Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

birazda gülelim..... (3 Kullanıcı)

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
elinize sağlık çok güzel olmuşşş....şu fani dünyada böyle düzgün imanlı insanların var olduğunu bilmek ne mutluluk...inşallah hiç bir zaman bü yürekler yok olmaz ALLAH aemanet olun
Teşekkür edrim.Güzel gözlerinize,güzel yüreğinize sağlık.Allah(c.c)'a emanet olun selametle.

Mollagil

Kayıtlı Kullanıcı
selaminalykum

Allah razi olsun guzel bir paylasim

Mollagil

Kayıtlı Kullanıcı
Selaminaleykum sevgili kardesim

cok guzel olmus, sabah sabah guldurdun beni :) Allahta seni guldursun hep insallah...

Allaha emanet olun...

Saygi sevgi ve dua ile...

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
:B:KSelamün Aleyküm Kardeşim

Eline emeğine sağlık gerçektende harika .inanık gelecekte mutlaka bu şekilde kız isteme adetleride çıkar

Selam ve Baki DUA ile ALLAH a emanet ol

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
hafize anne
ben de seni şeker pareye uygun gördüm cunku şekersın:)

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a sitede herkes size abla diyo Afranur abla bende içim de kalmasın söyliyeyim dedim takip ediyorum ama pek yazmıyorum forumlara bence tüm tatlılara değer sitenin en tatlı ablasısınız
aleyküm selam canıım ayyy teşekkür ederim bak şimdi nasıl mutlu oldum hatta şimarcam az kaldı:K..sende ananaslı pasta ol tamammı:Hselametle aeo

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam canıım ayyy teşekkür ederim bak şimdi nasıl mutlu oldum hatta şimarcam az kaldı:K..sende ananaslı pasta ol tamammı:Hselametle aeo

selaun aleyküm
ablaların ablası. canımın içi. Sende benim en çok sevdiğim tatlılardan profiterol ol ablacım.
Rabbime emanetsin inşAllah güsel ablam.

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
selaun aleyküm
ablaların ablası. canımın içi. Sende benim en çok sevdiğim tatlılardan profiterol ol ablacım.
Rabbime emanetsin inşAllah güsel ablam.

tamam olurum kujuum hem ben onu acaip güzel yaparım övünmek gibi olmasın:K sende rabbime emanetsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt