Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

birazda gülelim..... (3 Kullanıcı)

imam_hatiplim

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;671087' Alıntı:
zaten orda hep bir şeyler oluyor kasırgalar falan ama onlar kendilerini beni İsrail gibi seçilmiş millet zannediyo..Müslümanları yeryüzünden temizleyip "vadedilen" toprakları elde etmek için...Müslümanlara yaptıkları işkenceleri gördükçe bende aynı duayı okurum Ya Rabbi düşmanlarımızı hidayetleri mümkün değilse kahret! Müslümanları bunların şerrinden muhafaza eyle..bu şeytan orduların şerrinden

ONLAR DÜNYADA MÜSLÜMANLARA KARDESLERİMİZE ABİLERİMİZE ABLALARİMİZA YÜKLENİYOK OLABİLİR AMA YÜCELER YÜCESİ HERSEYİ BİLİR VE GÖRÜR ONLARİN YAPTIKLARİ ELBET YANLARİNA KALMAZ ONLARDA DÖNECEK AMA DÖNÜSLERİ FİRAGUNUN DÖNÜSÜNDEN FARKLİ OLMAYACAK BENCE O KASİRGALAR FIRTINALAR ONLARİ YİYİP BITIRECEK HERSEYİN FARKİNA VARACAKLAR AMA COK GEC OLMUS OLACAK...

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
ABD deccalin ülkesidir...onların yaptıkları akıl almaz vahşet katilam bundandır
radikal haçlılar deccal askerleri

imam_hatiplim

Kayıtlı Kullanıcı
nasil bir dünyada yasiyoruz dogmadan önce hepimiz müslümaniz ama dogduktan sonra herkez farkli dinlere ayriliyor savaslar cikiyor herzaman ezilen taraf müslümanlar oluyor cünkü diyerleri herzaman hile yapıyor yoksulu eziyor ALLAH'İMİZA HAMD OLSUNKİ BİZ MÜSLÜMANİZ YA BİZDE ONLARİN İÇİNDE OLSAYDİK

gülderenn

Kayıtlı Kullanıcı
böyle mantıksız sorular sormazlar herhalde* yoksa hiç bir davayı kazanamazlar* çok komik

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Afranur sen bir de çilekli dondurma ol ya çok severim, benim için bu seferlik oluver:)

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
Afranur sen bir de çilekli dondurma ol ya çok severim, benim için bu seferlik oluver:)

sen istersin de ben olmam mıııı ben hayatta en sevdiğim meyve çilek.acaip bi hayranlığım var seyrederim güzel çilek görürsem resmini felan çekerim:Ko yüzden çilekli dondurma olurum senin için canım benim. ozamann sende çilekli tart ol tamammı:evet:H

zeynep b.

Kayıtlı Kullanıcı
Mükemmel

Mükemmel

:K
Temel, sahilde iki saat boyunca durmadan aynı noktaya bakıyormuş...
Bunu gören plaj görevlisi yaklaşarak ne oldugunu sormuş ....
"MÜKEMMEL" diye söylenmiş Temel gözlerini ayırmadan .
"Arkadaşım Dursun ilk defa dün yüzme öğrenmeye başladı...Maşallah bu gün iki saat dalabiliyor...."

nagihan

Kayıtlı Kullanıcı
Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuş. Evrim ne güzellikler yaratıyor! diye düşünüp mest oluyormuş,

Birden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamış. Adam bütün gücüyle kaçıyormuş ama her arkasına bakışında ayının daha hızlı olduğunu fark ediyormuş.
Dakikalarca süren bir kaçışın sonunda adamın ayağı yerdeki bir dala takılmış, ayı adamın üzerine atlamış, pençesini kaldırmış, tam vurmaya hazırlanırken adam 'Allahım! diye bağırmış.

Bir anda zaman durmuş ayı donmuş, ormandaki nehir bile akmaz olmuş bir anda orman kararmış ve gökyüzünden bir ışık huzmesi adamın üzerine parlamış. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama;

'Yıllarca bana inanmadın, yaratılışı kozmik bir kazaya bağladın, sana bu durumda yardım etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?' demiş.
Adam utanç içinde: 'Biliyorum bunca yıldan sonra dindar biri olmayı istemem haksızlık, ama hiç olmazsa ayıyı dindar yapabilir misin?' demiş.
'Peki' diye karşılıkvermiş ve ışık kaybolmuş. Nehir tekrar akmaya başlamış her şey eski haline dönmüş. Ayı iki pençesini de göğe doğru çevirmiş ve konuşmaya başlamış;

'Allahım, senin rızkınla orucumu açıyorum, hamdolsun bana verdiğin nimetlere...'

zeynep b.

Kayıtlı Kullanıcı
Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuş. Evrim ne güzellikler yaratıyor! diye düşünüp mest oluyormuş,

Birden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamış. Adam bütün gücüyle kaçıyormuş ama her arkasına bakışında ayının daha hızlı olduğunu fark ediyormuş.
Dakikalarca süren bir kaçışın sonunda adamın ayağı yerdeki bir dala takılmış, ayı adamın üzerine atlamış, pençesini kaldırmış, tam vurmaya hazırlanırken adam 'Allahım! diye bağırmış.

Bir anda zaman durmuş ayı donmuş, ormandaki nehir bile akmaz olmuş bir anda orman kararmış ve gökyüzünden bir ışık huzmesi adamın üzerine parlamış. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama;

'Yıllarca bana inanmadın, yaratılışı kozmik bir kazaya bağladın, sana bu durumda yardım etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?' demiş.
Adam utanç içinde: 'Biliyorum bunca yıldan sonra dindar biri olmayı istemem haksızlık, ama hiç olmazsa ayıyı dindar yapabilir misin?' demiş.
'Peki' diye karşılıkvermiş ve ışık kaybolmuş. Nehir tekrar akmaya başlamış her şey eski haline dönmüş. Ayı iki pençesini de göğe doğru çevirmiş ve konuşmaya başlamış;

'Allahım, senin rızkınla orucumu açıyorum, hamdolsun bana verdiğin nimetlere...'

gerçekten süper eline sağlık AEO nuz

zeynep b.

Kayıtlı Kullanıcı
Sekreter Temel

Sekreter Temel

Temel, bir şirkette patronun sekreteri olarak işe başlamış...
Birkaç gün sonra telefon uzun uzun çalmış ama Temel hiç oralı olmamış...
patron sinirlenmiş:
- Telefona niçin bakmıyorsun evladım?..
"- Neden bakacakmışım ki?...Ne olsa her seferinde seni arıyorlar...":K

NSBBZN

Kayıtlı Kullanıcı
:K harikaymış emeğine sağlık....
haksızda değilmiş temel :K

l@l

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeş :D :D
:)
:)