Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Kadinin ölüm Anindaki Hali (1 Kullanıcı)

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bazı arkadaşların da söylediği gibi okurken o an ordaynış gibi oldum..
ibret verici bir konu Allah sizden razı olsun paylaştığınız için...

yalnızım

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkur ederım paylaşım için.... bende bişey anlatacağım kardeşlerım... ben babaannemı küçüklüğümde hiç görmedım çoçuklarına yuz vermezdı tabı torunlarınada beynınde tumor olunca bızım yanımıza aldık fakat çok gectı doktor ölür dedı ve 2 ay sonra kaybettık... bızde kaldığı süre içinde çok acı çektı sesı çıkmıyodu fakat bellıydı... ölümüne yakın boğazında korkunç bı hırıltı odad a durulmuyodu ve elıyle sueklı bırılerını çağırıyodu.. ve sureklı tavana bakıyodu....dışaıda korkunç bı rüzgar nerdeyse yerden otlar sokuluyodu...mekanı cennet olsun babaannem ... keşke yaşadığın sürece bızlerı sevseydın tanısaydık senı... e bı anımız olsaydı da hatırlasaydım...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bazı arkadaşların da söylediği gibi okurken o an ordaynış gibi oldum..
ibret verici bir konu Allah sizden razı olsun paylaştığınız için...

aleykum selam.
RABBIM sizdende razı olsun.
ibret alaln kulalrından eylesin.amin.selametele.

islam gülü

Kayıtlı Kullanıcı
islam gülünden

islam gülünden

hayırlı geceler ALLAH razı olsun kardeş cenabı ALLAH tüm ümmeti muhammedi son nefesine kadar iman la hatta son nefeste dair huzuruna imanla gelen kullarından eylesin AMİN AMİN AMİN.:gulegule:gulegule:gulegule

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkur ederım paylaşım için.... bende bişey anlatacağım kardeşlerım... ben babaannemı küçüklüğümde hiç görmedım çoçuklarına yuz vermezdı tabı torunlarınada beynınde tumor olunca bızım yanımıza aldık fakat çok gectı doktor ölür dedı ve 2 ay sonra kaybettık... bızde kaldığı süre içinde çok acı çektı sesı çıkmıyodu fakat bellıydı... ölümüne yakın boğazında korkunç bı hırıltı odad a durulmuyodu ve elıyle sueklı bırılerını çağırıyodu.. ve sureklı tavana bakıyodu....dışaıda korkunç bı rüzgar nerdeyse yerden otlar sokuluyodu...mekanı cennet olsun babaannem ... keşke yaşadığın sürece bızlerı sevseydın tanısaydık senı... e bı anımız olsaydı da hatırlasaydım...

selamun aleykum.
RABBIM razı olsun.
çok ibretlik bir olay.
ALLAH babaannenize merhamet eylesin.amin.
iyiler her zaman iyiligiyle kötülerde her zaman kötülügü ile anılır.
ALLAHIM iyilerden eylesin.amin.selametle.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı geceler ALLAH razı olsun kardeş cenabı ALLAH tüm ümmeti muhammedi son nefesine kadar iman la hatta son nefeste dair huzuruna imanla gelen kullarından eylesin AMİN AMİN AMİN.:gulegule:gulegule:gulegule

hayırlı geceler kardeşim.
RABBIM razı olsun.
güzel duanada AMİN.AMİN.AMİN. diyorum.selametle.:H

şeyma95

Kayıtlı Kullanıcı
S.A
Kardeşim paylaşımın için saol.gerçektende ibret dolu bir hikaye.insan okurken sanki gözünün önüne geliyor.Allah kimseyi o duruma düşürmesin diyeceğim ama elbette onunda bir günahı vardır.Allah boş yere hiç bir kuluna böyle bir ölümü yaşatmaz

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
ya içime birşey oldu ya allhım hayırlı ölümler versin allah herkesin yardımcısı olsun gerçekten ibretlik bir öykü

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
S.A
Kardeşim paylaşımın için saol.gerçektende ibret dolu bir hikaye.insan okurken sanki gözünün önüne geliyor.Allah kimseyi o duruma düşürmesin diyeceğim ama elbette onunda bir günahı vardır.Allah boş yere hiç bir kuluna böyle bir ölümü yaşatmaz

aleykum sela kardeşim.
RABBIM razı olsun.
hayatın her anı ibretlik olaylarla dolu.her gün gözümüzün önünde o kadar ibretlik olaylar oluyorki ama ibret almıyoruz.ayrı mesele.
RABBIM CÜMLEMİZE HAYIRLI ÖMÜRLER VE HAYIRLI ÖLÜMLER NASİP ETSİN.AMİN.SELAMETLE.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
ya Içime Birşey Oldu Ya Allhım Hayırlı ölümler Versin Allah Herkesin Yardımcısı Olsun Gerçekten Ibretlik Bir öykü

bu Olayi Bana Anlatan Ve Bizzat Yaşayan Imam Memet Hoca Bu Olayi Anlatirken Heyacandan çenesi Titriyordu.o Olayi Sanki Tekrar Yaşiyormuş Gibi.
Ama Işte Gerçek Bu.nasil Yaşarsak öyle ölecegiz.eninde Sonunda.rabbim Hayirli ölümler Nasip Etsin.amin.selametle.

şeyma95

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum sela kardeşim.
RABBIM razı olsun.
hayatın her anı ibretlik olaylarla dolu.her gün gözümüzün önünde o kadar ibretlik olaylar oluyorki ama ibret almıyoruz.ayrı mesele.
RABBIM CÜMLEMİZE HAYIRLI ÖMÜRLER VE HAYIRLI ÖLÜMLER NASİP ETSİN.AMİN.SELAMETLE.

amin kardeşim...A.E.O.

aksagülleri

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.teslimiyet.com
elhamdülillahi Rabbilalemin..ya Rahman Ya Rahim Ya Kayyum Ya Gafur Ya Kahhar Ya Müzillu........
paylaşiminiz Ibret Dolu,gerçekten 2 Kere Okudum Ve Ikisinde De Inanamadim..sanki O An Oradaymişim Gibi Hissettim...rabbim ölümün Dehşetli Korkusundan Muhafaza Eylesin,merhamet Etsin,rahat ölüm Nasip Etsin..
selam Ve Dualarimla..:gulegule
esselamunaleyküm Verahmetullahi Veberekatuhu..

ey Yüceler Yücesi Rabbim Son Nefesimizde Imanli Olarak ölmeyi Günahlari Bağişlanmiş Olarak Huzuruna Varmayi Nasip Eyle Ya Rabbi

nursihan

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim yanina Geldiğimizde Bizi Amellerimizle Değil rahmetinle Karşila...
Amin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt