Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benide Araniza Alirmisiniz (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Aplaciğim Birazdan Namaz Nasil Kilinir Hangi Dualar Okunur Onun Formunu Acacağim Bakarsan Sevinirim Rabbime Emanet Ol

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM . BAKIN BENİM BAŞIMDAN GECEN BİR OLAYI ANLATAYIM BEN 17 18 YAŞLARINDA İDİM VE NANAZ KILIYORUM BABAM KILMIYOR BİLMİYORDU ÖĞRETELİ DİYORLAR İSTEMİYORDU BİR YİNE BEN ÖYLE NAMAZINA KALKTIM BABAM YANIMDA OTURUYORDU VE BANA BAKIYORDU NAMAZ BİTİNCE ANNEMİ MUTFAĞA CAĞIRDIM VE DEDİMKİ ANNE BANA NAMAZ HAKKINDA SORU SOR BEN ANLATAYIM ANNEM SORDU BEN ANLATTIM VE İKİNDİ ZAMANI GELDİ BİZ SOHBET EDERKEN İKİNDİ OKUNDU BABAM KALKTI GİTTİ APTES ALDI VE GELDİ BANA KAL ARTIK NAMAZINI KIL NE DURUYORSUN DEDİ VE BABAM O AN İKİNDİ NAMAZINI KILDI VE HALA KILIYOR İNSANLAR NEDEN UTANIR NEDEN CEKİNİR BUNU BİR TÜRLÜ ANLAMIŞ DEĞİLİM BEN BİLMEDİĞİM BİR ŞEY VARSA GRENMEK İCİN CAN ATARIM BU SİTEDE OLMAMIN TEK NEDENİDE BU KUSURA BAKMAYIN BAŞINIZI AĞRITTIM RABBİME EMANET OLUN :H
S.A KARDEŞ ASLINDA BENDE KILIYORUM HAMDOLSUN COK BİLMESEMDE 10 VEYA 5 DUA DİYELİM ONLARI OKUYORUM BENİM BABAMDA CAMİ EVİMİZLE DİPDİBE İKEN KILMAZ VE ANNEM KIL BEY DEDİKCE ANNEME KIZARDI SORUN YAŞANIRDI VE BU DURUMU ALLAH RAHMET EYLESİN HOCAMIZ DUYMUŞ ANNEMİ CAGIRDI BENDE YANINDAYDIMM BAK KIZIM SEN KILIYORSUN SEN EŞİNDEN SORUMLUSUN AMA EŞİN ENDEN DEGİL DEDİ VE ANNEMDE ARTIK NAMAZ KONUSUNDA KARIŞMIYORDU AMA COK ÜZÜLÜYORDU AYNI KONUYU BENDE COCUKLARIMDA YAŞADIM ACIKCASI KARDEŞ ONLAR KILARKEN HEP İŞE AYIRDIM AMA İŞ BİTMİYOR ZAMAN BİTİYORDU VE HAMDOLSUN ARTIK BİLDİGİM DUAYLA YETİNEREK KILIYORUM İŞŞALLAHTA BIRAKMAM AMA GECEN Bİ ARKADAŞLA SOHBETTE ARKADAŞIM ÖYLE UTANDIKİ HAMDOLSUN AŞTI VE KALKTI BAŞINI KAPATTI ODA ARTIK CAMİYE GİDİYOR HOCA NE OKURSA ONU OKUYARAK KILYOR SRF BENDE ÖYLE ARKADAŞLARIMIZIN ADINA ACTIM SORDUM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ KIRMADINIZ BENDE COK DUALARI CAMİDE VE COCUKLARIMDAN ÖGRENDİM ÖGRENMENİN YAŞI YOK MUTLAKA KARDEŞ ALLAH RAZI OLSUN KIRMAYIP BANA ZAMAN AYIRDINIZ İÇİN ALLAH GÖNLÜNÜZEW GÖRE VERSİN HAKKINIZI HELAL EDİN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.A KARDEŞ ASLINDA BENDE KILIYORUM HAMDOLSUN COK BİLMESEMDE 10 VEYA 5 DUA DİYELİM ONLARI OKUYORUM BENİM BABAMDA CAMİ EVİMİZLE DİPDİBE İKEN KILMAZ VE ANNEM KIL BEY DEDİKCE ANNEME KIZARDI SORUN YAŞANIRDI VE BU DURUMU ALLAH RAHMET EYLESİN HOCAMIZ DUYMUŞ ANNEMİ CAGIRDI BENDE YANINDAYDIMM BAK KIZIM SEN KILIYORSUN SEN EŞİNDEN SORUMLUSUN AMA EŞİN ENDEN DEGİL DEDİ VE ANNEMDE ARTIK NAMAZ KONUSUNDA KARIŞMIYORDU AMA COK ÜZÜLÜYORDU AYNI KONUYU BENDE COCUKLARIMDA YAŞADIM ACIKCASI KARDEŞ ONLAR KILARKEN HEP İŞE AYIRDIM AMA İŞ BİTMİYOR ZAMAN BİTİYORDU VE HAMDOLSUN ARTIK BİLDİGİM DUAYLA YETİNEREK KILIYORUM İŞŞALLAHTA BIRAKMAM AMA GECEN Bİ ARKADAŞLA SOHBETTE ARKADAŞIM ÖYLE UTANDIKİ HAMDOLSUN AŞTI VE KALKTI BAŞINI KAPATTI ODA ARTIK CAMİYE GİDİYOR HOCA NE OKURSA ONU OKUYARAK KILYOR SRF BENDE ÖYLE ARKADAŞLARIMIZIN ADINA ACTIM SORDUM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ KIRMADINIZ BENDE COK DUALARI CAMİDE VE COCUKLARIMDAN ÖGRENDİM ÖGRENMENİN YAŞI YOK MUTLAKA KARDEŞ ALLAH RAZI OLSUN KIRMAYIP BANA ZAMAN AYIRDINIZ İÇİN ALLAH GÖNLÜNÜZEW GÖRE VERSİN HAKKINIZI HELAL EDİN

SELAMÜN ALEYKÜ . BAKIN SİZE BİR ŞEY DAHA ANLATAYIM ZAMANIN BİRİNDE BİR EVLİYA VARMIŞ GEZİNİRKEN BİR COBANI GÖRMÜŞ COBAN TEPEYE CIKIYOR AŞŞAYA KADAR YUVARLANIYORMUŞ BUNU GÖREN EVLİYA ALLAH DOSTU NE YAPIYORSUN DENİM COBAN NAMAZ KILIYORUM DEMİŞ NAMAZ ÖYLE KILINMAZ DİYE BAŞLAMIŞ ANLATMAYA ANLATTIKTAN SONRA KALKMIŞ GİDERKEN ÖNÜNE BİR IRMAK CIKMIŞ EVLİYA SUYUN ÜZERİNDE KARŞIYA GECMİŞ ANCAK AYAK BİLEKLERİNE KADAR ISLANMIŞ BU ARA COBAN ANLATILAN LARIN BİR KISMINI UNUTMUŞ VE EVLİYANIN PEŞİNDEN SUYA GİRMİŞ BU ARADA BAĞIRIYORMUŞ HANGİ DUAYDI DİYE AMA COBAN SUYUN ÜZERİNDE AYAĞININ ALTI ANCAK ISLANIYORMUŞ EVLİYA DÖNMÜŞ SEN BİLDİĞİN GİBİ KIL DEMİŞ YANİ İCTEN GELEREK KILINAN NAMAZ BESBELE İLE BİLE KILSANIZ YETERLİDİR AMA ÖĞRENMEK DAHA EFTALDİR İN KAN OLDUĞU SÜRECE ÖĞRENMEYE CALIŞIN BİRAZDAN BEN BİR FARM ACACAM NAMAZ HAKKINDA RABBİME EMANET OLUN .

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
ben aranızda uzun zamandan beri varım ama pek aktif değildim. Çünkü internet bağlantımız kesilmişti eğer kabul ederseniz beni de aranıza alırmısınız?Çok sevinirim

ve aleyna ve aleykümselam:) kardeşim neden aramıza almayalım ki;
hoşgeldiniz sefalar getirdiniz:):)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna ve aleykümselam din kardeşim sizlere bir sorum olucak inş.yardım edersiniz???
kendimizi namaza nasıl bağlayabilriz?herşeyimizi ona yönlendirmek onunla ilgilenmek......nasıl olabilliri??????
S.A NAMAZA DURMADAN ÖNCE KENDİNİZE TELKİN VERİN MESELA EY ŞEYTAN SENİ RABBİME SECDE ETMEDİN BEN SENDEN DAHA ŞEREFLİ VARLIK OACAĞIM ÇÜNKÜ RABBİME SECDE EDECEGİM BİRDEEZAN OKUNDUĞU ZAMAN İSRAFİL A.S SANKİ SURA ÜFÜRÜYOR ABDESTTE KALKARKEN KABİRDEN KALKIYOR GİBİ SECCADE BAŞINDA MAHŞER MEYDANINDA HERKEZ SAF SAF OLMUŞ TEKBİR ALIP SÜRELERİ OKURKEN SAGIMDA CENNET SOLUMDA CEHENNEM ARKAMDA AZRAİL KARŞIMDA BEYTULLAH(KABE)ÖNÜMDE KABİR AYAĞIMIN ALTINDA SIRAAT ACABA SUALİM KOLAY OLURMU YAPTIĞIM İBADET BAŞIMA TAC KABİTDE YOLDAŞ OLURMU YOKSA ESKİ BEZ PARÇASI GİBİ YÜZÜMEMEİ ATILIR DİYE TEFEKKÜR ETMEK BİRDE MESELA BUGÜN 13.11 2007 BELKİ BU SON NAMAZIMDIR DİYE DÜŞÜNMEK ÇÜMKÜ BİRDAHA 2007 KASIM AYI GELMEYECEK KASIM AYI GELECEK AMA2008 OLACAK ACİZ HANE OLARAK YAZDIM HAKKINIZI HELAL EDİN RABBİM HAKİKİ OLARAK KILANLARDAN EYLESİN SELAMETLE:A

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
S.A NAMAZA DURMADAN ÖNCE KENDİNİZE TELKİN VERİN MESELA EY ŞEYTAN SENİ RABBİME SECDE ETMEDİN BEN SENDEN DAHA ŞEREFLİ VARLIK OACAĞIM ÇÜNKÜ RABBİME SECDE EDECEGİM BİRDEEZAN OKUNDUĞU ZAMAN İSRAFİL A.S SANKİ SURA ÜFÜRÜYOR ABDESTTE KALKARKEN KABİRDEN KALKIYOR GİBİ SECCADE BAŞINDA MAHŞER MEYDANINDA HERKEZ SAF SAF OLMUŞ TEKBİR ALIP SÜRELERİ OKURKEN SAGIMDA CENNET SOLUMDA CEHENNEM ARKAMDA AZRAİL KARŞIMDA BEYTULLAH(KABE)ÖNÜMDE KABİR AYAĞIMIN ALTINDA SIRAAT ACABA SUALİM KOLAY OLURMU YAPTIĞIM İBADET BAŞIMA TAC KABİTDE YOLDAŞ OLURMU YOKSA ESKİ BEZ PARÇASI GİBİ YÜZÜMEMEİ ATILIR DİYE TEFEKKÜR ETMEK BİRDE MESELA BUGÜN 13.11 2007 BELKİ BU SON NAMAZIMDIR DİYE DÜŞÜNMEK ÇÜMKÜ BİRDAHA 2007 KASIM AYI GELMEYECEK KASIM AYI GELECEK AMA2008 OLACAK ACİZ HANE OLARAK YAZDIM HAKKINIZI HELAL EDİN RABBİM HAKİKİ OLARAK KILANLARDAN EYLESİN SELAMETLE:A
s.e din kardeşim ne demek bilakis sevindim bende bu bilgileripaylaşarak yapmalıyımki ben kendim olarak ortaya sundum oysa okadar bilmeyenlerimiz varki hamdolsun bizler biyerde okuyarak gene ögreniyoruz uygulamaya gayret ediyoruz ya bide okur yazarlı olmayan utandı için soramayan kardeşlerimize ne demeli allah razı olsun

lako

Kayıtlı Kullanıcı
Es Selamun Aleykum

Es Selamun Aleykum

allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun .öncelikle tanıştığımız insanların nereli olduğunu sorusunu unut mamız gerektiğini hatırlatmam hisi bugünlerde ihtiyac oldu.biz müminler olarak hep kardeşiz mahrem ve nahahrem dinimizce bellidir bu dinimizin kuralıdır bunun esnekliği yoktur.kendimize göre yorum lamamız yanlıştır... ALLAH CC zulum altındaki kadeşlerimizin yardımcısı olsun .hepizin buzulumde katkımız vardır..HEPİMİZ KARDEŞİZ AKAN KAN MÜMİN VE MÜMİNELERRİNDİR. ES SALAMUN ALEYKUM

özelim

Kayıtlı Kullanıcı
Teyzecim asıl ben cahil kalmışım bu siteyi görmemkle sen yine iyiysin maşallah

fb_47_1907

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.ben Bezmi Sefanin Annesiyim Ben Cok Cahilim Bu Konularda şu An Kizim Yanimda Bilmedimi Soryorum Yardimci Oluyor Ama Gündüz Leri Kizim Olmadi Için Yardim Eecekimse Yok Yardimlarinizi Bekliyoeum Islami Yönden Bilgi Edinmekistiyorum Allaha Amet Olun Allah Razi Olsun
öncelikle sizi takdir ediyorum umarım burda ardığınızı bulursunuz aeo

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt