Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bizim Evin Halleri 🤗 (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
@mavci abi kedinin rahatı kimsede yok , güvende hissettiği için de keyfi yerinde.

O.. O... m&m mi yoksa... Abi kutunun hepsi size fazla gelir bence🤔
Sırf sizin sağlığınızı düşündüğüm için yemeye yardım edebilirim 😬🤣
Ne kadar düşünceli kardeşimiz maşallah 🤗👏😂

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
@Nur_u Secde kardeşim, Allah şifa versin.
Durumu nasıl yeğenimizin ?
[/QUOT Allah razı olsun kardeşim..aynıyız valla bir düşüp bir çıkıyor...su iki yıldır enteresan virüsler çıktı.dogal yollarla ayağa kaldirdigimiz çocuklarımıza artık tesir etmiyor..kuru ates anlamsız sebepsiz öksürükler..sanırım büyüdükçe dışarda bizden gizli yedikleri paket yiyecekler bağışıklık sistemlerini cokertiyor..ne artık meyvemiz ne sebzemiz sağlıklı .

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Bu arada oğlum hasta olduğu için yıllık izninden 1hafta izin aldım..yılbaşı için organisazyon hazırlıklarında olmıcam ..ayın sonundada kalan iznimi yazdırdım..yılbaşı haftasıda olmıcam oğlum atesliyken aklıma geldi bu fikir.. .ajkima getiren Rabbime kurban olurum

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Bu arada oğlum hasta olduğu için yıllık izninden 1hafta izin aldım..yılbaşı için organisazyon hazırlıklarında olmıcam ..ayın sonundada kalan iznimi yazdırdım..yılbaşı haftasıda olmıcam oğlum atesliyken aklıma geldi bu fikir.. .ajkima getiren Rabbime kurban olurum
Ne güzel maşallah...
Rabbim bir kapı açıyor işte 👍

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt