Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Beyaz Güvercinler (1 Kullanıcı)

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm güzel kardeşim
Maşaallah hepside birbirinden güzeller.Sade ve masumlar.
Yüreğinize sağlık.Teşekkür ederim selam ve dua ile...B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
SELAMUN ALEYKÜM HACI BACIM.
MAŞALLAH SÜPHANALLAH NE KADAR GÜZELLER YAAAA.
ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK ALLAH(C.C) RAZI OLSUN. ALLAH'A(C.C) EMANET OL.
SELAMUN ALEYKÜM.

Ve aleyküm selam hacı adayı abim. Allah c.c razı olsun sizden de. Sağolun. Beğendiğinize sevindim..Rabbimize emanet olun siz de inşallah..Selam ve dua ile.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleykum gül tanesi kardeşim benim

ellerine saglık ne güzeller özellikle tüylü tüylü olanlar çok hoşuma gitti:)
demekki gül kardeşim beyez güvercinleri seviyor... sevilmezmi aklıma peygamber efendimizin magaranın agzında durarak koruyan güvercinler geldi...
rabbimize emanetsin inşallah

selam dua ve muhabbetle inşallah

Ve aleyküm selam nur damlası.. Çok güzeller değil mi? Rahman ve Rahim olan Rabbimiz c.c neler yaratıyor..Maşallah, barekAllah.Ben çok seviyorum beyaz güvercinleri güzel kardeşim.. Sizlerle de paylaşmak istedim..Efendimiz (s.a.v) ile ilgili olan o kıssayı unutmak mümkün mü:(? Bunları belki de çok sevmemdeki sebeplerden biridir.. Allah c.c razı olsun güzel kardeşim..Rabbimize emanetsin inşallah..Selam, dua ve muhabbetle..B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ELLERİNE SAĞLIK COK GÜZEL HEPSİDE BENDE SANA BU VİDEOYU YAPTIM BEYAZ GÜVERCİN RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

[FLASH]http://www.youtube.com/v/uSEZMTifcGY&rel=1[/FLASH]

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
477425645_60f15391c9.jpg

321388599_2b646ff423.jpg

452935124_a5b98ddadb.jpg

311911965_1a3480efb5.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
bu güvercini şimdi yolladım sana mesajları var gül kardeşim benim

rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşallah

[QUOTE497]
45rw3.png
[/quote]

Selamün aleyküm Güzel kardeşim benim, geldi güvercin, haberlerini getirdi bana;)... Allah c.c razı olsun nur damlası, çok güzel bir resim eklemişsin.. Çok teşekkür ederim güzel kardeşim. Benden de bir güvercin, senin yanına gelsin bakalım, ben de haberler yolladım..Mardin İsa Medresesi var güzel kardeşim, oradaki güvercinler meşhurdur.. Sana Mardinden de bir kare sunmuş olurum hem.Rabbimize emanetsin güzel kardeşim..Selam ve duaların en güzeli ile inşallah..
2.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Esselamun aleyküm güzel kardeşim
Maşaallah hepside birbirinden güzeller.Sade ve masumlar.
Yüreğinize sağlık.Teşekkür ederim selam ve dua ile...B)

Ve aleyküm selam güzel kardeşim..Rabbimiz c.c razı olsun, beğendiğinize sevindim..B) Haklısınız masumlar, sadeler..Rabbimiz c.c'nin güzelliklerinden bir demet sadece..Sübhanallah..Rabbimize emanetsiniz canım kardeşim..Selam ve dua ile inşallah..

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM .PAYLAŞIMLARIN ÇOK GÜZEL ALİYECİĞİM.EMEĞİNE SAĞLIK . MEVLAYA EMANET OL.....

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
SELAMÜN ALEYKÜM .PAYLAŞIMLARIN ÇOK GÜZEL ALİYECİĞİM.EMEĞİNE SAĞLIK . MEVLAYA EMANET OL.....

Ve aleyküm selam değerli kardeşim..Allah c.c razı olsun, sizin de paylaşımlarınız çok güzel, açmış olduğunuz konuları beğenerek okudum. Rabbimiz c.c devamını getirmenizi nasip eylesin inşallah.. B) Teşekkür ederim..Rabbimize emanetsiniz.Selam ve dua ile inşallah.

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Aliye Kardeşim Selamün Aleyküm ... Güvercinler çok Hoş.. Ellerine Sağlik... Bir Soru Sorucaktim Geçenlerde Bir Yorumda Okudum Size Haci Diye Hitap Edilmişti . Gerçekten Hacimisiniz? Istemiyorsaniz Cevap Vermeye Bilirsiniz..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Aliye Kardeşim Selamün Aleyküm ... Güvercinler çok Hoş.. Ellerine Sağlik... Bir Soru Sorucaktim Geçenlerde Bir Yorumda Okudum Size Haci Diye Hitap Edilmişti . Gerçekten Hacimisiniz? Istemiyorsaniz Cevap Vermeye Bilirsiniz..

Ve aleyküm Selam Fatıma kardeşim. Beğendiğinize sevindim. Allah c.c razı olsun, teşekkür ederim.Ben umreye gittim, Rabbimiz 2 kez nasip etti..Bir abimiz bana ondan öyle yazıyor :) Rabbimiz c.c herkese nasip eylesin inşallah..Rabbimize emanetsiniz kardeşim. Selam ve dua ile inşallah..B)

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
hep uzaktan izlerim, göc yüzünden, üzerimizden ücan, mevlanin yaratigi güzel güvercinleri... insanlari hayvanlardan ayirt eden tabiki rabbim (cc) bizlere verdigin sundugu 'akildir'... donem donem günlük hayata en cok sevdiginiz havyan sorususuna ilk kuslar gelir aklima ... peki sizlerin sevdikleriniz ?

Geceniz hayirli olsun.

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam değerli kardeşim..Allah c.c razı olsun, sizin de paylaşımlarınız çok güzel, açmış olduğunuz konuları beğenerek okudum. Rabbimiz c.c devamını getirmenizi nasip eylesin inşallah.. B) Teşekkür ederim..Rabbimize emanetsiniz.Selam ve dua ile inşallah.

SAĞOL ALİYECİĞİM. SİZLERİN GÜZEL , ANLAMLI , DEĞERLİ PAYLAŞIMLARINIZA ÖZENİYORUM . AMA YOĞUN BİR HAYATIM VAR . BU YOGUNLUK İÇİNDE BİŞEYLER HAZIRLAMAYA FIRSAT BULAMIYORUM. SİZLERİN EMEĞİNİZE SAYGI, BİDE ÖĞRENMEK İÇİN FORMLARI TAKİP ETMEYE ÇALIŞIYORUM. SENİN PAYLAŞIMLARINIDA FIRSAT BULDUKÇA İLGİYLE TAKİP ETMEYE ÇALIŞIYORUM.
YANILMIYORSAM SEN SINAVA HAZIRLANIYODUN DEĞİLMİ? ALLAH KOLAYLIK VERSİN. HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN...:H

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm Selam Fatıma kardeşim. Beğendiğinize sevindim. Allah c.c razı olsun, teşekkür ederim.Ben umreye gittim, Rabbimiz 2 kez nasip etti..Bir abimiz bana ondan öyle yazıyor :) Rabbimiz c.c herkese nasip eylesin inşallah..Rabbimize emanetsiniz kardeşim. Selam ve dua ile inşallah..B)

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH ÜMMETİ MUHAMMEDİN HEPSİNE NASİP OLUR...

ESSELAMÜN ALEYKÜM..

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
unutmadan emegine sagli guzel kardesim,bizlerle piril piril resimler paylastigin için,ayrica gönlündeki besledigin duygulari bu resimlerle aktardigin için allah senden razi olsun.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
SAĞOL ALİYECİĞİM. SİZLERİN GÜZEL , ANLAMLI , DEĞERLİ PAYLAŞIMLARINIZA ÖZENİYORUM . AMA YOĞUN BİR HAYATIM VAR . BU YOGUNLUK İÇİNDE BİŞEYLER HAZIRLAMAYA FIRSAT BULAMIYORUM. SİZLERİN EMEĞİNİZE SAYGI, BİDE ÖĞRENMEK İÇİN FORMLARI TAKİP ETMEYE ÇALIŞIYORUM. SENİN PAYLAŞIMLARINIDA FIRSAT BULDUKÇA İLGİYLE TAKİP ETMEYE ÇALIŞIYORUM.
YANILMIYORSAM SEN SINAVA HAZIRLANIYODUN DEĞİLMİ? ALLAH KOLAYLIK VERSİN. HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN...:H

Est. kardeşim. acizane bir şeyler yapmaya çalışıyorum.. Sizler beğeniyorsanız ne mutlu, Allah c.c razı olsun hepinizden..Ben de sizlerin değerli kardeşliğinizden ilhamlanıyorum çoğu kez..Sizlerle bir şeyler paylaşmayı seviyorum..Benim okulum bu yıl bitti. Eski bölümüme devam etmeyi düşünüyorum ama sanırım biraz zor olacak, 2. sınıftan çıkış yaptığım için biraz zor. Rabbimiz c.c hayırlısını versin inşallah..Ben de paylaşımlarınızı beğenerek okuyorum kardeşim..Devamını da getirmenizi istiyorum inşallah :)... Rabbimize emanetsiniz inşallah güzel kardeşim..Selam ve dua ile..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH ÜMMETİ MUHAMMEDİN HEPSİNE NASİP OLUR...

ESSELAMÜN ALEYKÜM..

Ve aleyküm Selam Fatıma kardeşim..Amin inşallah..Allah c.c razı olsun güzel dileklerin ve duaların için..Rabbimiz c.c tüm müslümanlara nasip etsin o güzel duyguyu... Rabbimize emanetsin..Selam ve dua ile inşallah..B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt