıkıyor..

Küçüklerimiz büyümüş , biz büyükler de...?
Neyse .. konuyu değiştirelim..

Ne mutlu bize ki güzel bir aileymişiz .. çok şükür..
Rabbim sağlık huzur ve mutluluk dolu daha nice hayırlı ve güzel yıllar versin inşallah cümlemize ? Aminn

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Eyvah eyvah...yaşlar ortaya çıkıyor..

Küçüklerimiz büyümüş , biz büyükler de...?
Neyse .. konuyu değiştirelim..

Ne mutlu bize ki güzel bir aileymişiz .. çok şükür..

Valla doğru söylüyorsun kardeşim..buraya bakınca yaşlandığımı anladim .
Hey gidi günler hey diye söze basladiysak yaş kemale ermiş demektir ?

mavci

Yönetici
Valla doğru söylüyorsun kardeşim..buraya bakınca yaşlandığımı anladim .
Hey gidi günler hey diye söze basladiysak yaş kemale ermiş demektir ?
Yaş kemale ermiş ise inşallah en bereketli ve verimli bir yaştayız demektir....
Rabbim kalan ömrümüzü geçen ömrümüzden hayırlı ve bereketli kılsın inşallah ? Aminn ?

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Eee madem konu açılmış tekrardan artık ben de 2 kız annesi olarak isimlerini paylaşayım kuzularımın :)
Büyük kızım BAĞDAT 3 yaşında. İsminin anlamı "Allah'tan gelen güzellik" demek. Şükürler olsun onu verene :)
Küçük kızım MAYSA 8 aylık. İsminin anlamı "baharda açan nadide bir çiçek türü, zerafet" demek. şükürler olsun onu da verene :)

mavci

Yönetici
Eee madem konu açılmış tekrardan artık ben de 2 kız annesi olarak isimlerini paylaşayım kuzularımın :)
Büyük kızım BAĞDAT 3 yaşında. İsminin anlamı "Allah'tan gelen güzellik" demek. Şükürler olsun onu verene :)
Küçük kızım MAYSA 8 aylık. İsminin anlamı "baharda açan nadide bir çiçek türü, zerafet" demek. şükürler olsun onu da verene :)
Maşallah Barekallah ?
Rabbim sağlık sıhhat huzur ve mutluluk dolu daha nice hayırlı ve güzel yıllar versin inşallah kardeşim ? Aminn

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt