Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<<<<Bilen Konuşsun>>>> (4 Kullanıcı)

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c Dostlarının İzinden Giderseniz Eğer...Yanlışa Düşmessiniz İnşaAllah..!!

SEYDAMM Himmet ette yanına geleyim artık :(((

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c Dostlarının İzinden Giderseniz Eğer...Yanlışa Düşmessiniz İnşaAllah..!!

SEYDAMM Himmet ette yanına geleyim artık :(((

İşte sorun gerçek Allah dostunu,gerçek ehli sünnet vel cemaati bulmakta ortaya çıkıyor,herkes kendi şeyhini övmeye diğerlerini yermeye kalkınca sitede bi kargaşa yaşanıyor...

Rabbim kalplerimizi en iyi bilendir,en doğruyu da o gösterir,Yolundan ayırmasın,saptırmasın inşallah...

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
çok yanlışş..!!

Şeyhini Sevmek Ayrı Diğerleriyle Kıyaslamak Ayrı..!!

Bizim İçin Bütün Allah c.c dostları birdir...pırlantadır..!!

Geylaniden..Rabbaniye...Efendi hz.lerinden Seydama kadar..!!

Ayrım Yok..Asla..!!

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
Siz Ayrım Yapanlarla Karşılaşmışsınız demek..!!

O yüzdende genelleme yapıyorsunuz..!!

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
Estğ....Yanlış Anlamadım...

Ama O Yapanlarda Gerçekten Tasavvufu Anlamamış Olanlardır..!!

Veddua....

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
"Hidâyete davet eden kimseye, kendisine uyanların sevabı kadar sevap verilir. Bu onların sevaplarından da hiçbir şey azaltmaz. "

Müslim, İlim 16. Ayrıca bk. Ebû Dâvûd, Sünnet 6; Tirmizî, İlim 15; İbni Mâce, Mukaddime 14

_BEGÜM_

Kayıtlı Kullanıcı
aynen kardeşim.insanız sonuçta.bilmeden yanlış bişe söyleriz diye korkmaktan yazamıyorum mesela ben de çekiniyorum

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Burası
İslamiyet Gen.tr.

Lütfen Açılan konular islamiyete hizmet adına olsun,Allah rızası için olsun,Güldürmek bile Allah rızası için yapılsın.Çok konulu olmak tarz olmak değil,çok şey anlatmak Tarz olmaktır,Kalite Olmaktır...Kaliteli sitenin kaliteli üyeleri olabilmemiz duasıyla

Kaan Erdem

Yönetici
Hayırlara vesile olması adına ''güncelleme''

Selametle kalınız kardeşim,emeğinize,yüreğiniz,ilminize sağlık olsun..........

musab61

Kayıtlı Kullanıcı
Burası
İslamiyet.Gen.tr
Selamun Aleyküm. Bu foruma yeni üye oldum. İllaki faydalıdır. Yanlış veya maksatlı kabul edilebilecek bir çok mesajla karşılaşılabilir. Böylesi ortamlarda bunu kontrol etmek zordur. Katılmasak ta kişilerin değişik yorumları olacaktır. Fazla konu kirliliğinden kurtulunması için denetleme metodu kullanılabilir. Forumun devamlı aktif bir yöneticisi var ise açılmak istenen konuların yönetim tarafından sıraya konulması olabilir mesela. Forumu tam incelemedim ama güncel olarak bir bölüm oluşturulabilir. Bu bölümdede sıralama yapılmadan güncel her mesele için bekletilmeksizin konu başlıkları açılır. Vesselam....

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm. Bu foruma yeni üye oldum. İllaki faydalıdır. Yanlış veya maksatlı kabul edilebilecek bir çok mesajla karşılaşılabilir. Böylesi ortamlarda bunu kontrol etmek zordur. Katılmasak ta kişilerin değişik yorumları olacaktır. Fazla konu kirliliğinden kurtulunması için denetleme metodu kullanılabilir. Forumun devamlı aktif bir yöneticisi var ise açılmak istenen konuların yönetim tarafından sıraya konulması olabilir mesela. Forumu tam incelemedim ama güncel olarak bir bölüm oluşturulabilir. Bu bölümdede sıralama yapılmadan güncel her mesele için bekletilmeksizin konu başlıkları açılır. Vesselam....

Aleyküm selam
Öncelikle hoş geldiniz ve fikriniz için çok teşekkür ederim.
Genel anlamda çok sorunlu bir site değiliz fakat ara sıra denk gelen konular canımı sıkıyor,Allah rızası boyutunu aşmış,kimseye birşey kazandırmaycak cinsten sözcüklerle dolu oluyor.
İnşallah tez zamanda bunlardan kurtuluruz...

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Sizlerden Razı Olsun!
Çok doğru bir konuda uyarıda bulunmuşsunuz.
Zaten "mangalda kül bırakmayan" bir millet oluşumuzun sıkıntılarından biride bu problem.
Aslında kısacası "yarım doktar candan,yarım imam dinden eder" diye boşuna dememişler !
Rabbim Yardımcınız Olsun!

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Sizlerden Razı Olsun!
Çok doğru bir konuda uyarıda bulunmuşsunuz.
Zaten "mangalda kül bırakmayan" bir millet oluşumuzun sıkıntılarından biride bu problem.
Aslında kısacası "yarım doktar candan,yarım imam dinden eder" diye boşuna dememişler !
Rabbim Yardımcınız Olsun!

Amin ecmain inşallah,aslında çok kişinin bu tip bir şikayet konusu var ama dikkate alan yok sanırım pek...
Alınması duasıyla...
Selametle inşallah
...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt