Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Kadinin ölüm Anindaki Hali (1 Kullanıcı)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Kurban oldugum Yarabbim affetsin o bayanı ..ama böyle ölüm hallerinde bile sui zan yapmamalı çünkü ölüm acısıyle da günahlar dökülürmüş ..biz bilemeyiz Rabbim bilir ... Rabbim son nefeste imansız gitmekten esirgesin hepimizide ..bende çok korktum çok ibret verici ..Rabbim affetsin inşallah ..hiçkimse ibadetlerine amellerine güvenmesin bizi kurtaracak olan Rabbimin Rahmeti ve merhameti .. Rabbim Affet cümlemizide merhametini Rahmetini esirgeme .. kurtulanların yolundan ayırma bizleri ..aminn

amin amin amin kardeşim.
çok haklısın kimin ne olacagı veya ne oldugu meçhuldür.
RABBIM cümlemizi af etsin.merhamet etsin.amin.selametele

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim Gerçekten Ibretlik Bi Olay Okudugumda Bende Titredim Sanki Oradaymişim Gibi Hissettim Ve Gerçekten ölümün Bize Ne Kadarda Yakin Oldugunu Bir Kez Daha Anladim Allahm Hepimizin Yar Ve Yardimcisi Olsun

ve aleykum selam kardeşim.
RABBIM razı olsun.
son nefesimizde bizlere imanı yoldaş eylesin.amin.selametle.

nilgünbulut

Kayıtlı Kullanıcı
KORKUNÇ BİRŞEY BU RABBİM CÜMLEMİZE HAYIRLI ÖLÜM NASİP ETSİN. AMİN.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim çok kötü bir durum allah ölümünde hayırlısını versin.Bizimde gecende bir yakınımız öldü genç daha ölene kadar aklı başındaymış.Doktorlar çok ii öldüğünü söylemişler.

Bak şaron hala can veremedi.Allah daha beter etsin.

aeolunuz..

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
tüylerim diken diken oldu içim ürperdi birden Rabbim bizlere merhamet etsin inşALLAH günahlarımızı affetsin...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam abicim. ALLAH razı olsun.
yazacak bir şey bulamıyorum.
ALLAH o hanıma rahmet eylesin...
Cümlemize Yolunda geirecek yaşam ihsan eylesin. son anımızda imanı kamilden ayırmasın. AZRAİL (a.s) ın en güzel bir surette görmemizi cümlemize nasip eylesin...
ALLAHım bizleri rahmetinden uzaklaştırma:A:A:A:A

ALLAHa emanet ol abicim
selametle kal inşaallah...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim çok kötü bir durum allah ölümünde hayırlısını versin.Bizimde gecende bir yakınımız öldü genç daha ölene kadar aklı başındaymış.Doktorlar çok ii öldüğünü söylemişler.

Bak şaron hala can veremedi.Allah daha beter etsin.

aeolunuz..

ALEYKUM SELAM KARDEŞİM.
RABBIM razı olsun.
kötülerin sonu işte böyle azab ve ızdırab dolu oluyor.ALLAHIM bizlere güzel ölümler nasip etsin.amin.selametle.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam abicim. ALLAH razı olsun.
yazacak bir şey bulamıyorum.
ALLAH o hanıma rahmet eylesin...
Cümlemize Yolunda geirecek yaşam ihsan eylesin. son anımızda imanı kamilden ayırmasın. AZRAİL (a.s) ın en güzel bir surette görmemizi cümlemize nasip eylesin...
ALLAHım bizleri rahmetinden uzaklaştırma:A:A:A:A

ALLAHa emanet ol abicim
selametle kal inşaallah...

ALLAH sendende razı olsun aydınım.
bu olayı anlatan emekli hoca,anlatırken çenesi titrerdi.olayı halen üstünden atmış degildi.
ALLAHIM son nefesimizde cümlemize hayırlı ölümler nasip etsin.amin.selametle.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm.çok etkileyiciydi.RAHMAN RAZI OLSUN.ölümü bir kere daha hatırladım.YARADAN HERKESE HAYIRLI ÖLÜM NASİP ETSİN.SELAM VE DUA İLE...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm.çok etkileyiciydi.RAHMAN RAZI OLSUN.ölümü bir kere daha hatırladım.YARADAN HERKESE HAYIRLI ÖLÜM NASİP ETSİN.SELAM VE DUA İLE...

aleykum selam.
dualarınaza amin amin amin.
RABBIM razı olsun.salih kullarından eylesin.amin.selamtle

birsen83

Kayıtlı Kullanıcı
çok etkileyici tüylerim diken diken oldu. Allahu Teala hayırlı ölümler nasib eylesin bütün ümmeti Muhammede inşallah.

imported_ebru_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah (cc) razı olsun. Paylaşımınız için. Gerçekten beni de çok etkiledi. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah. İşimiz çok zor. Allah ım hatalarımızı ve kusurlarımızı düzeltip imanla kendisine kavuşanlardan eylesin. İnşallah. (amin) :gulegule

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah (cc) razı olsun. Paylaşımınız için. Gerçekten beni de çok etkiledi. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah. İşimiz çok zor. Allah ım hatalarımızı ve kusurlarımızı düzeltip imanla kendisine kavuşanlardan eylesin. İnşallah. (amin) :gulegule

RABBIM SİZDENDE RAZI OLSUN.
SON NEFESİ İMANLA VERMEYİ HEPİMİZE NASİP ETSİN .AMİN.SELAMETLE.:gulegule

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı

RABBIM SİZDENDE RAZI OLSUN.
SON NEFESİ İMANLA VERMEYİ HEPİMİZE NASİP ETSİN .AMİN.SELAMETLE.:gulegule

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı

RABBIM sizdende razı olsun.
dualarına canı gönülden amin amin amin diyorum.
selametel.

gecem

Kayıtlı Kullanıcı
bılgı ve ıbret dolu ıns anlam cıkarır ve ders olanlardan olurzz....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt