Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Beyaz atlı prensiniz geldi... (3 Kullanıcı)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Beyaz atlı prensiniz geldi...

s.a. kardeşim allah razı olsun evlilik müessesini çok güzel özetlemişsin evli erkek olarak istediğimiz şeyleri yazmışsın. inşallah bütün müslüman kardeşlerimizin gönlüne göre eşler nasip eder s.a

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
Guler Liman yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
ABLA BEN SİYAH ATLI İSTİYORUM NE OLUCAK ŞİMDİ?
FATMA SEN PRENSİ BULDA BEN SANA SİYAH ATI BULURUM:)BEYAZI SİYAHA BOYARIZ OLUR BİTER KARDEŞİM:)SELAMETLE
SÜPERSİN YA:):):)
TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM..KIZ SEN HELE BULDA,ATI İMİŞ,DÜĞÜNÜ İMİŞ,KINASI İMİŞ HEPSİNİ BİZLER YAPACAĞIZ...EEE EN BÜYÜK DİLİMİ BİZ ALDIK:)GERİSİ SANA KALMIŞ:)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
Guler Liman yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
FATMA SEN PRENSİ BULDA BEN SANA SİYAH ATI BULURUM:)BEYAZI SİYAHA BOYARIZ OLUR BİTER KARDEŞİM:)SELAMETLE
evet bencede hoştuuu tşk güler kardeşim
çok teşekkür ederim ablacığım.sağolasın...abla biz bu fatnayı bir verelimde bizde rahatlayalım oda:)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Guler Liman yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
Guler Liman yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM..KIZ SEN HELE BULDA,ATI İMİŞ,DÜĞÜNÜ İMİŞ,KINASI İMİŞ HEPSİNİ BİZLER YAPACAĞIZ...EEE EN BÜYÜK DİLİMİ BİZ ALDIK:)GERİSİ SANA KALMIŞ:)
SEN VARYA ELİME DÜŞERSİN İNŞ.
BELKİDE BULDUMDA SÖYLEMİYORUM HA NE DERSİN?;)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

eee artık bizdennde saklarsan gözümüze görünme

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
eee artık bizdennde saklarsan gözümüze görünme

:):):) LÜTFEN KAPATALIM BU KONUYU:D:D:D
ABLA SEN YAPIYORDUN YA AZZZZ SONRA DİYE İŞTE BU AN O ANDIR....
NE DEMİŞLER KÜÇÜK KALKAR BÜYÜGE BAKAR...

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
RE: RE: Beyaz atlı prensiniz geldi...

RE: RE: Beyaz atlı prensiniz geldi...

Allah razı olsun...paylaşımınız gerçekten çok güzeldi allah cümlemize hayırlı eşler nasip eder inş;);)

ismail fakihullah

Kayıtlı Kullanıcı

yahu nolacak bu ınsanların halı. kımı beyaz atlı prensını arar. kımı zumrudankasını.aslında en onemlı problemımız. sanırım cok mukemmelıyetcıyız.hep en doruklarda kendımızı gormek ıstıyoruz. en ıyısı en mukemmelı bende olmalı zanını tasıyoruz cogumuz. ve buyuzden cogumuzun hayatları du7zyolda bıle tepetaklak ılerlıyor.bence artık bırakalım beyaz atlı prenslerı veya zumrudankaları kesfetme mesulıyetlıklerıde. artık bızahmet kendı konumumuzu ulvılestırmeye ugrasalım .ve unutmıyalım beyazatlı prenslere zumrudankalar yarasız.vbeyahut zumrudankalara beyaz atlı prensler yarasır.bız helebı once kendımıze dusenı bı olalım. sonrası zaten bısekılde cıkar karsımıza.ama enbasta bı kendımız tamama erelım bakalım..

edaalican

Kayıtlı Kullanıcı

Allah her insana hayırlı eşler nasip etsin... AMİN:):):)

tuba07

Kayıtlı Kullanıcı

s.a ALLAH herkesin gönlüne göre versin.aslında bana ve daha benim gibi bi çok kişiye verilen öğütler ve burda okuduğum yorum bu cümleyi kurmamın sebebidir.Aslında mükemmel olan gönlün gördüğü diil midir? Tabiki herşeyin hayırlısı olsun.En başta herkes HAKKI BİLENİ BİLDİRENİ istio.ama insanlar mükemmeli arandığıjmızı falan düşünüyor hakikat bence tabiki Hakkı bilmesi ve bildirmesi ve gönülde eşin yer etmesi.AT da yalan prenste gönül kimi severse odur gerçek..
Eğer mâ'şûktan olmazsa muhabbet âşıka,
Âşığın uğraşması mâ'şûka kavuşturamaz aslâ

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Değerli kardeşlerim,sanırım bazı kardeşlerimiz,yazıyı okumadan sadece konu başlığına göre yorum yapıyorlar,güzel kardeşlerim lütfen yazıyı okuyalım yaznın nekadar önemli olduğunu sadece beyaz atlı prensle alakalı olmadığını göreceksiniz.Elbetteki hakkımızda herşeyin hayırlısını temenni ederiz.Yoksa atla prensle mutluluk olmayacağını hepimiz biliyoruz.Yazıyı dikkatle okursak daha iyi anlaşılacağı kanatindeyim.SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Unutmayın ki siz Hatice olmadan eşiniz Muhammed olmayacaktır. Değişime kendinizden başlayın!

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa kardeşim.yuvayı dişi kuş yapar sözü nekadar doğru değilmi?eşini güleryüzle karşılayan,şefkatli,sabırlı olan hanıma hangi erkek sırt çevirir.10yıllık evliliğimde ne öğrendim biliyormusunuz?erkek gerçekten çocuk gibi ilgi istiyor.bunu kabul etmek gerekir.her işten dönüşünde ,onu güleryüzle karşılayacak bir eşinin olduğunu bilmesi çok önemli.ne güzel yazmışsınız ,siz hatice olmadan ,eşiniz muhammed olmayacaktır.yüreğinize sağlık.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
sa kardeşim.yuvayı dişi kuş yapar sözü nekadar doğru değilmi?eşini güleryüzle karşılayan,şefkatli,sabırlı olan hanıma hangi erkek sırt çevirir.10yıllık evliliğimde ne öğrendim biliyormusunuz?erkek gerçekten çocuk gibi ilgi istiyor.bunu kabul etmek gerekir.her işten dönüşünde ,onu güleryüzle karşılayacak bir eşinin olduğunu bilmesi çok önemli.ne güzel yazmışsınız ,siz hatice olmadan ,eşiniz muhammed olmayacaktır.yüreğinize sağlık.
A.S.Kardeşim yazmış olduklarınıza katılıyorum.Rabbim cümlemize sabır ve hoşgörü ihsan eylesin.DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt