Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benide Araniza Alirmisiniz (3 Kullanıcı)

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
HOŞGELDİNİZ ARAMIZA KARDEŞİM ÜYELİĞİNİZ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH
SEAM VE DUA İLE

A.S KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN BAYA ALIŞMŞ DURUMDAYIM SİTEMİZE SABAH AKŞAM MUTLAKA Bİ GÖZ ATIYORUM HEM HERKEZDEN Bİ AYRI KONUDA BALLAH RAZI OLSUNİLGİ ALIYORUM HEMDE BİRAZ KENDİME GELİYORUM SANKİ

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim daha cok gencsiniz daha durun bakayım cok şeyler yapacağız sizlerle size ne gibi bir yardımım dokunur eğer yardıncı olabilirsem ne mutlu bana ben bu sitenin abisiyim sende ablamız ol kabul edersen allah herdayim gönlünüze göre verir inşallah rabbime emanetsiniz
s.a kardeş ben birkac dua haricinde hic bilgim yok encok istegim namaza sıkı bişekilde başlamak yanısırada sizlerin yardımıyla duaları sırayla ögrenip kurani kerim ögrenmek kuran okumayı cook istiyorum hamdolsun 3 cocum var üçüde kırmadılar cok güzel okuyorlar hem seviniyorum onlar okurken hemde utanıyorum kendimin bilmediginden dolayı allah razı olsun ögretelim anam diyorlar ama onlardan sanki daha cok utanıyorum allah razı olsun kardeş

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.ben Bezmi Sefanin Annesiyim Ben Cok Cahilim Bu Konularda şu An Kizim Yanimda Bilmedimi Soryorum Yardimci Oluyor Ama Gündüz Leri Kizim Olmadi Için Yardim Eecekimse Yok Yardimlarinizi Bekliyoeum Islami Yönden Bilgi Edinmekistiyorum Allaha Amet Olun Allah Razi Olsun

Hoş Geldiniz.
Acaba hangimiz cahil degilizki.Her yeni dogan güne hepimiz cahil olarak başlamıyormuyuz zaten.Her biten gün ise aldıgımız dersdir.selametle.

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz...selametle...:D

ASLINDA BEN ESKİ ÜYELERDENİM AMA UZUN ZAMANDIR GİREMYORDUM İŞLERİMİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI ANNEME ANLATTIM O GİRMESİ İÇİN BOŞA ZAMAN GEÇİRMESİN BİŞEYLER ÖĞRENSİN DİYE BİLGİSAYRADAD KAYITLI OLDUĞU İÇİN YENİ ÜYELİK AÇAMADIK ONDON DOLAYI BENİM KULLANICIMDAN DEVAM EDİYOR BEN AYŞE BU ARADA SELAMUN ALEYKÜM

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Vealeyküm selam Ayşecim hiç önemli değil sen de annende tekrardan hoşgelmişsiniz...tanıştığımıza memnun oldum selam ve dua ile :)

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
Vealeyküm selam Ayşecim hiç önemli değil sen de annende tekrardan hoşgelmişsiniz...tanıştığımıza memnun oldum selam ve dua ile :)

ALLAH RAZI OLSUN BENDE MEMNUN OLDUM İSMİNİZİ BİLMİYORUM AMA İNŞALLAH BUNDAN SONRA GÖRÜŞÜRÜZ SELAMETLE KALIN DULARINIZDADA BU ACİZ KARDEŞİNİZİ UNUTMAYIN İNŞALLAH:A :evet

faruk yavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam verahmetullahi veberekatuhu
Evet saygıdeğer din kardeşim aramıza hoşgeldin mutluluk ve şeref verdin :evet Allah razı olsun selam ve dua ile :evet

ervanur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm

selamün aleyküm

ben aranızda uzun zamandan beri varım ama pek aktif değildim. Çünkü internet bağlantımız kesilmişti eğer kabul ederseniz beni de aranıza alırmısınız?Çok sevinirim

ozlem_ulu

Kayıtlı Kullanıcı
selam ve dua ile,arkadaşlar ben yeni bi üyeüym lakin tam ne nereye yazılır bilemiorum önce bi yanlışlık olduysa özür dilerim,bir şey sormak isitorum,alimlere tabi olmak konusunda aydınlanmaya ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
ben aranızda uzun zamandan beri varım ama pek aktif değildim. Çünkü internet bağlantımız kesilmişti eğer kabul ederseniz beni de aranıza alırmısınız?Çok sevinirim

S.A BENDE YENİYİM İŞŞALLAH HAYIRLI OLURUZ YAZIŞMANIZIN DEVAMINI BEKLERİM ALLA EMENET OLUN

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamun aleykum hosgeldiniz sefalar getirdiniz aramiza.Allah'a emanet olun.

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
selam ve dua ile,arkadaşlar ben yeni bi üyeüym lakin tam ne nereye yazılır bilemiorum önce bi yanlışlık olduysa özür dilerim,bir şey sormak isitorum,alimlere tabi olmak konusunda aydınlanmaya ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

S.A KARDEŞ BENDE YENİYİM ÖYLE BİR SİTEMİZ VARKİ BEN BAŞTAN YOK FELAN DEDİM AMA ŞİMDİ ÖGRENDİKCE BİYERLERE GİRİYORUM VE COGU KONULAR BANA ÖNCE ALLAHI SONRA KENDİMİ HATIRLATIYOR GÜNLÜK SELAMLAŞMAK BİLE COK GÜZEL KARDEŞ KAC KEZ ALLAHIN ADINI ZİKRETMİŞ OLUYORUZ HAMDOLSUN
ALLAH DİYELİM ALLAHA YÖNELELİM DEMİŞLERYA COK DOGRU ALLAH ALLAH ELHAMDURİLLAH ALLAHA EMANET OLALIM KARDEŞ

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
s.a yardım ederiz tabi sorularınızı bekliyoruz s.a

S.A KARDEŞ SABAH NAMAZINDA HANGİ DUALARI OKUYORUZ
BUNA BENZER SORULAR BU KONU BENİMGİBİ BİLMEYEN COK KARDEŞİMİZ VAR AMA HER NEDENSE UTANIP KİMSEYE SORMUYORUZ Bİ KIYAFET GÖRSEK COK GÜZEL NERDEN ALDIN DİYEBİLİYORUZ AMA DİNİ BİLGİLERDE UTANIYORUZ BEN SORYUMKİ HEM BEN HEMDE BENİMGİBİ KARDEŞLERİM YARARLANSIN İSTERİM
AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM LÜTFEN KİTAPLARDAN DEMEYİN BURADA BULUNUYORSAK BİRBİRİMİZİ AYDINLATMAK İÇİN VARIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.A KARDEŞ SABAH NAMAZINDA HANGİ DUALARI OKUYORUZ
BUNA BENZER SORULAR BU KONU BENİMGİBİ BİLMEYEN COK KARDEŞİMİZ VAR AMA HER NEDENSE UTANIP KİMSEYE SORMUYORUZ Bİ KIYAFET GÖRSEK COK GÜZEL NERDEN ALDIN DİYEBİLİYORUZ AMA DİNİ BİLGİLERDE UTANIYORUZ BEN SORYUMKİ HEM BEN HEMDE BENİMGİBİ KARDEŞLERİM YARARLANSIN İSTERİM
AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM LÜTFEN KİTAPLARDAN DEMEYİN BURADA BULUNUYORSAK BİRBİRİMİZİ AYDINLATMAK İÇİN VARIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ

SELAMÜN ALEYKÜM . BAKIN BENİM BAŞIMDAN GECEN BİR OLAYI ANLATAYIM BEN 17 18 YAŞLARINDA İDİM VE NANAZ KILIYORUM BABAM KILMIYOR BİLMİYORDU ÖĞRETELİ DİYORLAR İSTEMİYORDU BİR YİNE BEN ÖYLE NAMAZINA KALKTIM BABAM YANIMDA OTURUYORDU VE BANA BAKIYORDU NAMAZ BİTİNCE ANNEMİ MUTFAĞA CAĞIRDIM VE DEDİMKİ ANNE BANA NAMAZ HAKKINDA SORU SOR BEN ANLATAYIM ANNEM SORDU BEN ANLATTIM VE İKİNDİ ZAMANI GELDİ BİZ SOHBET EDERKEN İKİNDİ OKUNDU BABAM KALKTI GİTTİ APTES ALDI VE GELDİ BANA KAL ARTIK NAMAZINI KIL NE DURUYORSUN DEDİ VE BABAM O AN İKİNDİ NAMAZINI KILDI VE HALA KILIYOR İNSANLAR NEDEN UTANIR NEDEN CEKİNİR BUNU BİR TÜRLÜ ANLAMIŞ DEĞİLİM BEN BİLMEDİĞİM BİR ŞEY VARSA GRENMEK İCİN CAN ATARIM BU SİTEDE OLMAMIN TEK NEDENİDE BU KUSURA BAKMAYIN BAŞINIZI AĞRITTIM RABBİME EMANET OLUN :H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt