Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

;;;;;;bir bahane bul ve üstekini ban'la;;;;;; (2 Kullanıcı)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
hemşerim şu avatarı değiştir bi ya aklıma uyuzun teki geliyo :D

Değitirmek isterim de avatar bulup değiştirmek zor geliyor :D bi denk gelirse bakarım artıkın :D ha eğer bulursanız güzel bişicikler buraya yapıştırın onu yapak :D

bensiz banlaştığınız için :D hepinizi tek tek bannnn lıyorum..saygılar :)
çeşm-i özellikle,bilhassa seni,sana bannnnn diyesim nedense :D yoksa bunu söyleyen vaveylamı idi ki acep :D
ha bi de gece gece günlük yazma çeşm-i kardeşim olurmu ? :D hatta mümkünse gündüz gündüz de yazma :D :D
sanırım kaçmalıyım :D
wanted recep !
saygılar çeşm-i bülbül !
vaveyla yalnız bırakma !
ibra sende ortalıkta dolaşma ! :D

Dolaşırım Ban :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
bensiz banlaştığınız için :D hepinizi tek tek bannnn lıyorum..saygılar :)
çeşm-i özellikle,bilhassa seni,sana bannnnn diyesim nedense :D yoksa bunu söyleyen vaveylamı idi ki acep :D
ha bi de gece gece günlük yazma çeşm-i kardeşim olurmu ? :D hatta mümkünse gündüz gündüz de yazma :D :D
sanırım kaçmalıyım :D
wanted recep !
saygılar çeşm-i bülbül !
vaveyla yalnız bırakma !
ibra sende ortalıkta dolaşma ! :D

Abim, abicim, canım abim hayır napıyorsunuz, nediyorsunuz, ne diyorsunuz yoksa verdiğiniz bir mesaj mı var da ben anlayamıyorum sizi :p
Günlük can'dır cana canandır ! hıhhhh :p
Abi niye kaçıyorsunuz ?
Niye arıyoruz sizi ?
Saygılar bizden abim şüphesiz :D
Kimi yalnız bırakmasın ?
Niye dolaşmasın abi ortalık mı karışcak kötü şeyler mi olcak ibrayı uzak mı tutmaya çalışıyorsunuz hayır noluyo :D

Yani her ne kadar anlamasamda ilk satırlar acaip olsada,
abicim son 5 satırı beğendim hadi gene iyisiniz benden 100 puanı kaptınız :p

Değitirmek isterim de avatar bulup değiştirmek zor geliyor :D bi denk gelirse bakarım artıkın :D ha eğer bulursanız güzel bişicikler buraya yapıştırın onu yapak :D

Dolaşırım Ban :D

Bulsunlar sana bir avatar beni beğenmeyenler, bana uyuz diyenler. Hayır ne uyuzluğumu gördüler anlayamıyorum :p
Ben nadas abime buldum bir seneyi aşkın süredir kullanıyor, aynı jesti avatarını beğenmeyenlerden sana bekliyorum ama boşa :p

Saygılar cümleten B) :) :p :D :K :a01:

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
çeşmii kamerin söylediklerini lütfen dinle :D çok iyi dinle güzel dinlee :D :D şuan tahmin sınırlarımı aşıp olayları çözmeye çalışamda bu günlük mevzusu eminim tahmin sınırlarımı aşıyodur :D mevzu çeşmi çünkü :D

hadi çeşmiyi banladın onu anlarımda benle hemşerimin ne suçu var şurda yokluğunu aratmamak için çeşmiye türlü uyuzluklar yapıyoz :D biraz vefaaa :D :D

hemşerim bu avatar işine ben el atacam :D olmaz böle :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Abim, abicim, canım abim hayır napıyorsunuz, nediyorsunuz, ne diyorsunuz yoksa verdiğiniz bir mesaj mı var da ben anlayamıyorum sizi
Günlük can'dır cana canandır ! hıhhhh
Abi niye kaçıyorsunuz ?
Niye arıyoruz sizi ?
Saygılar bizden abim şüphesiz
Kimi yalnız bırakmasın ?
Niye dolaşmasın abi ortalık mı karışcak kötü şeyler mi olcak ibrayı uzak mı tutmaya çalışıyorsunuz hayır noluyo

Yani her ne kadar anlamasamda ilk satırlar acaip olsada,
abicim son 5 satırı beğendim hadi gene iyisiniz benden 100 puanı kaptınız

Bulsunlar sana bir avatar beni beğenmeyenler, bana uyuz diyenler. Hayır ne uyuzluğumu gördüler anlayamıyorum
Ben nadas abime buldum bir seneyi aşkın süredir kullanıyor, aynı jesti avatarını beğenmeyenlerden sana bekliyorum ama boşa

Saygılar cümleten B)

ahh çeşmii can çeşmiii napam ne edem nerelere gidem bilmiyorum bilemedimm :D yapma etme diyorum,dedim ve de diyeceğim :D :Deleştiri okları sende her daim ne hikmetse :D vaveyla ve ibra karşıdalar hep neden diye sordunmuu :D sorguya çektinmi kendini hiç bunlar napıyor ve neden benle uğraşıyolarr :D yetmezmiş gibi kamer abi de karşıya geçmek üzere hatta geçti geçti gibi gibi :D :D azcık uslu dur kimseciklere laf yetiştirmee eleştiri oklarından nasiplenmeee :D :D abi tavsiyesiiii :)
söylemeden edemeyeceğim :D ilk paragrafın son 5 satırı hatta ilk paragrafın tamamını okurkeeennn bi darlandım sankiii :D
çeşmii kamerin söylediklerini lütfen dinle :D çok iyi dinle güzel dinlee :D :D şuan tahmin sınırlarımı aşıp olayları çözmeye çalışamda bu günlük mevzusu eminim tahmin sınırlarımı aşıyodur :D mevzu çeşmi çünkü :D

hadi çeşmiyi banladın onu anlarımda benle hemşerimin ne suçu var şurda yokluğunu aratmamak için çeşmiye türlü uyuzluklar yapıyoz :D biraz vefaaa :D

vaveyla bensiz ban olduğu içindii :D yoksa çeşminin üzerine gitmedeki azami başarınız takdire şayan :D :D başarılarınızın devamını diliyorum inşallah :)
çok iyide oldu çok güzelde oldu meselam :D :D :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Bulsunlar sana bir avatar beni beğenmeyenler, bana uyuz diyenler. Hayır ne uyuzluğumu gördüler anlayamıyorum :p
Ben nadas abime buldum bir seneyi aşkın süredir kullanıyor, aynı jesti avatarını beğenmeyenlerden sana bekliyorum ama boşa :p

Saygılar cümleten B) :) :p :D :K :a01:

:D
Bunlar maddi şeyler :)
haa avatar çok hoş o ayrı :)

Olmadı ben şifremi yazayım buraya isteyen avatarımı değiştirsin :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
eyvallah kamer bu göreve senide beklerizz :D başarı kaçınılmaz tabii :D

iyi fikir ibra :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
sana en uygun avatarı seçtim ibra :D fazla aramama gerek kalmadı bilindik bir gerçek :D

947182_513796585342310_60557207_n.jpg

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
çeşmii kamerin söylediklerini lütfen dinle :D çok iyi dinle güzel dinlee :D şuan tahmin sınırlarımı aşıp olayları çözmeye çalışamda bu günlük mevzusu eminim tahmin sınırlarımı aşıyodur :D mevzu çeşmi çünkü :D

hadi çeşmiyi banladın onu anlarımda benle hemşerimin ne suçu var şurda yokluğunu aratmamak için çeşmiye türlü uyuzluklar yapıyoz :D biraz vefaaa :D

hemşerim bu avatar işine ben el atacam olmaz böle :D

Mesajı okurken dedim acaba bu mesajı recep abi mi yazmış. :a39:
Üslubunu kaybetmeyeydin iyiydi bee :(

ahh çeşmii can çeşmiii napam ne edem nerelere gidem bilmiyorum bilemedimm :D yapma etme diyorum,dedim ve de diyeceğim eleştiri okları sende her daim ne hikmetse :D vaveyla ve ibra karşıdalar hep neden diye sordunmuu :D sorguya çektinmi kendini hiç bunlar napıyor ve neden benle uğraşıyolarr :D yetmezmiş gibi kamer abi de karşıya geçmek üzere hatta geçti geçti gibi gibi :D azcık uslu dur kimseciklere laf yetiştirmee eleştiri oklarından nasiplenmeee :D abi tavsiyesiiii :)
söylemeden edemeyeceğim :D ilk paragrafın son 5 satırı hatta ilk paragrafın tamamını okurkeeennn bi darlandım sankiii :D

vaveyla bensiz ban olduğu içindii :D yoksa çeşminin üzerine gitmedeki azami başarınız takdire şayan :D başarılarınızın devamını diliyorum inşallah :)
çok iyide oldu çok güzelde oldu meselam :D

Çözemedim.

:D
Bunlar maddi şeyler :)
haa avatar çok hoş o ayrı :)

Olmadı ben şifremi yazayım buraya isteyen avatarımı değiştirsin :D

maddi olan ne anlamadım ama, neyse.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aslan aslandır yaralıda olsaa :D hıımm haklısın o kırmızı rengi her kız kıskanır sonuçta ahahaa :D

eyvallah abim takımdaş olsakda oyun gereği ban :D

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
aslan aslandır yaralıda olsaa :D hıımm haklısın o kırmızı rengi her kız kıskanır sonuçta ahahaa :D

Takımdaşız her daim...
Bu banlar bana sökmez...Bannnnn :))))

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
abii fenerbahçeliyi banlamak zaten işime gelmiyodu iyi oldu bi eziktaşlının araya girmesi ban :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

Kırmızı sadece Galatasaray ın değil
Bayrağımızın da rengi :D kırmızı pantolon giyiyoruz zannedecek gören :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ı ııı en iyi biz temsil ediyok :D . :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
abii fenerbahçeliyi banlamak zaten işime gelmiyodu iyi oldu bi eziktaşlının araya girmesi ban :D

oldumu şimdi bu uhrevi ortamda eziktaş falan filan :( yakışıyomu hııı :D :D biz de çeşmiye karşı birliğiz diyerekten dost bilmiştik :D heyhatt nerdeee :D neyse sağlık olsun ne demeli :D
beni ve takımımı rencide etmeye çalıştığın için ilelebet-sonsuza dek BANN :D :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt