Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bizim Forum👩‍❤️‍👨ÇOCUKLARIMIZ 👩‍❤️‍👨 (1 Kullanıcı)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
@Hicran-ı Aşk

Hoşgeldiniz kardeşim.
Aramızda sizi de görmek ne güzel .

Allah esirgesin yeğenlerimizi . Her daim mutluklarını yaşayın inşallah.

Ne güzel daha da kalabalık dönüyor kardeşlerimiz ?
Hoşbulduk çok teşekkür ediyorum :)
İlk 2009muş üyeliğim, aktif dönemim 2013... 9 sene... Ne çok şey değişti hayatlarımızda kim bilir di mi? Hep böyle güzelliklerle dolsun hayatımız inşallah ☺️

GEVHER

Yönetici
Hoşbulduk çok teşekkür ediyorum :)
İlk 2009muş üyeliğim, aktif dönemim 2013... 9 sene... Ne çok şey değişti hayatlarımızda kim bilir di mi? Hep böyle güzelliklerle dolsun hayatımız inşallah ☺️

Aminn..

Acısıyla tatlısıyla zaman akıp gidiyor.
Dönem dönem forumdan uzak kalsak da kalbimizde yeri büyük ailemizin.

Bu nedenledir ki gelen de coşkuyla geliyor , karşılayan da coşkuyla karşılıyor. Çok şükür...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Her yaşın ayrı bir güzelliği var deyip konuyu tatlıya bağlayalım ??

Kemal de kim , biz tanımıyoruz ??

Yakında yeni nesil üyeleri gelip amca teyze diye hitap ederlerse Kemal'i yakından tanımış oluruz kardeşim ?
Bu arada dikkat ettim sitenin enleri yıllarca önce hep gençlikten oluşuyor ..demekki gençliğimizi boş gecirmemişiz ?çok şükür ?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Yakında yeni nesil üyeleri gelip amca teyze diye hitap ederlerse Kemal'i yakından tanımış oluruz kardeşim ?
Bu arada dikkat ettim sitenin enleri yıllarca önce hep gençlikten oluşuyor ..demekki gençliğimizi boş gecirmemişiz ?çok şükür ?
Nerede bu gençlik peki😂

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt