Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bizim Forum👩‍❤️‍👨ÇOCUKLARIMIZ 👩‍❤️‍👨 (1 Kullanıcı)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah kardeşim ismide hazır yavrucağın Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almanızı nasib etsin sağlık ve sıhhatle inşallah..Bir gülüşü var dünyalar senin olmuş sanırsın birde ağlayışı varki sorma sorma dünyalar başına yıkıyor adeta..ama ne hoş ne güzel bir duygu ya sabırsızlan diye birazda ballandıra ballandıra anlatayım dedim :D :D
Amiinn Allah razi ola
Ama amaa yapma bunu sunlari okuyunca bile icim icime sigmiyo heyecan basiyo :D
Allah size nasip etti darisi bize artik :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah kardeşim ismide hazır yavrucağın Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almanızı nasib etsin sağlık ve sıhhatle inşallah..Bir gülüşü var dünyalar senin olmuş sanırsın birde ağlayışı varki sorma sorma dünyalar başına yıkıyor adeta..ama ne hoş ne güzel bir duygu ya sabırsızlan diye birazda ballandıra ballandıra anlatayım dedim

Foruma çok uğramadığından belli kardeşim :D:D
Ballandıra ballandıra anlatmana gerek yok :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Hah tm o zaman abi hakkimizi yedirmeyiz yani :D

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
12112261_985499941513399_400600595761177096_n.jpg

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Damdan düşenin halinden damdan düşen bilir tabiki de...
Ama kardeşim şunu bil;
ANNE OLMAK çok ayrı bir duygu ve bizlerin anlaması zor gibi ;)
Ama BABA olmak da çok farklı
aynen abim :)
evet abi çok haklısınız baba olmak her ne kadar güzelse de anne olmak çok farklı sanırım..akşam gittiğimde enerjim kalmıyor fazla yinede alakadar olmaya çalışıyorum ama annesi anneler akşama kadar akşam ve sonrası sürekli ilgi alaka hakkatten anne hakkı ödenmezmiş..baba hakkıda yok değildir tabi yani :D
Amiinn Allah razi ola
Ama amaa yapma bunu sunlari okuyunca bile icim icime sigmiyo heyecan basiyo
Allah size nasip etti darisi bize artik

sorma kardeşim sorma bi an önce hayırlısıyla inşallah sizlerede nasib olsun elhamdülillah çok hoş bir duygu :)

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm.
Foruma ilk üye olduğumda yirmili yaşlarımın başında bir üniversite öğrencisiydim.
Şimdi ise yolun yarısına pek bir şey kalmadı ve hamd olsun Rabbim bana bir kız evlat nasip etti.
1 buçuk yaşında ismi Gökçe Şura
Bir gün akşam vaktine yakın saatlerde işten çıkmış arabam ile eve giderken radyodan Kuran meali dinliyordum ve Şura Suresinin 49. Ayeti
" Göklerin ve yerin egemenliği Allah’a aittir. O dilediğini yaratır; dilediğine kız çocukları bahşeder, dilediğine de erkek çocukları bahşeder. " ayetini duymamla içim bir hoş oldu garip bir huzur doldu. O an evlat sahibi olacağımı hissettim. Eve gittiğimde eşimin hamile olduğunu öğrendim. Bunun üzerine kızıma Şura ismini verdim. Gökçe ismini ise babamın isteği üzerine verdim.
Rabbim kızım Gökçe Şura'yı ve tüm yavrularımızı hak yoldan ayırmasın. İmanlı, ahlaklı alim kullarından eylesin.
Selam ve dua ile.

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm.
Foruma ilk üye olduğumda yirmili yaşlarımın başında bir üniversite öğrencisiydim.
Şimdi ise yolun yarısına pek bir şey kalmadı ve hamd olsun Rabbim bana bir kız evlat nasip etti.
1 buçuk yaşında ismi Gökçe Şura
Bir gün akşam vaktine yakın saatlerde işten çıkmış arabam ile eve giderken radyodan Kuran meali dinliyordum ve Şura Suresinin 49. Ayeti
" Göklerin ve yerin egemenliği Allah’a aittir. O dilediğini yaratır; dilediğine kız çocukları bahşeder, dilediğine de erkek çocukları bahşeder. " ayetini duymamla içim bir hoş oldu garip bir huzur doldu. O an evlat sahibi olacağımı hissettim. Eve gittiğimde eşimin hamile olduğunu öğrendim. Bunun üzerine kızıma Şura ismini verdim. Gökçe ismini ise babamın isteği üzerine verdim.
Rabbim kızım Gökçe Şura'yı ve tüm yavrularımızı hak yoldan ayırmasın. İmanlı, ahlaklı alim kullarından eylesin.
Selam ve dua ile.
Aleykume selam kardeşim .maşallah hatırlıyorum seni.Rabbim bağışlasın ?

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Bende sitedeyken yıllar önce bir kızım vardı.sonra Rabbim iki erkek nasip etti .şimdi biri 10 diğeri 11..isimleri Yusuf ve Ömer .Rabbime vatana millete hayırlı evlat olsunlar ..öksüz kaldılar ama hiç isyan etmedim .yavrularımı koruyup kollayan Rabbime şükürler olsun ?

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykume selam kardeşim .maşallah hatırlıyorum seni.Rabbim bağışlasın ?
Bende sitedeyken yıllar önce bir kızım vardı.sonra Rabbim iki erkek nasip etti .şimdi biri 10 diğeri 11..isimleri Yusuf ve Ömer .Rabbime vatana millete hayırlı evlat olsunlar ..öksüz kaldılar ama hiç isyan etmedim .yavrularımı koruyup kollayan Rabbime şükürler olsun ?
Bende sizi hatırlıyorum.
Rabbim sabır versin, zorluklarınızı kolaylaştırsın. İnşaallah hayırlı, imanlı evlatlar yetiştirebiliriz.

_YUSUF_

Yönetici
eski sayfalarda gezinirken öyle isimler denk geliyor ki hepsiyle belki ayri hatıralar var insan hatırlayıveriyor.
tabii yillar geçti herkes iş güç çoluk-çocuk sahibi oldu yani sorumluluklar fazlalaştı buralara zaman ayırmakta zorlaştı ama insallah yine sayımız artacaktır.
bizleri biraraya getiren rabbimize hamdolsun

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
ilk sayfalardan okudum.Kızım 5 yaşındaymış.şimdi 19 olmak üzere.
2008 aralıkda doğan oğlum 13 yaşında
2012 de bir kızım daha oldu 9,5 yaşında.

küçükler büyüdü,bizler yaş aldık.
yıllara neler sığdırdık.
Allah tüm yavrularımıza hayırlı akıbetler versin,kalan ömrümüzü geçenden hayırlı eylesin.

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ilk sayfalardan okudum.Kızım 5 yaşındaymış.şimdi 19 olmak üzere.
2008 aralıkda doğan oğlum 13 yaşında
2012 de bir kızım daha oldu 9,5 yaşında.

küçükler büyüdü,bizler yaş aldık.
yıllara neler sığdırdık.
Allah tüm yavrularımıza hayırlı akıbetler versin,kalan ömrümüzü geçenden hayırlı eylesin.
Amin ...Maşallah canım Allah bağışlasın ? 3.yu bilmiyordum .Rabbime emanet olsunlar ?

mavci

Yönetici
Selamünaleykum...
Allah CC.'ın bize emanet ettiği çocuklarımızı ve adlarını burada paylaşmak istedim...
Katıldığınız için teşekkürler...
Allah CC. onların acılarını bizlere göstermesin inş.

Önce ben başlıyorum...
Üç çocuğumuz var...8, 9 ve 12 yaşındalar...

Çağrı Bilal, Ömer Berkay ve Ahmet Emre...
Yıllar ne çabuk da geçiyor...
Şimdi olmuşlar 22…23 ve 26?

Dil_darr

Kayıtlı Kullanıcı
bende buaray ilk geldiğimde sadece oğlum vardı 2 yaşındaydı Bulut Berk
şimdi 12 yaşında

sonra aramıza kızım Hatice Buse katıldı ve üstünden 8 yıl geçti .
Şimdilerde bir Fadime Sultan daha katılsın aramıza diye çok dua ediyorum..
Rabbim olanlara sağlık sıhhat hayırlı ömürler nasip etsin ?

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Bende ilk üye olduğumda bekardım hatta askere bile gitmemiştim tabi aradan çok çok uzun zaman geçti 15 sene kadar :cool:
Bu konuya daha evvel mesaj yazmışım ama bulamadım o kısmı..
Hasılı kelam şu an 2 kızım var birisi babasının süsü ilk göz ağrım Zeynep Mirayım şuan anaokuluna gidiyor 6.5 yaşında..:love:
Bir de Ayşe Senamız var dünya tatlısı bıcırık yaramaz kızım 2.5 yaşında..:love:
Rabbim hepimizin evlatlarını muhafaza etsin ahir zaman ve fitnesinden..
Bizlere verdiği bu güzel emanetlere sahip çıkmayı,şükrünü de layıkı ile edebilmeyi nasip etsin inşallah..
Evlat sahibi olmak isteyen tüm kardeşlerimize de nasib etsin inşallah..
Amin Amin Amin..

mavci

Yönetici
Bende ilk üye olduğumda bekardım hatta askere bile gitmemiştim tabi aradan çok çok uzun zaman geçti 15 sene kadar :cool:
Bu konuya daha evvel mesaj yazmışım ama bulamadım o kısmı..
Hasılı kelam şu an 2 kızım var birisi babasının süsü ilk göz ağrım Zeynep Mirayım şuan anaokuluna gidiyor 6.5 yaşında..:love:
Bir de Ayşe Senamız var dünya tatlısı bıcırık yaramaz kızım 2.5 yaşında..:love:
Rabbim hepimizin evlatlarını muhafaza etsin ahir zaman ve fitnesinden..
Bizlere verdiği bu güzel emanetlere sahip çıkmayı,şükrünü de layıkı ile edebilmeyi nasip etsin inşallah..
Evlat sahibi olmak isteyen tüm kardeşlerimize de nasib etsin inşallah..
Amin Amin Amin..
Aminnn?
Rabbim sağlık sıhhat huzur ve mutluluk dolu daha nice hayırlı ve güzel yıllar versin inşallah ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt