Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Beyaz Güvercinler (3 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
hep uzaktan izlerim, göc yüzünden, üzerimizden ücan, mevlanin yaratigi güzel güvercinleri... insanlari hayvanlardan ayirt eden tabiki rabbim (cc) bizlere verdigin sundugu 'akildir'... donem donem günlük hayata en cok sevdiginiz havyan sorususuna ilk kuslar gelir aklima ... peki sizlerin sevdikleriniz ?

Geceniz hayirli olsun.

Selamün aleyküm kardeşim, evet çok güzeller gerçekten :).. Ben beyaz güvercinleri çok seviyorum..İzlemek de, sevmek de güzel onları.. Rabbimiz c.c'nin ''Halık'' isminin muazzam tecellileri bu güzellikler..Rabbimiz c.c herbirinden ibretlenmeyi nasip eylesin inşallah..Sizin de geceniz hayırlı ve bereketli olsun inşallah..Selam ve dua ile..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
unutmadan emegine sagli guzel kardesim,bizlerle piril piril resimler paylastigin için,ayrica gönlündeki besledigin duygulari bu resimlerle aktardigin için allah senden razi olsun.

Çok teşekkür ederim kardeşim..B)..Allah c.c razı olsun, sizler de paylaştığınız için ben de size teşekkür ederim..Rabbimize emanetsiniz inşallah..Selam ve baki dualar ile..B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ELLERİNE SAĞLIK COK GÜZEL HEPSİDE BENDE SANA BU VİDEOYU YAPTIM BEYAZ GÜVERCİN RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

[flash]http://www.youtube.com/v/uSEZMTifcGY&rel=1[/flash]

Ve aleyküm selam Cevdet abi..Emeğinize sağlık..Allah c.c razı olsun, çok güzel bir şiirdi..Bunu daha önce de dinlemiştim..Sağolasınız, çok teşekkür ederim.. Rabbimize emanetsiniz abi..Selam ve dua ile..B)

A

Arzu_76

Selamün aleyküm

Aliye kardeş cevdet-71 kardeşin hazırladığı görüntüylr harika olmuş

Elinize yüreğinize sağlık

Dua ile

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
beyazgvercinnyd1.gif
beyazgvercinnyd1.gif
beyazgvercinnyd1.gif
beyazgvercinnyd1.gif

Sabahın bu güzel vaktinde hoş bir paylaşımla moral depoladık.
Sağol kardeş ellerinize sağlık
Sizinkiler kadar güzel olmasada buda bizden tüm kardeşlere
Selametle ...​

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
çok guzel bir paylaşım emegine saglik selam ve dua ile

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün aleyküm

Aliye kardeş cevdet-71 kardeşin hazırladığı görüntüylr harika olmuş

Elinize yüreğinize sağlık

Dua ile

Ve aleyküm selam ablacım.. :) Evet Cevdet abimizden Rabbimiz c.c razı olsun, eklediği video ile, o anlamlı şiir ile konu daha da güzelleşti, sabah sabah dinlediğimde güzel bir etki bıraktı bende..Tekrar tekrar teşekkür ederim abimize..Allah c.c razı olsun..Selam ve dua ile...B)B)

ATA_11

Kayıtlı Kullanıcı
selam.beyaz olan herşey ne kadar da güzel değil mi? tıpkı bunlar gibi.çok güzeller.:B:B:B

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
beyazgvercinnyd1.gif
beyazgvercinnyd1.gif
beyazgvercinnyd1.gif
beyazgvercinnyd1.gif

Sabahın bu güzel vaktinde hoş bir paylaşımla moral depoladık.
Sağol kardeş ellerinize sağlık
Sizinkiler kadar güzel olmasada buda bizden tüm kardeşlere

Selametle ...

Selamün Aleyküm kardeşim..Allah c.c razı olsun, güzeldi katkınız. Ellerinize sağlık..Güvercinlerle ilgili eklemek istedikleriniz varsa paylaşın inşallah, konu böylece daha da zenginleşiyor ve anlam kazanıyor..Teşekkür ederim kardeşim.Selam ve dua ile..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm Güzel kardeşim benim, geldi güvercin, haberlerini getirdi bana;)... Allah c.c razı olsun nur damlası, çok güzel bir resim eklemişsin.. Çok teşekkür ederim güzel kardeşim. Benden de bir güvercin, senin yanına gelsin bakalım, ben de haberler yolladım..Mardin İsa Medresesi var güzel kardeşim, oradaki güvercinler meşhurdur.. Sana Mardinden de bir kare sunmuş olurum hem.Rabbimize emanetsin güzel kardeşim..Selam ve duaların en güzeli ile inşallah..
2.jpg

[/QUOTE]

aleykum selam gül tanem benim
aldım mesajları neler demişisin öyle :D sagol canım kardeşim benim ellerine saglık rabbim razı olsun inşallah...görüntüde çok güzel...
rabbimize emanetsin inşallah
selam dua ve muhabbetle inşallah
<<<<B)>>>>

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selam.beyaz olan herşey ne kadar da güzel değil mi? tıpkı bunlar gibi.çok güzeller.:B:B:B

Ve aleyküm Selam Ata abimiz. Evet haklısınız, beyazın yeri bambaşka.. Masumiyet ve duruluğun en güzel yansıması da bu beyaz güvercinler olsa gerek.. Allah c.c razı olsun. Allah c.c'ye emanet olun..Selam ve dua ile inşallah.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
aleykum selam gül tanem benim
aldım mesajları neler demişisin öyle :D sagol canım kardeşim benim ellerine saglık rabbim razı olsun inşallah...görüntüde çok güzel...
rabbimize emanetsin inşallah
selam dua ve muhabbetle inşallah

<<<<B)>>>>

Güzel kardeşim benim, beğendiğine çok sevindim..:H
Rabbimiz c.c senden de razı olsun gül damlası.. Sen de Rabbimize emanetsin inşallah..Selam, dua ve baki muhabbetle..B) Hayırlı, nurlu geceler..

Ersoycav

Kayıtlı Kullanıcı
selamlar;
bu güzel siiri forumda yayimladiginiz icin tesekkür etmek istedim.
Siiri okuyan kisi olarak mutlu oldum.
ünlü sair umit yasar oguzcani`da rahmetle aniyorum.
Ersoy Cav.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamlar;
bu güzel siiri forumda yayimladiginiz icin tesekkür etmek istedim.
Siiri okuyan kisi olarak mutlu oldum.
ünlü sair umit yasar oguzcani`da rahmetle aniyorum.
Ersoy Cav.

Ve aleyküm selam kardeşim..Teşekkür ederim..Şiir gerçekten çok güzeldi..Rabbimiz c.c, seslendiren de, buraya ekleyen Cevdet abimizden de razı olsun daimen..
Selam ve dua ile inşallah..

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Aliyemm,
çok özledim seni nerelerdesin kardeşim...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum canım benim nerelerdesin.Rüyalarıma giriyorsun hep:).Ama rahmani rüyalar değil:=)Neyse nasılsın?Düşüncelerin, kalbin nasıl?.Umarım onlarda iydir.Benimkisi allak bullak neyse canım.Allaha emanet olB)

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı

s.a aliyecim hani bana bişey hazırlıcaktın ;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt