Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (3 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Canım benim inşallah önemli birşey değildir ...bende yogundum yeni girneye başladım .dun yokluğunu farkettim .umarim iyisindir .Rabbim safi ismiyle Şifa versin dualarimızdasin inşallah güzel gönlü kardeşim benim ?
Amin Allah razı olsun canım benim öyle kötü bir durum yok ama uzun zamandır sağlığım yerinde değil sürekli doktora gidip geliyorum bayramdan sonra yine gideceğim bir kaç bölüm var doktor için gönlü kalbi güzel kardeşim benim hayırlı bayramlar.

GEVHER

Yönetici
Amin Allah razı olsun canım benim öyle kötü bir durum yok ama uzun zamandır sağlığım yerinde değil sürekli doktora gidip geliyorum bayramdan sonra yine gideceğim bir kaç bölüm var doktor için gönlü kalbi güzel kardeşim benim hayırlı bayramlar.

Benim gözümden kaçmış rahatsızlığınızı belirttiğiniz mesaj?
Geçmiş olsun , Allah şifa versin değerli ablamız , inşallah daha iyisinizdir

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
@Leyla-1 » Amin. Allah razı olsun canım benim öyle kötü bir durum yok ama uzun zamandır sağlığım yerinde değil sürekli doktora gidip geliyorum bayramdan sonra yine gideceğim bir kaç bölüm var doktor için gönlü kalbi güzel kardeşim benim hayırlı bayramlar.

Leyla ablam, çok geçmiş olsun. Allah sağlığınız konusunda acil şifa versin inşallah. Inanın ki benimde gözümden kaçmış. Sizlerden çok özür dilerim ablam. Hakkınızı helal ediniz.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı

İyi olmana çok sevindim canım benim ..seninde bayramın mübarek olsun..bende uzun süredir şikayetlerimi duymamazlıktan geliyor ihmal ediyorum .yanlis yapıyorum biliyorum ama sevmiyorum doktora gitmeyi ..hep iyi ol csn kardeşim ????

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt