Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (5 Kullanıcı)

GEVHER

Yönetici
Vayy... Birileri bana birazcııık torpil geçmiş , acaba kimmm???

Ayın üyesi olmuşum da , söylemesi ayıptır. ?
Demek ki emeklerimi fark edenler varmış yani ??

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Oo tebrik ederim kardeşim .muradına erdin ?ödül okarak nöbetin bir hafta daha uzadı ?malum boş birakmayacagız burayı ve sen bu işi çok iyi yapıyorsun ?

GEVHER

Yönetici
Oo tebrik ederim kardeşim .muradına erdin ?ödül okarak nöbetin bir hafta daha uzadı ?malum boş birakmayacagız burayı ve sen bu işi çok iyi yapıyorsun ?
Hayır , şimdi kafam karıştı... ??

Ödül mü oldu , yoksa bana iş yaptırabilmek için ağzıma bir parmak bal mı sürüldü... Bilemedim şimdi ?

GEVHER

Yönetici
Sendeki hizmet aşkı kardeşim ?maşallah ? hala kavurma bekliyoruz bu arada ?

Allah'ım ne kadar aç bir ailemiz varmış?

Siz bir kavurma ne zorluklarla yapılıyor , biliyor musunuz??
( Ha benim için zor da çaktırmayın işte ? )

Öğlene kavurma hazır inşallah ?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
misafirim var öğlene ben yaptım misafirlerimi bekliyorum bile ??? alkışlar bana ?hiçte zor değil hadi bakalım öğleni bekliyoruz sabırsızlıkla ?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Kavurma kavurma dedik birde et konusuna değinelim...yıllarca bu millete kırmızı et zararlı yemeyin diye telkinlediler ..geçen aylarda Avrupa'da yapılan bir araştırmaya göre et virüslere karşı müthiş bir direnc sağlıyormuş..peygamber efendimizin de en sevdiği yemekmis ..simdi insanları vegana teşvik ediyorlar yakında hayvanlardan virüs yayılıyor diye hayvanlar imha edilme planı var .Ama bu korku ve paniği şuurlu müslüman olursak yaşamayız Allah in izniyle ? onların bir planı varsa Rabbimin de var ?

Dolayısıyla @GEVHER kardeşim et girmeyen eve dert girer ?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Kavurma kavurma dedik birde et konusuna değinelim...yıllarca bu millete kırmızı et zararlı yemeyin diye telkinlediler ..geçen aylarda Avrupa'da yapılan bir araştırmaya göre et virüslere karşı müthiş bir direnc sağlıyormuş..peygamber efendimizin de en sevdiği yemekmis ..simdi insanları vegana teşvik ediyorlar yakında hayvanlardan virüs yayılıyor diye hayvanlar imha edilme planı var .Ama bu korku ve paniği şuurlu müslüman olursak yaşamayız Allah in izniyle ? onların bir planı varsa Rabbimin de var ?

Dolayısıyla @GEVHER kardeşim et girmeyen eve dert girer ?
Et girmeyen eve dert girer...
Hemen gelsin kavurma o zaman ??
@GEVHER ?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Buradayız inşallah...
Nerede diğer ahali ?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Bayram yoğunluğundan dolayı kardeşlerimiz yoklar sanırım ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt