Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (2 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim emekleri zayi etmez ?BİZ BURDAYİZ OLMAYADA ALLAH IN İZNİYLE DEVAM EDECEĞİZ ?
KARDESLERİMİZİ BEKLİYORUZ ?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
“Bir Müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, ‘Duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin.’ diye dua eder.” (Müslim, Zikir 87, 88; İbni Mâce, Menâsik 5)

Mü’minlerin birbirlerini sevmeleri, birbirlerinin iyiliğini ve saâdetini istemeleri, bunun için de birbirlerine hayır dua etmeleri Cenâb-ı Mevlâ’yı son derece memnun eder...

Allah'ım bu forumda emeği geçen ,bir çok kardeşimizin hidayetine vesile olan sıkıntıda olan kardeşlerimiz varsa onların sıkıntılarını gider ,yüreklerine ferahlık ver ,darda yolda birakma ..bilmediğimiz hayatını kaybetmiş abilerimiz ablalarımız Kardeşlerimiz varsa mekanlarını cennet eyle ,rahmet eyle ?amin

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
“Bir Müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, ‘Duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin.’ diye dua eder.” (Müslim, Zikir 87, 88; İbni Mâce, Menâsik 5)

Mü’minlerin birbirlerini sevmeleri, birbirlerinin iyiliğini ve saâdetini istemeleri, bunun için de birbirlerine hayır dua etmeleri Cenâb-ı Mevlâ’yı son derece memnun eder...

Allah'ım bu forumda emeği geçen ,bir çok kardeşimizin hidayetine vesile olan sıkıntıda olan kardeşlerimiz varsa onların sıkıntılarını gider ,yüreklerine ferahlık ver ,darda yolda birakma ..bilmediğimiz hayatını kaybetmiş abilerimiz ablalarımız Kardeşlerimiz varsa mekanlarını cennet eyle ,rahmet eyle ?amin
Amin ?

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
YILLARDIR BIKMADAN USANMADAN BÜTÜN KARDEŞLEİMİZİ ÖZLEMLE BEKLİYORUZ:cry:
Selamün aleyküm..
Öncelikle hala hatırlanmak ne güzel yüzümde tebessümle ve şaşkınla ismimi okudum :))
Yazmayı,alıntı yapmayı bile unutmuşum yıllardır paslanmışız:))
Aklıma düştü hala forum varmı diye bakayım dedim zor ulaştım ama hala burdaymışsınız ne sevindim eskileri görünce bi bilseniz :)
Devam etmek ve tekrar eski günlere ulaşmak duasıyla hoşgeldim ve burdayım diyeyim inşallah

berat05

Yönetici
Selamün aleyküm..
Öncelikle hala hatırlanmak ne güzel yüzümde tebessümle ve şaşkınla ismimi okudum :))
Aklıma düştü hala forum varmı diye bakayım dedim zor ulaştım ama hala burdaymışsınız ne sevindim eskileri görünce bi bilseniz :)
Devam etmek ve tekrar eski günlere ulaşmak duasıyla hoşgeldim ve burdayım diyeyim inşallah
Ve aleyküm selam ,

Hiç kimse unutulmadı ki... HER BİRİNİZ AYRI EMEK VERDİNİZ.
Her bir kardeşimi gördüğümde gözlerim doluyor..
Şu an olduğu gibi..
Ne iyi ettiniz düşündünüz..
Geldiniz...
Ve buradasınız... Güzel paylaşımlarla çoğalmak , eskisinden daha iyi olmak duasıyla.

Kalpten isteneni Rabbim nasip ediyor...
Vesileler oluyor...

Hamd olsun.

Kaan Erdem

Yönetici
Selamün aleyküm..
Aleykümselam,

Hoşgeldiniz, bu vesile ile tüm kardeşlerimize tekrardan Hoşlediniz diyelim.

Selam ve yürekten samimi dualarımızla.

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm..
Aleykümselam.
Hepimiz bu ailenin bir parçasıyız. Ne kadar uzaklaşsak da dönüp dolaşıp geliyoruz yolumuz tekrar burada kesişiyor.
Yuvanıza hoş geldiniz.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam ,

Hiç kimse unutulmadı ki... HER BİRİNİZ AYRI EMEK VERDİNİZ.
Her bir kardeşimi gördüğümde gözlerim doluyor..
Şu an olduğu gibi..
Ne iyi ettiniz düşündünüz..
Geldiniz...
Ve buradasınız... Güzel paylaşımlarla çoğalmak , eskisinden daha iyi olmak duasıyla.

Kalpten isteneni Rabbim nasip ediyor...
Vesileler oluyor...

Hamd olsun.
Eskisi kadar aktif olabilir miyim bilmiyorum malum seneler geçti hayat meşgalesi, sorumluluk arttı işler değişti:)
Vakit buldukça buralarda olurum inşallah sizleri görmek çok çok iyi geldi bana

berat05

Yönetici
Eskisi kadar aktif olabilir miyim bilmiyorum malum seneler geçti hayat meşgalesi, sorumluluk arttı işler değişti:)
Vakit buldukça buralarda olurum inşallah sizleri görmek çok çok iyi geldi bana

:) NE ZAMAN MÜSAİT OLURSANIZ GELİN..
Bırakmayalım forumumuzu , birbirimizi.

Tabii ki her birimizin öncelikli aile , iş sorumluluğu var.. Önce sorumluluklarımız , sonra burası.

Manevi olarak burada toparlanıyoruz... Dualarda, ilim de buluşuyoruz inşaallah..

Sizi de görmek bize çok iyi geldi...

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamün aleyküm..
Hoşgeldiniz kardeşim ?
Rabbim sağlık sıhhat huzur ve mutluluk dolu daha nice hayırlı ve güzel paylaşım dolu günler nasip etsin inşallah ? Aminn
Bizler buradayız...
" Kişi sevdigi ile beraberdir..."diyor sevgili Peygamberimiz...
Rabbim bizleri kendi yolunda yürüyenlerin yoldaşı eyleye inşallah ? Aminn

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Hosgel
Selamün aleyküm..
Aleykume selam kardeşim hoşgeldiniz...gelisiniz daim ve hayırlı olsun ?

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Hoşgeldiniz @Nevin_1982 kardeşim...
Selamün aleyküm ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt