Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

birazda gülelim..... (1 Kullanıcı)

yaralı kalp

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeş gerçekten güzel olmuş allah'a emanet ol dua ile kal.

gul_50_nl

Kayıtlı Kullanıcı
dikenli tel

dikenli tel

İki deli tımarhaneden kaçmaya karar vermişler. Biri ötekine: "Git bak bakalım dikenli teller yüksek mi alçak mı, eğer yüksekse altından kaçarız, alçaksa üstünden atlarız." Diğeri gitmiş, bir süre sonra geri gelmiş ve şöyle demiş: "Ne yazık ki kaçamayacağız arkadaşım çünkü hiç dikenli tel yok!"

gul_50_nl

Kayıtlı Kullanıcı
bir kedi daha

bir kedi daha

Akıl hastanesinden kaçan iki deli, karşıdan gelen bekçiyi görünce iri gövdeli bir çınarın arkasına saklandılar. Bekçi,onların ayak seslerini işitmişti.Sordu:- Kim o?ıçlerinden biri kedi gibi miyavladı.Bu başarılı miyavlamadan sonra bekçi yürüyüp gidiyordu ki,delilerin ayakları altındaki yapraklar hışırdadı.Bekçi geri dönüp yine seslendi:- Kim var orada?ıkinci deli cevap verdi:- Bir kedi daha.

gul_50_nl

Kayıtlı Kullanıcı
sonra onuda yeriz

sonra onuda yeriz

Trenle İstanbula yolculuk eden Kayserili tanıştığı arkadaşıyle biraz sohbetten sonra, çantasından çıkardığı pastırmalı yiyeceklerden arkadaşınada ikram eder. Arkadaşı,-Sağol benim basurum var ben yemeyeyim deyince ,Kayserili gayet ılımlı bir tavırla : -Olsun onuda biraz sonra yeriz demiş

gul_50_nl

Kayıtlı Kullanıcı
cabuk cagir

cabuk cagir

Yüzbasinin çok sevdigi ve güvendigi Onbasi Mehmet'in cezalandirdigi er, yüzbasinin karsisinda :-Komutanim benim bir sikayetim var.-Söyle. -Mehmet onbasi beni dögdi.-Git, ben onun cezasini veririm. Ama yüzbasim; hem dögdi , hem sögdi. -Anladim, git cezasini veririm.-Anama babama laf etti. -Git cezasini veririz dedik ya.-Benim anam da yohtur, babam da yohtur.<-Allah rahmet eylesin.Benim de öyle.Sen git anladim.-Ama yüzbasim, Mehmet onbasi benim anamaa da laf etti , babama da laf etti.Anam da yohtur, babam da yohtur.Anam da sensin, babam da sensin.Yüzbasi :-Derhal kos; çagir Mehmet Onbasi'yi buraaya! dedi.

gul_50_nl

Kayıtlı Kullanıcı
diktator

diktator

Diktatör general askerleri ile yolda giderken askerlerden biri hapşırmış.Diktatör arkasını dönüp:'Kim hapşırdı demiş:' Askerler korkudan bir şey söyleyememiş. Diktatör bunun üzerine birinci sırayı kurşuna dizmiş.Sonra yola devam etmişler biraz sonra yine bir hapşırık sesi gelmiş. Diktatör kim hapşırdı deyince yine korkudan kimse kimin hapşırdıgını soyleyememiş.Bunun uzerine diktator ikinci sırayı kursuna dizmiş.Biraz sonra yine birisi hapşırmış.Diktatör arkasını donup sormus kim hapşırdı diye. Bi asker ben hapşırdım demiş .Diktatör general askere dönüp:Çok yaşa demiş.

l@l

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık komikmiş :) :D

l@l

Kayıtlı Kullanıcı
:D :D bir kaç fıkra :D :D

:D :D bir kaç fıkra :D :D

:D Amerika'da zencinin biri, pasaportunu kaybetmiş. Aksilik bu ya, o gün de
Türkiye'ye uçacakmis. Kara kara düşünürken yolda bir pasaport bulmasın mı!
Hemen almış yerden,
bir bakmış ki Leanardo Di Caprio'nun pasaportu. "Ne olursa olsun," demiş ve
şansını denemeye karar vermis. Çıkarmış Leonardo'nun fotoğrafını, kendi
fotoğrafını yapıştırmış. Uçmuş Türkiye'ye. Atatürk Havalimanı'nda görevli
gümrük memuru olan Temel'in Karşısına
geçmiş.
Temel, almis pasaportu; adamin ismine bakmış:
"Leonardo Di Caprio"; fotoğrafa bakmış ; bir zenci adama bakmış; aynı
zenci.
Birkaç şaşkın bakıştan sonra öbür masaya seslenmiş: "Ula Cemal, bu Titanik batmış mıydı, yanmış mıydı???

:D Küçük Temel`le arkadaşları sınıfta aralarında kim daha zeki diye tartışıyorlarmış
Küçük Temel:
- Ben çok zekiyimdir, üç aylıkken yürümeye başlamışım, demiş.
Oradan Dursun hemen atlar:
- Sen habuna zeka mi deyisun. Haçan ben üç yaşına kadar kendumi kucakta taşitmişum.

:D Adamın biri falcıya gitmiş. Falcı adama ileride milyonlarca insanın ölümüne sebep olacağını söylemiş. Adam pişmanlıkla dışarı çıkmış ve insanlara acıyarak intihar etmeye karar vermiş.

Tren rayının üstüne yatmış ama o da ne! Küçük bir çocuk da kendini raya atmış, intihar edecek. Adam hemen gidip çocuğu kurtarıyor ve çocuğun ismini soruyor. Çocuk cevap veriyor : " Adolf efendim "

*** George Bush bir ilkokulu ziyaret eder. Çocuklara:

- Sorusu olan var mı? der. Ve kücük Bob sözü alir.

- Benim üç sorum olacak:

1- Seçimlerde daha az oy almanıza ragmen nasıl oldu da Başkan oldunuz?

2- Hiroshima'ya atılan atom bombasi sizce dünyanin en büyük terör faaliyeti değil midir?

3- Hiçbir neden yokken neden Irak'a saldırmak istiyorsunuz?
Aniden zil çalar ve çocuklar tenefüsse çıkarlar. Çocuklar geri döndügünde bu sefer sözü küçük

Tom alır. Benim beş sorum olacak:

1- Seçimlerde daha az oy almanıza rağmen nasıl oldu da Başkan oldunuz?

2- Hiroshima'ya atılan atom bombası sizce dünyanın en büyük terör faaliyeti değil midir?

3- Hiçbir neden yokken neden Irak'a saldırmak istiyorsunuz?

4- Bugün neden zil 30 dakika erken çaldı?

5- Bob nerede?

*** Bir golf kulubünün soyunma odasında bir sürü adam giyiniyormuş. Ortada duran bir cep telefonu çalmıs. Yakınındaki bir adam hands-free konuşma düğmesine basmış ve giyinirken konuşmaya başlamış.
Adam: Alo
Kadın: Merhaba şekerim, kulüpte misin?
Adam: Evet.
Kadın: Ay ben burda süpper bir deri ceket gördüm. 1000 dolarcık.
Alabilir miyim?
Adam: Oluur, madem çok sevdin, al tabii.
Kadın: Aslında buradan önce de galeriye uğradım. 2002 modelleri
gelmiş, tam istediğim renkte bir tane buldum.
Adam: Ne kadar?
Kadın: 60 bin dolarcık.
Adam: O parayı vereceksem bütün aksesuarlarını isterim ama...
Kadın:Yaşasınnn! Bir şey daha var. Geçen sene beğendiğimiz ev yine satılık ve 450 bin dolar istiyorlar.
Adam: Tamam, ama 420 bin dolardan fazla verme sakın.
Kadın: Oldu şekerim. Sonra görüşürüz. Seni seviyorum.
Adam: Ben de seni... Görüşürüz.
Adam telefonu kapatıp afallamış şekilde onu seyreden topluluğa döner ve sorar:
Bu telefon kimin, bilen var mı?

nurukübra

Kayıtlı Kullanıcı
öli ben degilem....

öli ben degilem....

Erzurumun ova köylerinden birinde köyün gençleri köydeki deli ile biraz eğlenmek isterler. Buna o gün vefat eden birinin yanında mezar kazarak bir gece kalırsa istediğini alacaklarını söylerler. O da kabul eder. Gider yeni vefat edenin yanında bir mezar kazarak beklemeye başlar. Gecenin bir vaktinde köyün gençleri beyaz çarşafa bürünüp mezarlığa gelir. Uyumakta olan köyün delisine
-"Rabbin kim? Nebin kim?" diye sorarlar.
Hazırlıklı olan deli gençlere hitaben
-"Ola münkir nekir öli ben değilem, öli yan tarafta" der.
Ama gençler bunu dinlemezler. Soruyu yenileyince deli hazırlamış olduğu kalın değneği eline alarak
-"Ola ben size demedimmi öli ben değilem öli yan tarafta siz beni niye anlamirsiz" diyerek bunları köye kadar kovalar. Gürültüye uyanan köylüler delinin elinde gençleri zor kurtarır.

nurukübra

Kayıtlı Kullanıcı
Simdi Sizi Kim Kaldiracak...

Simdi Sizi Kim Kaldiracak...

Deli Mustafa hoca bir gün camide insanları toplayıp vaaz veriyormuş ey cemaati müslümin sakın hocadan önce secdeye gitmeyin,hocadan öncede secdeden başlarınızı kaldırmayın namazınız bozulur demiş.Namaz vakti girincede geçer safın önüne namaz kıldırmaya eeeeeeeee delidir ne yapsa yeridir derlerya bizim deli hocanın aklına bir hinlik(oyun)yapmak gelir ALLAH,ü ekber der millet secdeye gider hoca biraz uzatır secdeyi kaldırmaz başını cemaat beklemez hocayı başlarını kaldırınca hoca küplere biner ülen,vaaz dinlemezler ülen sözden anlamazlar ben az evvel ne dedim size?diye bağırınca cemaat hemen geri secdeye gider.Mustafa hoca bunu görünce kaldırmıyorum ülen der sizi yattığınız yerden kim kaldırısa kaldırsın))

arzuersan

Kayıtlı Kullanıcı
size bir soru
birkadının 3 çocuğuolmuş birinin adı çori diyeri coni diyeri nedir?
a)kani
b)çomani
c)çosi
d)çitas
cecap:c)çosi

nurukübra

Kayıtlı Kullanıcı
Cenaze Arabasi....

Cenaze Arabasi....

Bİr GÜn Cenaze Arabasinin ŞÖfÖrÜ Bİr Kiza PİŞt Gelsene Bİraz
Gezelİm DemİŞ Kiz Hayir DemİŞ.
ŞÖfÖrde DemİŞkİ Mİllet Bu Arabaya Bİnmek İÇİn ÖlÜyor
DemİŞ. Kiz ŞaŞa KalmiŞ.

nurukübra

Kayıtlı Kullanıcı
ilginc....

ilginc....

Bir hasta, hastanede...

Tüm ailesi bekleme odasinda doktorlardan haber bekliyor.
Yorgun ve umutsuz bakisli bir doktor çikiyor,
'Tek yasam sansi var oda beyin nakli.
Böyle bir ameliyati ilk olarak deneyacegiz, tabi masraflar hastanin ailesine ait.' diyor.
Aile, saskin, yorgun, çaresiz...
Aralarindan biri 'Peki ama fiyat nedir?' diyor.
'Degisir' diyor cerrah.

5000 €uro erkek beyni kullanirsak,
200 €uro kadin beyni kullanirsak.

Uzun bir sessizlik çöker. Beyler gülmemeye çalisirlar.
Hanimlarla gözgöze gelmekten kaçarlar.
Ama aralarindan biri merakini yenemez, 'Peki doktor bu fiyat farkinin nedeni nedir?' diye sorar.

Cerrah gülümser. 'Eh tabi, ayni arabalar gibi, kadin beyinleri ucuz oluyor akillarini çok kullandiklari için. Kullanilmis akil, kullanilmis beyin. Erkek beyni hiç kullanilmamis sifir km araba gibi pahalı oluyor.'

arzuersan

Kayıtlı Kullanıcı
size bir soru
birkadının 3 çocuğuolmuş birinin adı çori diyeri coni diyeri nedir?
a)kani
b)çomani
c)çosi
d)çitas
cecap:c)çosi

Arakadaşlar kusura bakmayın bunu benim ufak oğlan yazmış ben böyle birşeyi buraya yazmam tekrar özür... çocuğu olanlara tavsiye sakın pcyi açık bırakıp kalkmayın başından :)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ayyy yani tufan arkadaşım nerden buldun bunları yaaa...çok uğraşmadın dimi...sakın devamını getirme noluuuuurrr:K

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt