Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Beyaz atlı prensiniz geldi... (2 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Beyaz atlı prensiniz geldi...

esetğfirullah bir güzellik varsa sizdendir dualarımız sizinle kardeşim ne zaman ihtiyaç duyarsan burdayız dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

yazıdaki en son cümlee çok hoşuma gitti sizler birer hatice olmadan eşiniz muhammet olmayacaktır gereçkten düşünülmesi gereken bir cümle özellikle biz bayanlara

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Bu yazıyı daha önce okuduğumu ve birkaç satır yazdığımı anımsıyorum. Ama ne yazdığımı göremedim. O kadar güzel ifade etmişsiniz ki anlatamam. Konu ile ilgili özel bir araştırma yaptığınız kesin.
Evet kadın çok değerlidir. En önemli yanı üretken olmasıdır. Anneliği zaten onu asil bir insan yapmaktadır. Ama dediğiniz gibi şu yukarıda saydığınız can sıkıcı şeyler de olmasa inanın hayat daha tatlı olur.
Özellikle şu özenti ve dedikodu. Aslında kendi sonlarını yani mutluluk anlamında, birliktelik anlamında kendi sonlarını hazırladıklarının farkında bile değilller.
Selam ve dua ile...

Elise

Kayıtlı Kullanıcı

Bunalr bekar ve evli kardeslerimizin ve bizim kulagimiza küpe olsun,degerli seyler.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Elise yazdı:
Bunalr bekar ve evli kardeslerimizin ve bizim kulagimiza küpe olsun,degerli seyler.
inş öyle olur kardeşim sela ve dua ile

karapece

Kayıtlı Kullanıcı

s.a ben evlenmicem diye tutturmuş biriiken geçen gün arkadaşımın vesilesi ile evlenmek istiyorum diye tutturddum ama bu seferde annem evlendirmiyor:(
tabi bu işin espirisi YİNE EVLENMEK İSTEMİYORUM:D ALLAH RAZI OLSUN SELAMETLE :D

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

karapece yazdı:
s.a ben evlenmicem diye tutturmuş biriiken geçen gün arkadaşımın vesilesi ile evlenmek istiyorum diye tutturddum ama bu seferde annem evlendirmiyor:(
a s güzel kardeşim herşeyin hayırlısı olsun beyaz atlı prensini bulamadın sen ozaman bulursan birdde buraya yazarsın arkadaşlar ben evleniyorummm diye yinede hakkında hayırlsı dua ile

karapece

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
karapece yazdı:
a s güzel kardeşim herşeyin hayırlısı olsun beyaz atlı prensini bulamadın sen ozaman bulursan birdde buraya yazarsın arkadaşlar ben evleniyorummm diye yinede hakkında hayırlsı dua ile
s.a ben beyazatlı prensim vardı bulmuştum ama kaybettim onu kaybettiğimde kendimi de kaybetmiştim daha yeni yeni toparlanıyorum bu sebebten istemiyorum gerçi dediğiniz gibi hayırlısı olsun diyimde bari yarın birgün olurda evleniyorum derim rezil olmayayım dimi ama
SELAMETLE....B)B)B)
ABLA BEN NE DEDİM BÜYÜK KONUŞMİYİM DİMİ AY İNANMAZSINIZ BEN TAM VURULDUM...AMA ONUN BENDEN HABERİ YOK BİR AZERİ YA SORMASI AYIP EVLENME TEKLİFİNİ BEN YAPSAM BİRŞEY OLMAZ DEMİ NASILSA HARAM DEĞİL...İZİN VERİLMİŞ ABLAM SEN YİNE BU KARDEŞİNE BİR AKIL VER OLUR MU

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ABLA BEN SİYAH ATLI İSTİYORUM NE OLUCAK ŞİMDİ?

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
güzel kardeşim illede beyaz atlı olacak siyah olmazzz benim beyaz atlı eniştem hazırda onda ses yok haberi yok garibin yazıyorum yazıyorum bir türlü jeton düşmüyorrr ne yapayımm

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
güzel kardeşim illede beyaz atlı olacak siyah olmazzz benim beyaz atlı eniştem hazırda onda ses yok haberi yok garibin yazıyorum yazıyorum bir türlü jeton düşmüyorrr ne yapayımm
ABLA ARTIK DUYMASIN.ÇÜNKÜÜÜÜÜ BEN İSTEMİYORUM ARTIK.YÜZÜKLERİDE ATA BİLİRSİN.

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)SELAMUN ALEYKÜM ABLACIĞIM.ALLAH(CC) RAZI OLSUN.ÇOK GÜZEL VE FAYDALI YAZIYI(DAHA DOĞRUSU GERÇEKLERİ) PAYLAŞMIŞSIN.RABBİM RIZASINA NAİL KILSIN İNŞALLAH.ABLACIĞIM BİLİYOR MUSUN BİR ERKEK VE BİR BAYAN GERÇEK ANLAMDA BİRBİRLERİNİ ALLAH(CC) RIZASI İÇİN SEVER VE ALLAH(CC) O YUVAYI KURARLARSA İNŞALLAH MUTLU OLURLAR..ÇÜNKÜ MUTLULUĞUN YOLU İSLAM..

BİR İKİNCİ HUSUS MUHAKKAK HER EVDE OLABİLİR UFAK TEFEK,TATSIZLIKLAR,BUNLARDA DA ZATEN ÖNEMLİ OLAN TARAFTARLARIN ,NERDE ALTTAN ALACAKLARINI İYİ KESTİRİP,O ANDA ONLARI YAPABİLMELERİ..

RABBİM TÜM İNSANLARA,MENFAAT ÜZERİNE DAYANMAYAN,SEVGİSİNİN TECELLİ ETTİĞİ KUL SEVGİLERİ İLE YUVA KURMAYI NASİP EYLESİN..PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK SAĞOLASIN ABLACIĞIM.ALLAH'IM RAZI OLSUN.KENDİNE İYİ BAK ABLAM..ALLAH'A EMANETSİN..B)B)B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
FATMA SEN PRENSİ BULDA BEN SANA SİYAH ATI BULURUM:)BEYAZI SİYAHA BOYARIZ OLUR BİTER KARDEŞİM:)SELAMETLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Guler Liman yazdı:
B)B)SELAMUN ALEYKÜM ABLACIĞIM.ALLAH(CC) RAZI OLSUN.ÇOK GÜZEL VE FAYDALI YAZIYI(DAHA DOĞRUSU GERÇEKLERİ) PAYLAŞMIŞSIN.RABBİM RIZASINA NAİL KILSIN İNŞALLAH.ABLACIĞIM BİLİYOR MUSUN BİR ERKEK VE BİR BAYAN GERÇEK ANLAMDA BİRBİRLERİNİ ALLAH(CC) RIZASI İÇİN SEVER VE ALLAH(CC) O YUVAYI KURARLARSA İNŞALLAH MUTLU OLURLAR..ÇÜNKÜ MUTLULUĞUN YOLU İSLAM..

BİR İKİNCİ HUSUS MUHAKKAK HER EVDE OLABİLİR UFAK TEFEK,TATSIZLIKLAR,BUNLARDA DA ZATEN ÖNEMLİ OLAN TARAFTARLARIN ,NERDE ALTTAN ALACAKLARINI İYİ KESTİRİP,O ANDA ONLARI YAPABİLMELERİ..

RABBİM TÜM İNSANLARA,MENFAAT ÜZERİNE DAYANMAYAN,SEVGİSİNİN TECELLİ ETTİĞİ KUL SEVGİLERİ İLE YUVA KURMAYI NASİP EYLESİN..PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK SAĞOLASIN ABLACIĞIM.ALLAH'IM RAZI OLSUN.KENDİNE İYİ BAK ABLAM..ALLAH'A EMANETSİN..B)B)B)
değerli kardeşim çok güzel anlattın rabbim senden razı olsun sevabını yazsın inş siz bekar kardeşlerim hakkında rabbim hayırlısını versin inş duada unutmayın

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Açken, yorgunken, kızgınken, arabada, yemek sofrasında, başkalarının yanında münakaşa oluşturabilecek konulara girmeyin.

EN ÖNEMLİ UNSUR BENCE BU.EN ÇOK TARTIŞMALAR BU YÜZDEN OLUYOR.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
Açken, yorgunken, kızgınken, arabada, yemek sofrasında, başkalarının yanında münakaşa oluşturabilecek konulara girmeyin.

evet güzel bir söz kardeşim tşk hatırlatma için dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

evet güzel bir söz kardeşim tşk hatırlatma için dua ile
BİZLER NE BEYAZ ATLI İSTİYORUZ NEDE PRENS.SAYGILI TERBİYELİ OLSUN YETER....

hiraa

Kayıtlı Kullanıcı

Güzel bi yazı olmuş emeğine sağlık.Rabbim herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin.inşALLAH...DUA EDELİM.....B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt